С мартeнички бели и червени, кичим НОЕМВРИйчета засмени-16

  • 34 962
  • 736
# 570
То докато се включа и кафето май ще си го пия следобедно Laughing.
Според схемата, която е дала Васи, ние все още сме на 6-12 месеца Rolling Eyes Mr. Green, ама то и говоренето й е там, храненето също, само на ходене и катерене го докарва прилично Crazy.
Никакви напъни да се храни сама, за гърне също - там е мястото на куклите да се къпят  Naughty- "мие" ги и после ги завива с кърпичка. Като се постопли пак ще опитам, все още не казва, че й се ака - като я усетя и я питам си натиска коремчето, ако е акала.
Маргаритка - прибрано е детето, не се знае какво може да ви потрябва Laughing. Мая ако докопа торбичка или чанта пъха вътре нещо - крем, играчка или каквото и да е, отива към вратата и маха с ръчичка за чао.
Иначе и тая е чистница, ако капне на масата нещо докато я храня задължително се чисти на секундата, не спира да мрънка и да се върти докато не почистя.
Виж целия пост
# 571
Като гледам всички сме се настроили вече на пролетна вълна, ами така де, писна ни от тая дълга зима  Simple Smile
Васи, това с отслабването с "дишане" много добре звучи, ех, ако ставаше такааа.... Laughing

Дари също иска да се храни сама, естествено, омазва всичко около нея, когато и позволявам!
Напоследък е започнала като и откажа нещо, да започва да пищи, първите пъти се изплаших, че нещо се е наранила, защото вика с цяло гърло, не знам как ще се оправям с този инат, а мъжа ми ме обвинява, че много съм я "разглезила"  ooooh!
Виж целия пост
# 572
Еее хубаво, че влезна Креми за да всее яснота  Joy  bouquet Едните говорят за ред на никнене, другите за ред в устата  Mr. Green

Викси, така пише, дишаш до замайване, това означавало, че вече си си набавил достатъчно кислород  hahaha и от там всичко почва да функционира по ноти. Отделителна система, храносмилателна, кръвно, мръвно (най-вече), главоболие и пр. Абе прави чудеса. Mr. Green

Виж целия пост
# 573
Ми аз от как се помня - все дишам. Ама пък да видите к'ъв г_з съм отпралааааа  hahaha
Зъби - точно 6 броя - но пък подредени красиво  Grinning
Заспиване - Винаги си е заспивала в леглото. До преди една седмица  Twisted Evil, когато нещо ми се разлигави и започна сама да се качва на спалнята и да не иска да мръдне от там. Спасих се с нови чаршафчета на патици. И сега си ги гали в леглото и си заспива.
Детето ми е "патицозависимо". Де що има патица по магазините, сме я купили - играчки, чорапи, картинки, фибички, пантофи, балони - все на патици да е.  Joy
А това   http://vbox7.com/play:dd311f13   вече имам чувството, че и от тоалетната извира  Mr. Green
Виж целия пост
# 574
еееее Васи благодарско как ми оцелваш вкуса и сервиза и пингвинчето са страхотни Hug ...пу за мен  Crossing Arms Whistling Mr. Green
Абе Васи ти ли ще красиш новата темичка или аз?Или някой друг..ако иска да сфирка?И да вземем да пльоснем това чене на първа със зъбаците да си ги гледкаме а..знам ли? hahaha

Ох Стейси като написа за сладурката Мони каква е гальовна..та се сетих да ви кажа какъв подарък ми направи Мишко за 8ми март.Той нали е луд фен на баща си,та сутринта на 8ми все се гушка с него както винаги.И по едно време малчо на другия край на стаята и аз тъжно тъжно му казвам-Мише ти обичаш ли мама? И той милия като разпери ръчички със една широка усмивка се засили към мен и като ме прегърна и целуна  лелеле разплаках се от умиление.Никога не го е правил до сега.Ама толкова са ни сладки и прекрасни децата. Hug Heart Eyes

Наде кофти това с варицелата,добре че е минало.хайде по често се отбивай. Hug


Мия, страхотна закуска! А кафето... позачудих се как ще си отпия без да се полея.... ммнеее, не са за мен такива чаши!:mrgreen:

Ааааа моля моля тази чашка не е за всеки  smile3534

Ми аз от как се помня - все дишам. Ама пък да видите к'ъв г_з съм отпралааааа

Ааааа Джулка не дишаш правилно ...мммнеее не дишаш правилно. hahaha Васи да казва схмета 4:4:2 ли е каква е че да заслабваме дружно..да дишаме и издишаме дружно
Виж целия пост
# 575
Takaaaaa аз решетките съм махнала ама съм сложила 2 огромни възглавници на земята та ако тупне да не го заболи, а като заспи до него слагам една тънка дълга възглавница като бордюрче. Аз лягам до него, цока и после нани-нани и аз изчезвам Simple Smile Обаче това с патиците ми хареса, ние сме фенове на колите ще му купя чаршафи с коли пък дано стане, ама все пак циците са по-важни от колите  Laughing Той малкия телевизия не гледа ама знае че на компютъра съм му пускала колите и като му стане скучно или му се доспи и ми сочи лаптопа и казва бръм-бръм, ама досега никога не е заспивам гледайки-то е едно бръмчене едно чудо, друго детско не признаваме само това и толкоз, ей го пак дойде до мен и сега ще трябва да го пускам детското  Crazy
Лека вечер дами  аз отивам да направя печена пъстърва в хартия на фурна Hug
Виж целия пост
# 576
А Рая заспива на едно филмче с патици (естествено). Mr. Green
Вече го е гледала милион пъти - и всеки път ръкопляска и патосва "па-па па-па па-па"
Виж целия пост
# 577
Времето го дават страхотно за събота и неделя, мислим да отидем до Елена за 2 дни и най-вероятно ще отседнем в Усоето. Ще му направим инспекция  Mr. Green
За заспиването - на гърдите ми, в нашето легло  Mr. Green Колкото и да се борих в началото да не спи при нас, сега и аз и тя сме спокойни и доволни  Mr. Green Но идеята с чаршафите с патета ми харесва. Ще взема да купя едни, може пък да реши да спи тогава в кошарата. Ако не, ние ще спим на чаршафи с патета   Grinning
Гърнето - не го ползваме в момента. Решила съм юни месец да почнем да го ползваме пак, направо да й свалям памперса, да се заредя с много гащички, с един парцал и с мноооооооого търпение и се надявам до 1 седмица да имам резултат  Mr. Green
Храненето - с лъжицата сме много зле. Иначе нарязан плод или пък сандвич, нарязан на хапки си хапва без проблем. Щото не цапа  Sunglasses
Васи - страшно чайче, нямам думи  Mr. Green
Отслабването - ами уж още се кърмим, ама не издържам вече и аз си избрах диетка  Embarassed Детоксикацията на д-р Михайлов/само сокове, чай и вода 2 дни преди пълнолуние и на пълнолуние - общо 3 дни в месеца/. А също и веднъж седмично по 1 плодово-оризов ден. Това което най-много ми хареса е, че лекува упорито главоболие, което е моето. Днес бях на контролен преглед при хомеопата, пита ме колко дни в седмицата ме боли главата, като му казах че ме боли всеки ден му стана лошо. Дано детоксикацията помогне не само за килограмите, но и за главоболието ми  Praynig
Зъбите - 10броя, 2 от които долни 1ви кътници.
Наде - радвам се, че вече се оправяте  Hug
Виж целия пост
# 578
ЗДРАВЕЍТЕ МОИ МИЛИ МАМИТА! Heart Eyes

МИА:  bouquet

Нямам никакво време за писане! Дори сега пиша под пара...Трябва да позаичстя,  да се изкъпя, нахраня Ади и я закарам до баба и. После разбира се на работа!
Графика ни е доста натоварен, тичаме водим Ади, прибираме и така.. Simple Smile
Но влизам в ритъм, няма как.
Намирах време само да питам за яслите в бг мама.

Ето Ади плаче за да я гуша..
До после.  bouquet
Виж целия пост
# 579



Добро утроооооооооооооооооооооо Grinning
Айде пролетта дойде!!! Laughing

Елвиркеее-сготви ли манджата бе? Grinning
Васи-готина схема  bouquet
Айде хубав ви ден на вън
Виж целия пост
# 580
Добро утро !!!

Цитат
Ето Ади плаче за да я гуша..
- леле това го разбирам вече ЧУДЕСНО!!! След вчерашния ден  Peace Наложи ми се да ходя на две места през деня и таткото гледа малечко ...
Цял ден ревал тръшкал се и не заспа докато не се прибрах и не го изведох на разходка  ooooh!
От много време не е заспивал в количката, но героя толкова беше уморен че направо се трупяса в 16,30 ч. в 17 часа се прибрахме, оставих до да спи до около 17,30 в количката. Размърка се приместих го на спалнята както е с гащеризона и якето и отново заспа. Събудих го в 19,30 ч, с рев стана , яде и пак се гушнахме и заспахме  Peace #Crazy
А аз съм се замислила да  си търся и да ходя на работа  ooooh! ooooh!
И това е сериозно, но направо ми се къса сърцето като го гледам как страда за моето присъствие и то само за ден  Embarassed Thinking

За сръвнение при каките беше много лесен прехода, защото в къщата се "препъвах" в хора, а сега като сме самички ... си е страшно, реша ли да го оставя дори и за час  Peace

Зъби - имаме само 5 ... изоставаме явно  newsm78
Гърне от дъжд на вятър ... върши всичко в пампито за сега Peace
Заспиването е на гуши и цуца муца ..
Цитат
Ние изкарахме варицела и сега вече сме добре. Даже и инкубационният период мина.
Нади радвам се че е преминало всичко  Peace
Спомням си че малката изкара варицелата на около 10 месеца естествено получи я като "подарък" от кака си от яслата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
"Магарето" беше обаче мама т.е. аз че се ошарах на 23 години  Laughing Laughing естествено с доста по големи проблеми от децата  Peace
Хайде чао от нас и весел слънчев ден   bouquet  

р.s. Лулу мерси за чая и кафето   :bouquet
Виж целия пост
# 581
малиии бия рекорда за много писане ... на кака ти Мара  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ама шъ мъ извинити  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 582
Добро утро,мацки!
Много слънчево ми действа времето навън-как да не се усмихнеш!

Васи-верно,че е Кремито,че да внесе яснота!Не знам ти или Мия ще сте майсторките,но и аз съм "за "да се сложи схемичката за зъбките и "майчиното" постче на Елист на 1 стр.
Кики-като ти прочетох поста и така се размислих-как ще се оправям с тичане по ясли,на работа,писане на домашни и разказване на уроци,домакинство и т.н ,т.н бъъъъррррррр!Не ми се мисли чак!
Да споделя една муха дето ми се върти-искам да изкарам шофьорски курс като се запролети че следобед тати да гледа Вики,ама пусто как ме е страх и съм на 2 акъла още.Мъжа ми вика като седнеш в колата и ще ти мине страха,дай да те науча аз преди да почнеш и ме надъхва общо взето.Уж не съм пъзла,но ме е страх от идиотите по пътя,дори и сега като се возя само и настръхвам при някоя напечена ситуация!Освен това мъжо вика;"Споко,ще съберем парички ,няма проблем за курса",ама да не стане после само за украса да я нося таз книжка?Дали ще излезе от мен "шифиор" или да си оставам "багаж"?
споделих си болката!
Айде днес ще си карам автомобила за който имам книжка-детската количка-до центъра да се поразходим на слънце!
И на всички вас много слънчев и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 583
Добро утро, майчета.

Мдааа, идва пролетта  Heart Eyes Аз днес няма да мога да разходя Мони, за което ме е яд, но пък от утре се хукваме. Очаква ме напрегнат ден с цели 3 срещи с младоженци. Споделих с Нея и на вас ще кажа - едната ми сватба е за 14.05.  Sad Още не е сигурно, но ако ме наемат, ще трябва да се откажа от Усоето. Бях толкова ентусиазирана, а сега ентусиазмът ми стихна... Бях решена да не поемам ангажименти за тези дати, но клиентите са много щедри и не ми стиска да откажа. Всеки лев ми е добре дошъл...

На вас желая дълги и хубави разходки  Hug
Виж целия пост
# 584
Това е предложение от мен за първа страничка: (може и от 14 точка нататък)

Готови ли сте да станете родители?

Смятате, че е време да имате дете? Сериозно се замисляте за топуркане на малки крачета из къщи? Умилявате се до сълзи, когато видите чуждите наследници сладко да играят с мама и татко? Имате дете, но искате още едно?
Поспрете! Преди да предприемете решителни стъпки в посока деца, проверете с този прост тест дали сте готови за такава важна промяна в живота ви!
1. От аптека си купете лекарство за повръщане. Взимайте го рано сутрин към 5, всеки ден в продължение на няколко седмици.
2. Ушийте си къса престилка с голям джоб отпред, която добре ви опасва. В джоба сложете тежести, обвити в мек плат – започнете от 3 килограма и плавно увеличавайте тежестта до десет килограма. Носете я ден и нощ, без изключение.
3. Купете си няколко дебели пуловера, които обличайте един над друг. Нормално е да се чувствате огромни и трудно подвижни. Не сваляйте престилката!
4. Сложете сутиен с два номера по-малък, с дантела от изкуствена материя, който да ви е тесен, да дразни гърдите ви и да предизвиква неудържим сърбеж.
5. Трябва да се поддържате в добра форма. Купете диск с упражнения за бременни, които съвестно изпълнявайте всеки ден, облечени с пуловерите и престилката.
6. В три сутринта събудете половинката си и кажете, че ви се яде пресен ананас, който следва да ви се достави незабавно. Повтаряйте това на равни интервали, като сменяте обекта на желанието си, за да няма никаква предвидимост и готовност.
7. Навийте си часовника и през нощта ставайте на всеки 15 минути да пишкате. През деня не пропускайте да отидете до тоалетната на споменатия интервал.
8. Пригответе сак с вещи от първа необходимост и засечете примерно посещение до родилния дом в делничен ден в пет следобед с максимална скорост без предизвикване на ПТП. Можете да свалите пуловерите и престилката.
9. На всеки два часа сядайте в леглото, като гушкате възглавница. Не е позволено да я размествате или изпускате!
10. През нощта навивайте часовника и на всеки три часа правете упражнението с възглавницата. След това предайте възглавницата на партньора си да я друса поне половин час, а вие припаднете обратно в леглото.
11. Ден и нощ ходете с три и половина килограмова възглавница, гушната до тялото ви.
12. Нагласете алармата на часовника и се опитайте да се изкъпете, подсушите и облечете за две минути, преди да е изпищяла.
13. Няколко пъти на ден внезапно поливайте на рамото си малко мляко. Няма време за смяна, ходите си така.
14. Увеличете теглото на възглавницата на шест килограма и все така я носете със себе си навсякъде. Научете се да ходите до тоалетната и да готвите, като не я изпускате от ръце.
15. Играйте следната игра с партньора си: редувайте се да си скубете косата, да си бъркате с пръсти в очите, ушите, устата и носа и да сваляте светкавично очила и бижута от другия, които да метнете максимално далеч. Резки ритници по интимните места са позволени. Целта е атаката да е внезапна и неочаквана, а нападнатият да се опази, без да нарани другия.
16. Гответе в продължение на половин час супер специално бебешко пюре. Изхвърлете го, без никой да е пожелал да го опита. Правете това всеки ден известно време.
17. Тайно от себе си намажете по дрехите и косата си бебешка храна и ходете така цял ден.
18. Разхвърлете кубчета, дрънкалки, остри предмети, топчета, пирони, пищящи играчки и кабърчета по пода. През нощта се опитайте да идете до тоалетната, без да вдигате шум, без да святкате лампата и без да пищите.
19. Между завивките разпръснете трохи от сухари и бисквити и поръсете с рядко желе. Забравете за тях и вечерта легнете отгоре им.
20. Увеличете теглото на възглавницата на десет килограма; носете я в ръце. Позволени са петминутни почивки.
21. Правете пробни спринтове от единия край на стаята до печката, контактите и тежки стъклени предмети на масата. Трябва да покриете разстоянието за време под секунда.
22. В голяма купа сложете максимален брой всевъзможни дребни предмети, топки, нарязани плодове и парчета сдъвкани бисквити. Завъртете я бързо няколко пъти и изсипете наоколо, покривайки максимално голяма площ. Съберете и почистете.
23. Оставете възглавницата. Започнете да ходите приведени с една ръка насочена към земята. Постоянно.
24. Под дивана скрийте сирене, риба, обелени плодове, купичка с храна и малко разлят сок. Забравете за тях за две седмици. Когато миризмата стане нетърпима, намерете и почистете.
25. От време на време внезапно лисвайте супа или рядка храна на земята. По-твърдите хапки метнете по стените и прозорците. Почистете.
26. Научете се да ползвате тоалетната на отворена врата, без значение колко човека живеят в дома ви. Докато сте вътре, разговаряйте с тях.
27. Творчески порисувайте по стените и новите мебели с перманентен маркер на височина един метър от пода. Пребоядисайте и претапицирайте.
28. На нощното шкафче сложете чаша вода. През нощта се пресегнете и я излейте в леглото между вас и партньора ви. Станете, подсушете и сменете чаршафите.
29. Купете си скъпо червило. Отчупете го от гилзата и добре го втрийте в килима. Почистете.
30. При всяко появило се желание за секс между вас и половинката ви нагласяйте часовник. Две минути след началото на екшъна при звъна на алармата прекратете всичко.

Ако сте направили всички точки в теста, те не са ви се сторили твърде трудни и все още имате желание за дете – поздравления, вие сте напълно готови!"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия