АГ клиника Селена гр. Пловдив- 9!

  • 111 598
  • 748
# 270
Doni M - сърдечно благодаря!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 271
Преди месец родих в "Селена" секцио при д-р Ангел Карагьозов и анестизиолог д-р Георгиев.Адски съм доволна от избора си!Престоят ни бе страхотен и всичко мина по мед и масло.Обезболяването им е страхотно,което ти е от голяма полза при възстановяването.Всички са мили и храната е супер  Peace Струваше си всяка стотинка!Ако реша да имам 2-ро дете,отново бих избрала да родя там  Simple Smile
Няма пари под масата,няма недомлъвки и неудобни ситуации-в деня на изписването ти носят касовата бележка,пито-платено и по живо,по здраво.  Hug
Възползвахме се и от безплатната консултация с педиатър в рамките на месец след изписването.Бебето прегледа д-р Молева.Обърна ни достатъчно внимание и бе изключително любезна и внимателна.   bouquet
Виж целия пост
# 272
pupitka, аз също раждах при същия екип. Много съм доволна, всичко мина добре. Взеха навреме правилните решения и аз и бебто сме живи и здрави, което е най-важното. Престоя ми в болницата беше много приятен.
Мисля да ходя на преглед като беба стане на месец , но на частно, а не в болницата. А за д-р Карагьозов нямам думи, доволна съм и благодарна.
Виж целия пост
# 273
Да,наистина е много внимателен.Идваше да ме вижда сутрин и вечер.  Peace
П.П.Виждам по-назад в темата,че се е обсъждал въпроса с клизмата-на мен не са ми правили такава,дори не е ставало дума.   bouquet А,ако някой го е страх от поставянето на катетър,както мен-това става след поставянето на упойката и изобщо не го усещаш.  Grinning
Виж целия пост
# 274
Здравейте и от мен, от това, което попрочетох секциото в Селена минава безпроблемно, но ми се ще да чуя и отзиви за нормални раждания там, още не съм решила къде да раждам, сега събирам впечатления,  благодаря предварително  Simple Smile
Виж целия пост
# 275
братовчедка ми роди нормално,без избор на лекар.хванаха я болките,отиде и роди щастливо с епидурал.първо дете й е
Виж целия пост
# 276
някой знае ли дали има промярана в цените им .Знам че нормалното раждане е 860.00 а секцио 1140
Виж целия пост
# 277
Секциото е 1160лв.,а нормалното 900лв.Мисля,че няма промяна.Аз родих Юни месец и си бяха толкова.  Simple Smile
Виж целия пост
# 278
1180 плюс - 40 консултация с анестезиолог!!! 30 лв. ЕКГ, ако не си носиш предварително направено, но макс до 6 дни преди раждането, 20 лв. консултация с интернист, по същия начин като с ЕКГ- то. 250лв. ако иска бащата да присъства в залата за раждане.
Виж целия пост
# 279
1180 плюс - 40 консултация с анестезиолог!!! 30 лв. ЕКГ, ако не си носиш предварително направено, но макс до 6 дни преди раждането, 20 лв. консултация с интернист, по същия начин като с ЕКГ- то. 250лв. ако иска бащата да присъства в залата за раждане.

ха,че тези от кога ги искат
Виж целия пост
# 280
1180 плюс - 40 консултация с анестезиолог!!! 30 лв. ЕКГ, ако не си носиш предварително направено, но макс до 6 дни преди раждането, 20 лв. консултация с интернист, по същия начин като с ЕКГ- то. 250лв. ако иска бащата да присъства в залата за раждане.

ха,че тези от кога ги искат

аз родих юни и цените бяха такива, но не ги казват предварително.
Виж целия пост
# 281
На мен ми бяха нужни консултация с кардиолог-20лв. и с анестизиолог-40лв. А секциото ми струваше 1160лв.,а не 1180  Peace С интернист не съм се консултирала.  Naughty
Виж целия пост
# 282
Когато се прави консултация с кардиолог, къде се прави, че като гледам на сайта им май нямат специалисти? Има ли кардиолози в Селена?
Виж целия пост
# 283
Когато се прави консултация с кардиолог, къде се прави, че като гледам на сайта им май нямат специалисти? Има ли кардиолози в Селена?
Прави се в самата клиника,имат кардиолози  Peace
Виж целия пост
# 284
1180 плюс - 40 консултация с анестезиолог!!! 30 лв. ЕКГ, ако не си носиш предварително направено, но макс до 6 дни преди раждането, 20 лв. консултация с интернист, по същия начин като с ЕКГ- то. 250лв. ако иска бащата да присъства в залата за раждане.

ха,че тези от кога ги искат
Аз раждах там на 1ви август. Предварително се обаждах да ги питам какво и колко ще ми струва и тогава ми ги казаха тези неща. За ЕКГ отидох при личната ми лекарка 3-4 дни преди да родя, направиха ми го за 1 минута и в Селена не се наложи да ги плащам тези 30лв., макар че се опитаха да ми ги вземат все пак. А консултацията с интернист е смешна просто. Като те сложат в предродилна за подготовка, идва една докторица със слушалки, прослушва ти сърцето за половин минута и това е. Това също може да се избегне като плащане, чрез направление през ЛЛ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия