D H L - 3

  • 68 007
  • 753
# 690
zdravei te i az imam su6tiq problem napravih poru4ka na 26.09.2011 i do sega nqmam nikakuv nomer za prosledqvane i dosta se pritesnqvam

От кой сайт е поръчката?

Писането на кирилица е желателно....
  от спортдирикт       

Не е ли рано още? А и аз си получих поръчка от там без да получавам номер за проследяване. Успех!
Виж целия пост
# 691
zdravei te i az imam su6tiq problem napravih poru4ka na 26.09.2011 i do sega nqmam nikakuv nomer za prosledqvane i dosta se pritesnqvam

От кой сайт е поръчката?

Писането на кирилица е желателно....
  от спортдирикт       

Не е ли рано още? А и аз си получих поръчка от там без да получавам номер за проследяване. Успех!
ами до сега винаги на 2 ден съм имала товарителница а сега ништо и парите са във банката не пипнати незнам какво да правя
Виж целия пост
# 692
Аз малко бързам, но да попитам мацките, чиито поръчки от 27.10 пътуват с ДЧЛ от ЛР, до къде ви стигнаха пратките. Моята вече два дни стои в Айндховен.
Много моля и някое мамче, което скоро е получило пратка с ДЧЛ да ми даде номер на товарителница, за да проследя кога горе-долу ще пристигне моята, че на този адрес, който съм посочила не живея от доста време, а и няма кой да ми получи пратката в следващите десетина дни.
Виж целия пост
# 693
Здравейте! Чакам поръчка от спортсдирект и си следя движението на пратката.
Обаче ми се вижда малко странно маршрута на пътуването UK- BELGIUM- HUNGARY-  FINLAND -  GERMANY -  BELGIUM.
Имам притеснения,че ще се върти в северна Европа и до тук няма да стигне ooooh!
Виж целия пост
# 694
Здравейте! Чакам поръчка от спортсдирект и си следя движението на пратката.
Обаче ми се вижда малко странно маршрута на пътуването UK- BELGIUM- HUNGARY-  FINLAND -  GERMANY -  BELGIUM.
Имам притеснения,че ще се върти в северна Европа и до тук няма да стигне ooooh!
Странничко..след Унгария трябва да влиза в България...обади се на ДХЛ най-добре и попитай.
Виж целия пост
# 695
Здравейте! Искам да попитам дали някой е имал подобен проблем:
Поръчах си от китайски сайт 4 броя игрови конзоли имитации (естествено) на известна фирма. След като ходих до митница и платих ДДС ми казаха,че ще чакаме разрешение от тази фирма и една от служителите ме успокои да не се притеснявам, ще си ги получа, защото бройката била малка.Казаха ми, че ще се обадят до няколко дена.
Минава повече от седмица и аз отивам да си взема пратката, като съм решила, че не са се сетили да ми се обадят. Отивам там в 12 стая и мъжът не ми казва нищо дори ми се скара. Оказа се, че съм получила писмо на предишния ми адрес. И ми каза да се свържа с някакъв адвокат.
Нищо не разбирам и си тръгвам ядосана (за пореден път).
Докато се прибирам ми звъни адвокатът и ми казва, че трябва да подпиша договор за унищожаването на стоката. И аз го питам "какво ще получа ако го подпиша?" (имах предвид от парите си), а той ми казва това, че няма да бъдете съдена...
!!??
Някой може ли да ми каже какво да правя, ако го подпиша няма да си получа стоката, нито парите?
Виж целия пост
# 696
Крайният срок за подписване е 12.12.2011 какво да правя?
И в този договор ме задължават да плащам разходите по съхранение в митницата и по унищожението...
Виж целия пост
# 697
Здравейте! Чакам две поръчки от Ларедут, в петък получих мейли от ДЧЛ за проследяване, погледнах в сайта им и видях, че е получена информация за пратката и в събота вече нищо не намираше. Така до днес. Случвало ли се е на някой друг, защото на мен досега никога?

 Embarassed Сега проверих и във френския ДЧЛ и я намерих, все така си стои с получена информация.
Виж целия пост
# 698
Здравейте! Чакам две поръчки от Ларедут, в петък получих мейли от ДЧЛ за проследяване, погледнах в сайта им и видях, че е получена информация за пратката и в събота вече нищо не намираше. Така до днес. Случвало ли се е на някой друг, защото на мен досега никога?

 Embarassed Сега проверих и във френския ДЧЛ и я намерих, все така си стои с получена информация.

Спокойно ще ти тръгне пратката. Явно все още не пътува към БГ. Може и няколко дни да ти отлежи в Лил ако имат много работа. Обикновено тръгват веднага. А може и просто ДЧЛ да не са си опреснили инфото в сайта. На мен за една пратка преди няколко дни мни даде едва 3 стъпки и изведнъж се оказа в БГ. Следи си срока и ако те притеснява нещо звъни в ДЧЛ.  Peace
Виж целия пост
# 699
Здравейте. Сутринта ми се обадиха че между 12 и 16ч ще получа пратка с DHL, но след малко звъннаха пак и ми казаха че са променили часовете между 16 и 20ч. Обаче явно диспечърът се е объркал, защото пратките са 2(аз не знаех че и двете са пристигнали) и като са идвали със първата следователно никой не им е отворил. Сега пише че пратката не може да се пази и ще се върне обратно към подателя. Сега не работят за да им звънна. Най-рано утре в 9ч е възможно. Дотогава би трябвало все още да е в тях нали? Ох, надявам се да не я изпратят обратно, защото ми е важна, а и все пак е тяхна грешката.
На някой случвало ли му се е? Знаете ли до колко дни пазят пратките при тях? Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 700
Едва ли ще я върнат веднага. При мен обикновено като няма никой на адреса, след това стои в офис и чака инструкции. Но втори път на адрес не ходят, аз се замъкнах до техен офис за си я взема преди седмица. Обади се утре сутринта. Peace
Виж целия пост
# 701
Много ти благодаря Hug Дано наистина изчакат Praynig
Виж целия пост
# 702
След колко време получавате втори е-мейл за проследяване от Ларедут? Не бях пускала поръчка от почти година, преди седмица поръчах, но още нямам такъв е-мейл, а по показаните в първия пост начини на проследяване, нищо не ми излиза. Колко време се мотаят (при тази високата доставка, дето ми я нахакаха!!!) обикновено?!
Виж целия пост
# 703
за поръчка от 29.01, получих мейл за ДЧЛ чера. Тази нощ е отпътувала от Холандия.
Виж целия пост
# 704
Мерси, tanya_p, аз все още нямам втори е-мейл.  Crazy  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия