Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е общественото мнение за загубата на тегло с мед и канела?
Как се приготвя чай с мед и канела за отслабване?
Какви са препоръчителните употреби на чая с мед и канела за отслабване?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е общественото мнение за загубата на тегло с мед и канела?
Форумите съдържат различни мнения относно загубата на тегло с мед и канела. Някои потребители съобщават за положителни резултати, като загуба на тегло след употреба на сместа. Други изразяват съмнения относно нейната ефективност. Някои са любопитни да я опитат, докато други твърдят, че не са забелязали никакъв ефект след употреба.
-
Как се приготвя чай с мед и канела за отслабване?
За да отслабнете с помощта на мед и канела, можете да опитате следната рецепта: Смесете 1/2 чаена лъжичка канела, 1 чаша вода и 1 чаена лъжичка мед. Водата се вари, след което се добавят канелата и се оставя да престои за 30 минути. Медът се добавя, когато течността е охладена, за да не бъдат унищожени ензимите. Половината от сместа се пие преди лягане, а другата половина се съхранява в хладилника и се пие на следващата сутрин.
-
Какви са препоръчителните употреби на чая с мед и канела за отслабване?
Препоръчителните употреби на чай с мед и канела за отслабване включват консумация на празен стомах, половин час преди закуска и вечер преди лягане. Ако режимът се спазва стриктно, дори тези с наднормено тегло могат да регулират теглото си, тъй като комбинацията от мед и канела предотвратява натрупването на мазнини.
-
Какви са мненията относно ефективността на отслабването с мед и канела, както и ползите и рисковете от тази практика?
-
Къде мога да намеря цейлонска канела?


Повече не ща и да чуя за храна без въглехидрати!! След това пробвах системата -60 (имаше минимален ефект, но почти никакво желание от моя страна). А последно се подложих на 90 дневната, където издържах до първия воден и вече нервите ми не издъжаха! Лакома съм, ям много и всичко и въобще не мисля да се притеснявам повече
Обаче пустото шкембе, както и наедрялите ми ръце хич не ги понасям, при положение, че никога не съм била дебела. И търсех, общо взето, нещо точно такова - да си ям каквото си искам, а в някакъв режим да приемам нещо
(прекалено е хъбаво, за да е истина, но да видим!)
. Чудя се какво да правя, ще се опитам да намеря такава, но на прах. Иначе съм сериозна и почвам да пия. Дано подейства.
,
.И въпреки,че съм диабетик и ми харесва, не я ползувам много често по тази причина.