Мамо Диди, аз пък с опит с двама водолея сериозни и още двама несериозни никак не се учудвам от подобни нелогични постъпки. Последния ми сега си търси някоя да му роди дете и да го остави на него само, тя да не присъства в живота на детето и неговия(въпреки че изобщо не може да се оправи сам с малко дете според мен), той не иска да се обвързва, явно изпитват панически страх сакън да не ги вържат, а Дамян сега се е сетил колко е вързан май
Радина, ами на химиотерапия е но били доста обезверени там и отчаяни вече. Аз мислех, че е на някакво ново лекарство, но не било така, вече всички ги бил изредил, просто формулата била подобрена малко да не уврежда сърцето
Освен това вече има 2 операции на белия дроб, колко може да го отваряш и да бърникаш вътре. Относно памперсите не мога да помогна защото при нас е много хаотично, ту казва, ту лъже, ту изобщо забравя, и така. За махане на памперса изобщо не може да се мисли. Не се нааква де но се напишква.
ЕлиГ, уж четох четох четох пък в отговорите на момичетата намерих за ателие някакво, честито, ако беше в Пловдив щях да искам да ни щракнеш и нас, иначе досега не сме ходили така да ни снима някой, но твоите снимки ги харесвам като че ли най-много от всички дето съм гледала.
Грация, какво става с Мими?
Драга, еми минали сме ви значи, 85 см, 14 500

Ся се зарибих с този Лондон, чак го сънувах, а пък уж не ми се ходи

Прашец и на мен ми беше много приятно да прочета дълъг лилав пост

незнам какви са вашите проблеми, но наистина се надявам всичко да се нареди в скоро време и да се включиш с добри новини...
Тя вика ъъъъ, аз също и дърпаме
После на люлката, после гонихме идни кученца, люляхме се на хамака. Аз държах Ива за ръкава на якето. По едно време се чу туп, а аз си държа само ръкава. Е - на Ива нищо й нямаше, само малко кал по дрехите.
Има тема във "На пазар" за тези оферти. Момичетата много активно обсъждат и дават отзиви. 