Бродирана красота - Гоблени 81

  • 100 237
  • 725
# 450
Моля Ви имам нужда от помоща Ви. Преди една година уших гоблена Коне на водопой от Милена Стил останаха ми много конци DMC, но съм загубила листчето с номерацията им.  SadНе мога да го намеря, а искам да ги използвам Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна. Praynig
Виж целия пост
# 451
Дуданка ,sissak пак сте показали невероятни красоти  bouquet
   rosirai завиждам ти  Wink Гобленът е много, много красив! Спорно шиене!
   
Виж целия пост
# 452
От много време нищо готово не съм показвала , но дойде ред да покажа ушит подаръка си от Коледната томбола. Нямах търпение да го споделя с вас и за това е още неизпран и неизгладен. Embarassed

Виж целия пост
# 453
Днес нищо не съм шила, нямах време. Малкото ми момче порасна с 1 година. Почерпете се (пингвините са дело на рожденика, с малко моя помощ Wink)

http://djemma.snimka.bg/children/moyat-p-rvoklasnik.173303.22593736
Виж целия пост
# 454
Да е жив и здрав рожденника и всички вие къщи!
Да има палаво и безгрижно детство!
Виж целия пост
# 455
Много красива и много голяма торта сте направили!Честито на рожденника!   bouquetМай ще ти е конкуренция в кулинарството!
Виж целия пост
# 456
Лелее, Джемма , много вкусно изглежда ... пу една такава и за мен и малката , като то дойдем на гости лятото , тематична де - с мидички и т.н , като за август  Mr. Green
Виж целия пост
# 457
Джемма , да ти е жив и здрав и много послушен   bouquet И си кажи точния адрес  , че като гледам тази вкусотия ....
Виж целия пост
# 458
Джемма, честит ти рожденик  bouquet! Да е здрав и щастлив! Тортата е прекрасна Peace!
Виж целия пост
# 459
Джемма жив и здрав да е рожденника и много радост да ви носи
Виж целия пост
# 460
И си кажи точния адрес  , че като гледам тази вкусотия ....

Мисля , че групата се заформя
Джемма , моята къща е до автогарата , ти наблизо ли си или в квартала  Simple Smile
Виж целия пост
# 461
Джемма честит ти рожденник да ти е жив и здрав  Hug
Дуданка много е хубава и аз съм и се меракладисла ама кога ще стигна до нея идея си нямам
galle74 направо са като истински тия слънчогледи,много ми харесаха,ама с кръстчета не ща  Confused
geri681 аз скоро доших конете,но не помня с какви конци са  newsm78 ще погледна утре сутринта и ще ти кажа
Виж целия пост
# 462
Благодаря ви,момичета. Аз живея в Гемиджи-то. А сега да видим кой ще ме открие пръв. Laughing
Виж целия пост
# 463
Благодаря ви,момичета. Аз живея в Гемиджи-то. А сега да видим кой ще ме открие пръв. Laughing
ооо. лесна си , по миризмата на вкуснотии ще те открия  Joy Joy Joy
Ти незнам у дома си имаш ли барбекю , ако не , моето на двора е страхотно , ама ще се редуваме  Mr. Green
Разлигавих се нещо , сори  Blush
Последното в Гемиджито посещавах много добър магазини за тапети, та си пооправихме антрето , иначе единствения ми познат оттам е Гальо Дъвката  Laughing, а аз самата съм учила в ''Антим"-а

Сори , на скайп го обърнах Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Добро утро! Знам, че съм един съвсем нов член към вашето общество
на "гобленари", но пък отскоро съм започнала да майсторя такива красоти.
Върнах се назад във форума и прочетох това-онова, не мога да успея да
прочета всичко. Започнала съм първите си начиная на щампи за да ми
свикне ръката и успях да измайсторя 3 гобленчета. Питам се мога ли да се
присъединя към вас?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия