отслабване с мед и канела

  • 261 493
  • 251
# 105
chetoh che se pie studeno sutrinta ne se pritoplq pie se gore doly na staina temperatura kakto e stoqlo i az mislq da go probvam nadqvam se da nqma stranichni efekti Grinning
Виж целия пост
# 106
 Hug Здравейте,мераклийки за диети!Някоя от вас правила ли е опит да отслабне с елда/гречка/ и кефир.В руските сайтове има много информация за нея,твърди се,че отслабването е повече от задоволително,че времето на диетата е кратко.
Виж целия пост
# 107
Hug Здравейте,мераклийки за диети!Някоя от вас правила ли е опит да отслабне с елда/гречка/ и кефир.В руските сайтове има много информация за нея,твърди се,че отслабването е повече от задоволително,че времето на диетата е кратко.
         
       Мераклийките на диети имат тема за отслабването с елда и я правят успешно,но тук :
         http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=618741.0   
   Ако и ти си мераклия/мераклийка - заповядай  Hug
Виж целия пост
# 108
Привет на всички канелки Simple Smile
Записвам се и аз да следя темата. Засега от 4-5 дена си слагам по половин лъжичка канела в млякото с кафето, хем ми е по-вкусно, хем не ми сваля кръвното, защото по принцип ми е ниско Simple Smile
След всичко прочетено в темата тук и в Интернет стигнах до извода, че трябва да се разтваря канелата във вода, защото кумарина е в минимални количества във водоразтворимата част. Затова от днес си заливам канелата с вода, прецеждам я и след това я слагам в кафето Simple Smile
Вероятно ще си потърся и цейлонска канела, някой намери ли я в магазините?
На този сайт има още малко информация за канелата и продават, но дали наистина е цейлонска както пишат?!
http://www.magazin4bg.com/index.php?route=information/informatio … ;information_id=6
Някои ще се похвали ли с нови успехи?
Виж целия пост
# 109
Аз от два месеца вземам по половин кафяна лъжичка с цейлонска канела, която добавям към една супена лъжица пчелен мед. Нямам време и нерви за фитнеси и други диети. За канелата и меда все някак намирам време, а и е въпрос на 2 минути. Вземам я или сутрин и вечер или само вечер. Наблюдавайки евентуалните резултати мога да съм повече от доволна. За това време мога да се похваля с около 2 кг надолу. Досега съм приключила почти едно бурканче от 50 гр канела и тия дни ще трябва да си поръчам ново, но мисля упорито да продължа, тъй като не само в теглото има резултат, а и в тонуса ми като цяло.
Виж целия пост
# 110
Аз от два месеца вземам по половин кафяна лъжичка с цейлонска канела, която добавям към една супена лъжица пчелен мед. Нямам време и нерви за фитнеси и други диети. За канелата и меда все някак намирам време, а и е въпрос на 2 минути. Вземам я или сутрин и вечер или само вечер. Наблюдавайки евентуалните резултати мога да съм повече от доволна. За това време мога да се похваля с около 2 кг надолу. Досега съм приключила почти едно бурканче от 50 гр канела и тия дни ще трябва да си поръчам ново, но мисля упорито да продължа, тъй като не само в теглото има резултат, а и в тонуса ми като цяло.
   
       Явно си единствената,която отслабва с канела.  Wink.Аз я употребявам заради диабета ми,но не е оказала никакво отслабващо действиеPeace.Освен това не е толкова безобидно редовното и употребяване.  Peace.Ето тук малко инфо :
            http://www.1001recepti.com/article/?txt_id=90-kanelata-se-bori-s … eta#axzz1tcGm1YjQ 
    А както съм писала и по-рано в темата това е един мит,защото канелата възбужда апетита,а не обратнотоPeace
                http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%B0 
        Живея в Средиземноморска държава,където канела се слага и в месо,и в мусаката ако щеш.Е, не мога да твърдя,че гърците са слаба нация.  hahaha
         Не зарибявай излишно момичетата,няма никакъв смисъл, не се отслабва от канелаPeace, ако ти имаш някакво лично отношение със сайта,от който купуваш твоята канела е друг въпрос.  Whistling
Виж целия пост
# 111
Не знам защо, когато някой /в случая аз/ похвали нещо трябва някой друг непременно да го обвини в пристрастие. Не е ли нормално ако съм доволна от нещо просто да имам възможността да го споделя ? Аз мисля че резултатите при мен са от канелта ... не го напрапвам на никого, все пак това е и темата на форума ...
Виж целия пост
# 112
Не знам защо, когато някой /в случая аз/ ..
       
         Ами точно за това, че само ти се хвалиш.Аз я употребявам по здравословни причини и НЕ редовно,защото НЕ Е толкова полезна да се употребява ежедвевно  и не съм забелязала отслабване от канелата.Нямам никакъв интерес да заблуждавам момичетата.  Peace
Виж целия пост
# 113
Моя приятелка за 6 месеца отслабна 10 кг от канелата. Като редовно го пи 3 месеца, но някак си  и по телевизията го казаха, има положително действие за много ендокринни проблеми. Сега като четох горната статия, пише и за гъбички в организма, аз си ги имам от години. Пия канела от една седмица, езикът ми не е така бял вече. За килограми не съм се мерила, но моята приятелка каза, че ефекта при нея е започнал надолу след месец приемане на канелата. Спазвам точно пропорцията спомената тук в началото на темата.
Виж целия пост
# 114
Моя приятелка за 6 месеца отслабна 10 кг от канелата. Като редовно го пи 3 месеца, но някак си  и по телевизията го казаха, има положително действие за много ендокринни проблеми. Сега като четох горната статия, пише и за гъбички в организма, аз си ги имам от години. Пия канела от една седмица, езикът ми не е така бял вече. За килограми не съм се мерила, но моята приятелка каза, че ефекта при нея е започнал надолу след месец приемане на канелата. Спазвам точно пропорцията спомената тук в началото на темата.
   
      Успех ти желая в отслабването с канелата.  Hug.И след няколко месеца ако желаеш сподели тук. Wink
          Аз я пия много години заради диабета и не отслабнах от нея. Laughing
Виж целия пост
# 115
Моя приятелка за 6 месеца отслабна 10 кг от канелата. Като редовно го пи 3 месеца, но някак си  и по телевизията го казаха, има положително действие за много ендокринни проблеми. Сега като четох горната статия, пише и за гъбички в организма, аз си ги имам от години. Пия канела от една седмица, езикът ми не е така бял вече. За килограми не съм се мерила, но моята приятелка каза, че ефекта при нея е започнал надолу след месец приемане на канелата. Спазвам точно пропорцията спомената тук в началото на темата.
   
      Успех ти желая в отслабването с канелата.  Hug.И след няколко месеца ако желаеш сподели тук. Wink
          Аз я пия много години заради диабета и не отслабнах от нея. Laughing

Естествено, че не може да влияе на всеки по един и същи начин, но например при моята приятелка имаше невероятен ефект. Аз се надявам, да се чувствувам по-добре, заради ендокринен проблем и от там да има някакъв ефект и върху килограмите ми.
Виж целия пост
# 116
Моя колежка отслабна доста, откакто пие канела. Сутрин си я бърка с кисело мляко, пектин и мед. Е, контролира си и яденето, при обилно хранене мисля, че няма да има ефект.
Аз от зимата взима всяка вечер преди лягане правя следното:
Кремче преди лягане:
 Сухата смес по рецепта е: 3 супени лъжици овесени трици, 1 чаена лъжица ленено семе, 1 чаена лъжица канела, 1 чаена лъжица пектин. От тази смес взимам всяка вечер  по една ч.л. в кафяна чашка кисело мляко. Намалих теглото с 6 кг. за 3 месеца.
Виж целия пост
# 117
Здравейте мили дами!
Надявам се появата на един мъж сред вас ако не друго поне да ви развесели.
Прочел съм почти всички мнения в този форум не заради друго, а защото моята съпруга искаше да й намеря цейлонска канела именно поради това което е и тема на форума - отслабването.
Както е посочила Desi_Mosholova и аз след доста безсънни нощи пред компютъра намерих сайт и поръчах цейлонска канела, но от САЩ, горе долу за същите пари. Пристигайки в БГ получих едно известие от митницата и отивайки там разбрах, че трябва де се простя с нея тъй като всички подобни продукти внос от страни извън ЕС трябва да имат сертификат за произход, а тази дори и от САЩ нямаше такъв и от агенцията по храните казаха че ако си я искам трябва да мине изследвания и бла бла бла бла ... след което предпочетох да не си правя повече труда да си я искам. По-късно както е посочила dani1971 намерих този БГ сайт и поръчах от там. В крайна сметка предпочетох за малко повече пари да получа това което търся, отколкото да рискувам отново да хода по разните иституции и отново да слушам само мъркането на съпругата си Simple Smile
Дали има ефект или не сега няма да пиша, за да не дразня други дами пишещи тук и твърдейки че ефект няма. Всъщност вече два пъти вземаме от БГ сайта - веднъж за съпругата ми и втори път за един мой познат който е диабетик.
Лично аз съм малко над нормите, но ако реша да отслабвам - ще опитам точно това с канелата. Защото съм виждал резултата от разни други химии върху един от колегите си.
Е, това от мен дами. Бъдете красиви и усмихнати !!!!
Виж целия пост
# 118
Здравейте и от мен...един мой познат пиеше този "чай" но за ревматизъм и резултатът отслабна и то доста, без да е променял режима си на хранене той просто го пиеше за съвсем друго но получи бонус и отслабна. Лично аз го пия от около седмица но ходя и на фитнес, така че не знам от кое ще е ефекта Simple Smile
Виж целия пост
# 119
Аз да кажа, че си ползувам канела от магазина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия