Бродирана красота - Гоблени 81

  • 100 208
  • 725
# 510
Деси много хубави са станали лалетата!
Ljubimka гобленът е ставал много хубаl!
Krk_kr Васил Левски е станал много добре, а и бързо го уши!
Инче бистрото направо грее!
Letiziq и аз рамкирам на Кюстенджа и съм много доволна.
Виж целия пост
# 511
ljubimka , много е красив  Simple Smile

-=Деси=- , и аз съм абсолютен фен на Ланарте !

По повод рамкирането - много ми е скъпо, за един гоблем как да дам 30-35 лв , по-добре да си купя нов гоблен за шиене  ooooh!
Виж целия пост
# 512
Благодара ви за хубавите думи.Дуданка на Dimensions е.Купих го от Герика ,но не съм доволна .Не ми стигнаха конци и подозирам,че гоблена не е оригинал.
Виж целия пост
# 513
Здравейте, момичета!
Имам една голяма молба към Вас.
В последния брой на списание Галерия Бродерия
видях един гоблен - той е отзад на корицата.
Схемата ще я има в броя следващия месец. 
Представлява пролетен пейзаж с къща...
Направо се влюбих в него...
Ако може да ми дадете повече информация
ще съм Ви много благодарна.
Просто нямам търпение до април.
Предварително Ви благодаря!!!   bouquet
Виж целия пост
# 514
Здравейте, момичета!
Имам една голяма молба към Вас.
В последния брой на списание Галерия Бродерия видях един гоблен - той е отзад на корицата.
Схемата ще я има в броя следващия месец.  Представлява пролетен пейзаж с къща...
Направо се влюбих в него... Ако може да ми дадете повече информация ще съм Ви много благодарна. Просто нямам търпение до април.
Предварително Ви благодаря!!!   bouquet

покажи снимка. най-вероятно е на друг дизайнер и няма да е сложно да се намери схемата  Hug
 
Виж целия пост
# 515
В момента нямам фотоапарат и не мога.
Просто се надявам някой да види отзад
корицата и да ми даде малко инфо...
Виж целия пост
# 516
Забравих да ви помоля за някакви схеми на тема абитуриенти. Искам да направя подарък на една абитуриентка тази година. Благодаря ви предварително защото знам, че ще се отзовете.


Самоцитирам се, защото не ми се пише отново.
Виж целия пост
# 517
В момента нямам фотоапарат и не мога.
Просто се надявам някой да види отзад
корицата и да ми даде малко инфо...

Аз имам този брой, ей сега ще снимам картинката


Дуданка, нещо излизат само някакви детски картинки, а подозирам, че искаш нещо по-стилно. Върти ми се, че някой скоро беше шил нещо такова (някаква шапка), но сега не се сещам кой беше. На мен ми изникна само това, но не ми харесва. Момичето завършва ли нещо по-специално? Да потърсим нещо като за професия


Ето, намерих темата

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=503166.210
Виж целия пост
# 518
В момента нямам фотоапарат и не мога.
Просто се надявам някой да види отзад
корицата и да ми даде малко инфо...

Аз имам този брой, ей сега ще снимам картинката


Точно това е!!!
Ако някой може да ми даде някакво нфо
ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 519


  Благодаря за отговорите за разликата на гоблените на Риолис!Не бях обърнала внимание и за разликата в панамата.Много се чудя дали да си купя техен модел, но тук толкова ги хвалите.

  Говорите за гоблените на Ланарте и Вервако.В магазина като ми гледах панамите ( не помня на коя фирма беше адски дребна) и се отчаях, че някога ще мога да ушия техен гоблен.Още повече с различните бодове, ще имам да късам и да се ядосвам.

  vivisi , мисля, че някъде съм виждала оригинала, но сега не мога да се сетя къде.
Виж целия пост
# 520
Биляна, "Ланарте" е с безумно дребната панама. Аз сега ших лалетата, отначало е много трудно с броенето, но после свикваш и изобщо преставаш да обръщаш внимание, просто се шие не във всяка, а през една дупчица
Виж целия пост
# 521
Деси, благодаря ти. Ще си избера някое от тях.
Виж целия пост
# 522
Деси, браво за лалетата.Много си бърза. Peace Моите подаръци от томболата ще почакат да довърша своите лалета. Laughing Напредвам, но са така опънати сега в рамката, че не се вижда добре и затова не показвам етап.
Виж целия пост
# 523
http://www.rogoblen.ro/en/detalii/spring-blossom--266/
Това е Рогоблен  Spring Blossom 6.01
Виж целия пост
# 524
Момичета любимото ми животно е пандичка , а не мога да намеря гобленчета с панди. Можете ли да ми предложете нещо ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия