Юлски деца-Тема 42

  • 28 520
  • 726
# 600
Здравейте мами,
Диди, всичко ще се оправи! Hug Hug Hug Hug Hug
Кукумявче, надявам се скоро да се съберете с твоята половинка и да сте много щастливи заедно! Hug
Лилчо, надявам се времето, в което сте разделени с Вашия татко да мине като миг! Hug Hug Hug
Цветен прашец, много се радвам на дългия ти пост и се надявам, все по-често да влизаш и пишеш при нас! Hug Как е Кати? Слушка ли те?
Шора, дано всичко е минало както трябва и всичко да е зад гърба Ви! Hug Hug Hug
Радина, и Анди имаше такъв пиклив период, но отмина за около месец. Аз още не съм махнала вечерния памперс, все си мисля, че не е готова.
Мила, дано момчетата ти бързо се оправят? Hug
Юлско бебе, много се радвам за предстоящото Ви пътуване! Сигурна съм, че ще си прекарате страхотно! Hug
Мише, срамежливчето, ще да е мъж.  Wink
Емили, дано се излекува племенника ти! Надеждата никога не трябва да се губи! Hug
Praynig
Сиси, пропуснала съм,  Embarassed какво е новото ти начинание? Каквото и да е, сигурна съм, че ще е успешно! Hug
Ем, поздравления за първата земя! Само успехи ти желая в биоземеделието!  bouquet Успешни срещи на Изложението! Hug
Сиско, Мимето използва сайтове за колективно пазаруване и е доволна. Peace
Ели, честито ателие! Със здраве да си го използваш!  bouquet
Джил, сигурна съм, че много ще се забавляваш, обзавеждайки стаята на Калина.  Wink Успех с гърнето! Peace
Исках да пиша още нещо, но вече забравих. Embarassed
Виж целия пост
# 601
Диди, нищо няма да коментирам, само ще кажа, че стискам палци нещата да се наредят по възможно най-добрия начин за теб и децата  Hug
Вили, благодаря, но се оказва, че няма да получа букет от теб  Crossing Arms Да знаеш, че ще си го чакам  Joy
Кукумявче, и на вас стискам палци  Hug Бързо да излизаш от дупката...
Ние сме добре. Габ пищи и се дере по цял ден, а мен мигрената ме убива и така  Crazy Изобщо не знам бебето как ще оцелее при писъците на батко си. Станал е ужасен  #Crazy
Виж целия пост
# 602
Драга, благодаря, ама определено няма да сме със степенка. Предпочитам Бъгипод, за да си поседне Пис като се умори. Пък и разходките и игрите на крак й стават все по-дълги, та да видим до август какво ще е.  Rolling Eyes
Диди, оставам и аз без коментар, защото вече едва ли имаш нужда. Дано всичко се нареди скоро.
Виж целия пост
# 603
Здравейте,
Влизам от време на време да ви почитам, но не ми се пише нещо, а имам много да разказвам за нашите яслини премеждия Simple Smile
Отплеснах се, а тръгнах да пиша заради притесненията ви за Шора- Мишора. Току що й звъннах, тъй като чаках новини, а не ми се обаждаше и В МОМЕНТА ГО ОПЕРИРАТ- САМО ДА СТИСКАМЕ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД   Praynig  Hug
Виж целия пост
# 604
Буболече, това е и за сядане, със сигурност бъгипода ще е по удобен де.
Орхидея, да пишеш как са после !
Ем, забравих да пиша, че стискам палци за племенника. А иначе сте ни задминали определено Hug.
Виж целия пост
# 605
Буболече, Драга в Амазон ми излезе още един вариант за бъгипод или както там се казваше.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0025B2HHQ/ref=s9_simh_gw_p75 … mp;pf_rd_i=468294
Виж целия пост
# 606
 Praynig Praynig  Praynig Дано всичко мине по най-лекия начин за Вики!!!

Момичета, благодаря ви за поздравите.Когато го взехме преди години беше с цел нашите да се преместят, че е близо до нас, в Манастирски ливади, но те не желаят и поне докато съм в отпуск по майчинство и Калина тръгне на градина ще го ползвам за снимки.Мъжът ми е главния инициатор на цялата тази работа, Сиси, ще му предам поздравите PeaceКупих си аз Кенгуруто, но явно от следващия брой ще те четем:)

Еми, успех в начинанието!!!


Още неща исках да напиша, но... каката беше с лека хрема , която разбира се се оказа вирусче, и  сега и Калинката е със сополи, нощес и температура борихме и не съм спала.И без друго откакто каката започна първа смяна и ставам в 6-6.30, при обичайното ми лягане към 1-2 никак не се наспивам.
Виж целия пост
# 607
Карелия, честит имен ден и тук, да ти е слънчев и весел празника  bouquet.
Ралче, гледах го вчера, на мен ми се видя неудобно newsm78.
Ели, хайде пак, дано само с хремата се разминете.
Виж целия пост
# 608
Здравейте момичета.  Hug
За Карелия  и Галето - Честит имен ден и весело да си прекарвате.    bouquet

Ралче - какво стана с температурата, че и ние сме на същия хал. Вчера следобед Ива вдинат 38.2 градуса след сън. Вечерта леко й спадна, но през нощта в 3 й се качи на 39.1. Дотогава й бях давала Панадол, но като видях, че не става нищо й дадох Нурофен. Сега е на 38.4. Няма никакви други симптоми само се будеше и плачеше през нощта и пие необичайно много вода. Гледам сутринта, че й е пробил единият горен кучешки зъб. При долните вдигта температура 38.6 - бак без никакви други симптоми.
amanita - на теб ти наближава щастливото събитие, в мартенската тема ли да дебнем?  Simple Smile
Аз пак се чувствам като най-смотаната майка на света.  Confused Ива цяла нощ беше с температура, сутринта също, затова реших да я разходя малко навън, за да се разсея малко. Но тя отиде да вземе една топка под навеса, после се затича и се спъна в един кабел. Тя по принцип си слага ръчичките, но нали държеше топката с две ръце и се просна като талпа на цимента. Като я взех цялата й уста беше пълна с кръв, разрева се като я гушнах. Много ми е гузно.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 609
Момичета, благодаря ви много за поздравите!Много сте мили... Аз по принцип не празнувам на този ден, защото разбрах изобщо че имам имен ден преди няколко години, но пък винаги е много мило някой да се сети за теб... Hug
Виж целия пост
# 610
Mishe, prava si, Galeto propusnah i Galelei, ako ni chete. Chestit praznik i na vas momicheta,  bouquet
Виж целия пост
# 611
Аз пък хич идея си нямах, че е имен ден някакъв днес, но щом казвате -
Честито на Карелия, Галето и Галелей!

Виж целия пост
# 612
Включване за операцията на Вики- минала е успешно и са потвърдили диагнозата  Hug
Виж целия пост
# 613
Стискам палци за бързо възстановяване на Вики и да няма повече проблеми! Hug

Честит имен ден на Галетата в темата!
  bouquet

Мише, не си смотана майка- инциденти се случват и то обикновено когато си там. Mr. Green Свиквай, че с две ще има и други екстри. Wink Дано да сте приключили с Т. Praynig
Виж целия пост
# 614
Привет мили сладки мами Simple Smile
Не влизам често, но се старая да чета всичко и да не изпускам от поглед форума. Работа ме завъртя, записах втора магистратура, която посещавам вечер и времето ми се довършва от малката Калинка Малинка Simple Smile
Порастнали сме много, но косата ни хич не расте (не се е метнала на мен по тоя ген)  Laughing ако не са обиците ще ни помислят за момченце:)
Искам да ви съобщя, че живот и здраве септември ще ставам мама за втори път, щастлива съм.....
Целувам ви всички и се радвам на това колко сте задружни!
Мамо Диди стиснати палци крайното решение да е такова, за което и двамата да не съжалявате след време!   bouquet
Липсват ми постовете на Сафо Heart Eyes
Честито на всички мами, които очакват своите прекрасни втори същества Simple Smile Hug
Стиснати палци на Аманита
Целувки на всички малки порастнали Юлчета и специални поздрави на адашките Калините на ЕлиГ и Джил!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия