Бродирана красота - Гоблени 81

  • 100 260
  • 725
# 405
ЧБМ!
Баба Марта носи пролетта, здравето, щастието и радостта! Аз ги пожелавам всичките на вас!
Джемма, много хубави стават лалетата, но и ти много бързо напредваш за разлика от мен.
Виж целия пост
# 406
Здравейте, днес поръчах това за майка ми. Някой да го е шил? Дали е труден? Шие се на аида 14.



не съм сигурна, но ми се струва, че този беше от "моите"   Crazy по-голямата част е щампирана и не се шие, а има само малки участъци, които се запълват с различни бодове по схема  Hug
не е трудно, но ако майка ти е шила само 1:1 и 1:4 това ще я затрудни ( а кой знае, може пък да и хареса  Mr. Green )

Честита баба Марта  Hug
Виж целия пост
# 407
Честита баба Марта!
Nikol58 много благодаря  Hug как само ме зарадва рано сутрин   bouquet
Виж целия пост
# 408
Честита Баба Марта!
Бъдете живи, здрави, бели и червени
във вас да блика щастие и любов!
Възраждащата сила на Пролетта отново
да озарява с обич сърцата Ви и нека
вълшебно да пребъде чрез думите навеки!

Много весел празник да ви е днес на всички  Hug
Виж целия пост
# 409
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Виж целия пост
# 410
Честита Баба Марта!!!
Да сте живи и здрави и засмени!!!
И пролетта да донесе повече време за бродиране!!!
Виж целия пост
# 411


не съм сигурна, но ми се струва, че този беше от "моите"   Crazy по-голямата част е щампирана и не се шие, а има само малки участъци, които се запълват с различни бодове по схема  Hug
не е трудно, но ако майка ти е шила само 1:1 и 1:4 това ще я затрудни ( а кой знае, може пък да и хареса  Mr. Green )



Тя е шила вече няколко на Дим., но ако наистина по-голямата част не се шие ще остана малко разочарована...а и тя сигурно Sad. Жалко...а вече го поръчах.
МЕрси все пак за информацията и ЧЕСТИТА БАБА МАРТА на всички!
Виж целия пост
# 412
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ВЕСЕЛИ ЗАСМЕНИ, БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ!
Виж целия пост
# 413
           Честита Баба Марта!

 http://4.bp.blogspot.com/_C_LG_SLrcBM/S4pvinj1itI/AAAAAAAAM5Q/sF … tc/s1600-h/11.jpg
Виж целия пост
# 414
Честита Баба Марта.
Бели и  червени,
с игла в ръка, засмени.
Виж целия пост
# 415
Честита Баба Марта! Да сме много здрави и засмени!
Виж целия пост
# 416
Честита Баба Марта!

Хехе, това много ми хареса!


с игла в ръка, засмени.
  bouquet
Виж целия пост
# 417
Честита Баба Марта !!!

Ето и една картичка за госпожата на дъщеря ми:


Виж целия пост
# 418
до тука аз стигнах преди тръгване - само рамката малко ми останах
Виж целия пост
# 419
ЧЕСТИТА  БАБА  МАРТА! Бъдете живи и здрави, много усмихнати и ведри!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия