... или добър ден май вече
.Писи Хриси - и аз мисля да почна шофьорски курсове, ама опреснителни - имам книжка от 15 години но съм карала първите две - щото после нямаше какво да карам, а след това ме беше и мен страх - дори от едни велосипедисти на един балкански път - да не би аз да ги бутна
Сестра ми изкара и тя шофьорските курсове, имаше уж желание, ама я беше страх, покара известно време, после спря, че било заледено, заскрежено, нямало кой да й изкара колата от гаража... и дотам, само дето платиха миналата година към 700 лв. И си мисля, че по-добре да ги изкара човек ако после ще кара редовно, като спре за известно време страха от време на време става "дай си ми куклите на ти парцалките" - и в преносен и в буквален смисъл, а уж много се обичат.

Мая е много кисела днес, отивам да се приготвяме за излизане - приятни разходки и на вас!
а още не сме преминали през всичко
Добре че не ползвам червило, само гланца си крия защото се взима с малкото пръстче се човърка вътре, яде се, маже се и така
Благодаря!
, мойто дете пък е зависимо към столчетата в момента, голям кеф е да си го разнася като куцо пиле домат и да се опитва да се катери по него, кога ли ще направи пак синка на челото не е ясно... Иначе и тя се заиграва с едно пате но засега му казва само "Па".
, и другото е че всичко което й е интересно го слага в кукленската количка и се вози напред назад из цялата стая. Ще трябва да й купим по-солидна количка, щото тази е от плат и вече се е прокъсал, а и шасито се сгъва само с поглед, а то моето дете в предишния си живот явно е било танк разрушител
, за 5 минути 2 пъти я сгъва тази количка и само я сочи и вика ъъъъъъъъъъъъъ да я оправя. бях я залепила с тиксо откъм дръжките да не се сгъва, ама то ходи и чопли тиксото. явно иска да му е гадно

Мен ме търси по украсата на темата.
, защото хапвам вкусен кекс с ябълки мммм, а как съм ароматизирала къщата
.
, Емануил има днес имен ден 