Диди, всичко ще се оправи!

Кукумявче, надявам се скоро да се съберете с твоята половинка и да сте много щастливи заедно!

Лилчо, надявам се времето, в което сте разделени с Вашия татко да мине като миг!

Цветен прашец, много се радвам на дългия ти пост и се надявам, все по-често да влизаш и пишеш при нас!
Как е Кати? Слушка ли те?Шора, дано всичко е минало както трябва и всичко да е зад гърба Ви!

Радина, и Анди имаше такъв пиклив период, но отмина за около месец. Аз още не съм махнала вечерния памперс, все си мисля, че не е готова.
Мила, дано момчетата ти бързо се оправят?

Юлско бебе, много се радвам за предстоящото Ви пътуване! Сигурна съм, че ще си прекарате страхотно!

Мише, срамежливчето, ще да е мъж.

Емили, дано се излекува племенника ти! Надеждата никога не трябва да се губи!

Сиси, пропуснала съм,

Ем, поздравления за първата земя! Само успехи ти желая в биоземеделието!
Успешни срещи на Изложението! 
Сиско, Мимето използва сайтове за колективно пазаруване и е доволна.

Ели, честито ателие! Със здраве да си го използваш!

Джил, сигурна съм, че много ще се забавляваш, обзавеждайки стаята на Калина.
Успех с гърнето! 
Исках да пиша още нещо, но вече забравих.
Да знаеш, че ще си го чакам 
Изобщо не знам бебето как ще оцелее при писъците на батко си. Станал е ужасен

.
