С мартeнички бели и червени, кичим НОЕМВРИйчета засмени-16

  • 34 961
  • 736
# 585
Добро утро  bouquet ... или добър ден май вече newsm78.
Писи Хриси - и аз мисля да почна шофьорски курсове, ама опреснителни - имам книжка от 15 години но съм карала първите две - щото после нямаше какво да карам, а след това ме беше и мен страх - дори от едни велосипедисти на един балкански път - да не би аз да ги бутна Embarassed..
Сестра ми изкара и тя шофьорските курсове, имаше уж желание, ама я беше страх, покара известно време, после спря, че било заледено, заскрежено, нямало кой да й изкара колата от гаража... и дотам, само дето платиха миналата година към 700 лв. И си мисля, че по-добре да ги изкара човек ако после ще кара редовно, като спре за известно време страха  от време на време става "дай си ми куклите на ти парцалките" - и в преносен и в буквален смисъл, а уж много се обичат. Crazy
Мая е много кисела днес, отивам да се приготвяме за излизане - приятни разходки и на вас!
Виж целия пост
# 586
Хаха яко луди сме Simple Smile а още не сме преминали през всичко  Joy Добре че не ползвам червило, само гланца си крия защото се взима с малкото пръстче се човърка вътре, яде се, маже се и така  Laughing
Приятни разходки  Hug
Виж целия пост
# 587
Писихриси, ако ще караш курсове, направо при инструктора, недей да те учат преди това. Първо няма смисъл, а понякога е по-зле. Нека те научи инструктора на правилата, които се искат за да изкараш книжката, пък после мъжа ти ще те донаучи на тарикатлъци разни. А и за инструктора е по-лесно да седне някой без "чуждо" виждане по въпроса. И наистина, както е казала Тинна, карай курсове, ако има какво и наистина смяташ да караш редовно. Аз където вече имам стаж 5 години практика, ако нещо се случи да не са кача няколко седмици да карам и после едно такова ми е притеснено. А съм от шофьорите, които карат и в студ, и в пек, и в сняг и виелици, големи дъждове, и до морето съм карала, не съм от тези, които ги плаши нещо.
Виж целия пост
# 588
Питате за нова тема, пък не пишете,  с таз ще си изкараме до великден
ето и две тематични заглавия
Шарят, багрят великденски яйца, НОЕМВРИйски майки и деца.
Времето се стопли и цветя безчет, НОЕМВРИйчето ще събере в пролетен букет.
Виж целия пост
# 589
Здравейте!  Simple Smile

Мия:  Hug

Люска: много щедро днес ...  Grinning Благодаря!

Васи: много добри предложения  Peace

Писихриси: и аз мисля като Васи и Тинна!
Ако те е страх повече от желанието няма смисъл. Ох, сетих се за моя курс. Някои мами знаят за моя инструктур какъв загубеняк беше. Все ядеше баница с кисело мляко и ми каза за финал, че ме мислел за голям крокодил, а съм се оказала много готина ...
Малко след това се пали инсталацията на колата ни в движение и аз сама, но стига толова да не Ви отекчавам.
Помисли добре!

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 590
добър ви ден,

да взема да се разпиша че май тази седмица не остана време...

Кики, много те разбирам с тичането, няма как. И при мен е така - сутрин ставам 1 час по-рано преди всички за да се оправя мен си /знаете как, грим туй,онуй/ после детето да облека, вечер си лягам последна за да приготвя сготвя за другия ден, да пусна пералня или нещо друго домакинско, да приготвя дрехи за сутринта и раничката на Плами - памперси и шишето с вода.....
Абе не е лесно, като се кача в  колата и тръгна направо въздъхвам от облекчение и винаги пристигам на ръба на секундата преди да закъснея  Rolling Eyes

Писихриси за шоф.курс, щом мъжа ти те подкрепя, давай, няма как да знаеш дали ще ти хареса да шофираш или не. А най-дразнещото е ако половинката ти постоянно ти обяснява колко си зле и т.н.
Аз шофирам от 7 години - без прекъсване, няма лед, дъжд или нещо такова,  и ми харесва, особено като съм сама в колата, пускам си музика силно и си шофирам, понякога съм по агресивна, друг път не ми пука от движението и карам на автопилот... абе тръпка си е

За яденето - Плами като я храня задължително иска да държи и тя лъжица и да бърка в манджата, опитва се да си уцелва устата, засега с променлив успех. иначе когато за закуска й правя сандвич, режа на залъчета и я оставям сама да яде, само от време на време й давам да си пийне айранче или чай да не й е много сухо
за спането - пу пу радвам се че от около 4-5 месеца я научих да заспива сама, оставям я в нейната кошарка  с някоя играчка или книжка и тя си я разглежда докато заспи. е понякога реве като изляза от стаята, но е рядко. никога не е спала при мен, даже на моменти като ви чета ми става едно мило и ми се иска да я взема при мен, но аз не бих могла да заспя, все ще се притеснявам да не я натисна...

J.R - разсмя ме с твоето патицозависимо дете.  hahaha, мойто дете пък е зависимо към столчетата в момента, голям кеф е да си го разнася като куцо пиле домат и да се опитва да се катери по него, кога ли ще направи пак синка на челото не е ясно... Иначе и тя се заиграва с едно пате но засега му казва само "Па".

Стейси - бизнеса си е бизнес  Hug, щеше да е страхотно да се видим, но .... не губи кураж, ще има нов тираж  Laughing

Цветка, браво на Евата, прибрано е детето, само й обясни да взема целия чифт  Laughing

за чистенето - и при нас го има този синдром, хваща някоя салфетка кляка и все го търка тоя под  ooooh!, и другото е че всичко което й е интересно го слага в кукленската количка и се вози напред назад из цялата стая. Ще трябва да й купим по-солидна количка, щото тази е от плат и вече се е прокъсал, а и шасито се сгъва само с поглед, а то моето дете в предишния си живот явно е било танк разрушител  #2gunfire, за 5 минути 2 пъти я сгъва тази количка и само я сочи и вика ъъъъъъъъъъъъъ да я оправя. бях я залепила с тиксо откъм дръжките да не се сгъва, ама то ходи и чопли тиксото. явно иска да му е гадно  Mr. Green


леле, дали ще ме прочете някой до края?  Laughing
изчезвам, времето е страхотно, дано вече дойде пролетта наистина!!!!
Виж целия пост
# 591
Леле, върнах се да изчета поста на J.R, и мярнах и моя - то станало манджа с грозде - края на едното изречение го няма, заедно с началото на следващото ooooh!, явно ще се пише само когато Мая спи, че много ме редактира.
Та мисълта ми беше как се справят тези с по-големи деца - аз на моменти съм като звероукротител, да не говорим че честичко и двете искат една и съща играчка, и то винаги на кака й е по-хубава. А понякога както и в момента уж играят, а меи я пуснав стаята така, както Фред Флинстоун изхвърляше котката / или тигърчето навън. Естествено не се разрешават повече такива удоволствия като моткане из интернет -  трябва да се добави като точка от горния текст.
Виж целия пост
# 592
Писихриси записвай се на курс,а изпита не го мисли,изпитващия наш човек Mr. GreenНо пък за сметка на това ,моят изпит беше при най-гадния от града,та го взех от  първия път.Не се шашкай от другите шофьори,иаз си мислех така,ама съм с бързи реакции:mrgreen:А как ми беше хвърчала гума ooooh! и то в завой,та такъм касмет имаме,че 2 живот живеем.... ooooh!
Виж целия пост
# 593
Ето ме и мен днес!

  Хе/хе поетеса ли ме направихте,ама си признавам,че лош период имах и ми идеше да убия някой!  Joy То  всичко наведнъж сякаш идва!
  Днес са по добре с настроението малките дами,та и голямата покрай тях се усмихна...

Писи Хриси я го карай тоя курс,ама веднага да сядаш да караш,че иначе не става.Аз карам,ама само като знам пътя,че иначе съм като пате в калчища да си призная.В БГ не карам,че там ...без коментар.Тука всички всичко спазват и си караш спокойно.
Елвирка ти какъв отчет само си спретнала  Joy Личи си,че вече работиш.Организирана мама...

J.R. и на мен ми хареса,ама ако всеки го прави и знае точно какво го очаква,надали ще има толкова много деца  Crazy   Можем да добавяме списъка  hahaha

спане и приспиване - на спалнята сме си трите.Тати от месец спи в хола на дивана,че много къчове раздавали щерките  Joy Само дето купихме май легла.Ще си останат не ползвани....Заспиват с шишето с млякото,а и нощем си го търсят.Имат си и мечета плюшени за гушкане.Рая без него не заспива.Но и аз лягам до тях докато заспят.Понякога се налага да ги галя.По често София.Тя винаги по трудно заспива.Даже понякога я вземам на ръце да я гушкам. А да и пея по бавнички песни.Мила моя мамао или Аз съм сънчо и подобни...

  Алергията на Рая стигнах до извода,че май е от каймата дето я готвих предишната вечер или от босилека,че ядохме спагети болонез.София не яде. Ще видим...

  По други теми сега не се сещам,ама да се надявам,че вече ще са по добре и по често ще се включвам. Сега отивам да си пусна филм,че много ми се гледа нещо.Не съм го правила сякаш от векове...
Лека нощ
Виж целия пост
# 594
Добро утро!!!


Какво страхотно слънчице е напекло от сутринта... направо предусещам предобедна и следобедна разходка  Peace Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост
# 595
Дубрууууу ютроооууу  Hug

Хайде на закускатаааа в леглото в тази прекрасна съборна утрин. Grinning Васи шъ извиняваш ама те такава закуска може в леглото,и без да си предтсавяш трохи..ай голяма работа..важното е удоволствието..макар и веднъж.. Whistling Crazy hahaha




Елвиркеее аз те чета,и всички други...ти си от тези мами дето няма начин и един ред да пропуснеш. smile3533 newsm51

Васи абе то и аз измислям понакога заглавийца ама нещо съм в закилен период. Аз да побутна Кло и Писихриси те също измислят хуабвки..ама и другите мами ако се напънат може нещо да измислят. tooth Мен ме търси по украсата на темата. Mr. Green Като поет съм слаба ракия..ама като ми дойде музата лелеее...какви работи съм писала...фръц пръц да съ пофала де. Mr. Green hahaha

J.R. това трябваше да го намерим и сложим като бяхме бременни ,да си знаем и да се подготвим. Grinning hahaha Сега вече е късно..всичко това го изживяваме hahaha

Хайде оставам ви да стягам багаж ние малко ще пътешестваме по селско му.Хубав уикенд Hug
Виж целия пост
# 596
Май всички се стягаме за разходкиии  Hug
Мия, хубава закуска си спретнала, ама няма да ти я уваж а тая сутрин  Wink, защото хапвам вкусен кекс с ябълки мммм, а как съм ароматизирала къщата  Heart Eyes.
Да почерпя витуално   party023, Емануил има днес имен ден  Hug. Да му е живо и здраво името и да е здрав, да ме радва много и много да ме обича  Laughing..
Виж целия пост
# 597
Сигурна съм, че който и да се понапъне ще измисли свястни заглавия. Аз бая се напъвам да ги мисля, не ми се отдава стихоплетството. Така че мами, мислете. Трябва ни читаво до пролетта, че аз нали измислих някакво пролетно, ама до тогава не знам дали имаме заглавие.
Виж целия пост
# 598
Делово да драсна какво измислих за заглавия и аз ще стягам багаж за малко пътешествие.
1.Цветя цъфтят,Слънчо се смее,НОЕМВРИЙЧЕТО навън дивее.
2.С козунак и шарени яйца  Великден ще посрещнат НОЕМВРИйските деца!
3.НОЕМВРИЙЧЕТАТА пролетта обичат -навън да скачат и да тичат!
Това е за сега на прима виста.ако ми дойде музата ще пиша пак макар че то май само 1 заглавие ни стига
Благодаря на всички за куража относно курса-ще ви държа в течение като го почна.
Виж целия пост
# 599
Добро утро!Хайде на пролетно кафенце  Grinning



Хубав ден, изпълнен с много разходки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия