с носене без носене каквото такова важното е да са ни здрави дечицата.
, опитва се да си направи 8 тези дни



. Та ако бяха всички като моето например, да няма грам колики и до скоро да не я бях чувала да плаче, пък аз да го дундуркам... (не правя така де) 

Ще чакам да видя и на теб какво са ти казали.
трябваше да го пращам по отделно Вигантола май ...
но всеки има право сам да си преценява как да си гледа детето , дори и някой ден да се бие по главата и да се чуди "Къде сгреших" . Както и всеки има право да споделя опит и да дава съвети независимо дали другия отсреща ще ги приеме или не.

Все нищо не мога да свърша.
Я се вземете в ръце, хората не случайно са казали - брой до 10 преди да кажеш (в случая напишеш) нещо, когато си афектиран.След ден-два ще съжалявате за това, което сте написали, така че моля ви недейте с лошо!А и както някой (в случая Дарка
) беше написал : "И един мъничък съвет от мен , никога не напускайте темата само защото мнението на някого не съвпада с вашето и се е зародил спор с леки обиди ХОРМОНИТЕ са виновни . " 
Препоръчани теми