Какво беше менюто Ви за днес за бебета и деца над 1 година? 4

  • 34 560
  • 467
# 405
качамак с козе сирене и масло
ябълка
супа от морков, пащърнак и картоф, салата от домати
кисело мляко с овесени ядки и круша
червена леща (средно между яхния и супа)

Виж целия пост
# 406
ariell,чудесно меню!
З-домашна юфка(с ръжено и пшенично брашно) със сирене и масло;круша;
О-супа с пиле и грах+домашна питка;
СлО-млечна каша от жито,кафяв ориз и банан(без захар);
В-боб с питка.
Виж целия пост
# 407
з - домашна каша елда със сирене
о - гъста рибена чорба с картоф, морков, чушка
сл з. - остатъка от елдата с малко кис. мляко и банан
в - крем супа карфиол, картоф + гарнитура моцарела и корнишонче

за утре големи колебания  newsm78 поради липса на основни продукти
Виж целия пост
# 408
И аз се записвам да следя темата и да взимам идеики от тук.....Нашето меню за днес ще бъде:
закуска: попара със сирене,масло и чай мащерка
портокал
обяд: гъста супа топчета
следобедна закуска: млечна крем пита
вечеря:яхния от грах,картофи,моркови,лук
Виж целия пост
# 409
Медни пръстенчета с пр. мляко
2 кивита
Кафяв ориз с лук, грах и морков
Ванилов йогурт, ябълка или круша
Пълнена тиквичка с чушка, яйца и сирене
Виж целия пост
# 410
следобедна закуска: млечна крем пита

Цветето, как се приготвя млечна крем пита?

менюто ни днес:
з - попара
о - топчета от телешко с яйчен сос (беше планирано супа топчета, но обърках застройката  Embarassed)
сл. з. - крем нишесте или филийка с кашкавал, плод
в - печени чушки с млечен сос
Виж целия пост
# 411
Млечната крем пита я експериментирам вече за втори път,прави се от домашна юфка и ванилов крем нишесте.....Просто слагаш юфката в тава и заливаш с горещият крем,но първият път някакси юфката беше малко твърда.....и сега предварително залях юфката с малко прясно мляко,оставих я да постои докато поеме,и след това залях с крема.....Все още не сме я опитали,но предполагам че този път ще бъде по-сполучлива. newsm78 Ако имаш някакви въпроси питай,но общо взето е това. Peace
Виж целия пост
# 412
Хитра идея, а юфката е сурова, така ли?
Виж целия пост
# 413
Да сурова е.....смисъл доколкото аз знам домашната юфка,която продават по магазините че е печена....Но определено предишният път имаше малко твърдички парченца от юфката и затова сега реших да я залея предварително със прясно мляко.....и определено ефекта е по-добър....  chef Вкусно е и лесно,и най-важното малкият го хапва.....и му харесва много. Peace
Виж целия пост
# 414
з. - попара с пълнозърнести сухари, козе сирене и гхи
ябълка
о. - крем супа от чушки, праз и броколи. За десерт домашен "шоколадов" крем от сусамов тахан, мед и брашно от рожкови
сл. з - печена филия с кашкавал
в. - макарони със сирене и маслини
Виж целия пост
# 415
закуска: препечена филийка с кашкавал,сирене и яйце
банан
обяд: гъста пилешка супа
следобедна закуска: млечен крем какао
вечеря:леща яхния
Виж целия пост
# 416
Закуска: домашни кифлички с домашно сладко от ябълки.
Обяд: банан. Crazy
Следобедна: крем нишесте.
Вечеря: леща яхния, ябълки.

Виж целия пост
# 417
З козунак, мляко с какао
О леща с различни зеленчуци, хлебче със слънчогледови ядки и маслини
С фреш от портокал, соленки
В спанак с ориз и пилешки гърди, кисело мляко
Виж целия пост
# 418
з-макарони с масло и сирене+сок от вишни
о-супа топчета
со-тиква с мляко и бисквити
в-пиле с ориз и картофи
Виж целия пост
# 419
З Баница, айрян
О Боб с пърленка  , десерт мляко с ориз
С Мляко с корнфлейкс, фреш портокал
В Пилешка супа с много зеленчуци и фиде, йогурт и банан
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия