Керамична преса за коса!-4

  • 178 420
  • 759
# 225
Здравейте,

Първо искам да изразя възхищението си към вас момичета! Само вие, жените, сте способни да изпишете 4 теми с по 60 страници за такова нещо като преса за коса! newsm20

Така де по въпроса... Решил съм да подаря на приятелката си преса и се двоумя. Тя използва често своята(някаква евтина керамична), но мисля че не е много доволна от нея. За това съм се спрял на:

Ремингтон S6500 http://remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kadrene-i-izpraviane- … ington-s6500.html
Ремингтон S9500 http://remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-s-perleno-pokrit … -s9500-pearl.html

До колкото разбирам втората преса е топмоделът на фирмата към момента и затова е и с 40 лева по-скъп. Дали всъщност има смисъл да купя по-скъпата или и двете биха вършили еднаква работа? Разликата е в покритието на плочите. S9500 има някакво перлено покритие, което не срещнах в нито една от другите преси, които разглеждах. Дали това е някаква нова технология, която ще измести по-старите такива или просто е маркетингов трик за по-висока цена на продукта. Иначе и двете преси имат еднакви характеристики, като изключим материалът на плочите. Ще се радвам ако някой сподели компетентното си мнение и ми помогне в изборът. В крайна сметка знам, че и двете преси ще я зарадват, но просто обичам да подарявам винаги най-доброто.

Поздрави.
Виж целия пост
# 226
А на теб поздравления,че се ровиш толкова упорито ,за да зарадваш половинката си PeaceАз бих избрала първата преса-за изправяне и за къдрене.....втората сигурно е много хубава,но чак пък перлено покритие  newsm78 еееее айде сега....,но пък има 5 год.гаранция.Първата има 3 години.-пак е добре.И двете са супер,но ако мъжът ми предложи коя ,бих избрала първата.Успех и дано да я зарадваш Laughing
Виж целия пост
# 227
Момичета, имате ли представа тази преса до каква Т загрява и с изцяло керамични плочи ли е?
http://www.lookfantastic.com/ghd-iv-styler/10481950.html
Виж целия пост
# 228
И аз се чудих между Белисима  и Ремингтон и накрая  си взех тази:
http://remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kadrene-i-izpraviane- … ington-s6500.html
Дайте мнение от тези, които я ползват моля! Да ли не сбърках Rolling Eyes
Виж целия пост
# 229
И аз съм се спряла ма Remington S6500. Фризьорка, на която разчитам като капацитет също препоръча марката. Доста положителни мнения изчетох в amazon-а за нея, но ще се радвам да прочета и вашите!  bouquet
Виж целия пост
# 230
Пресите на GHD имат ли терморегулатор или работят на една степен?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 231
А аз искам да попитам тези преси,които ги представят в Мол София и си имат щанд на първия етаж на коя марка са? newsm78
Виж целия пост
# 232
Въпрос към момичетата които ползват  Bellissima Fancy FC16

Пробвали ли сте да правите къдрици с нея, дали става? newsm78
Виж целия пост
# 233
А аз искам да попитам тези преси,които ги представят в Мол София и си имат щанд на първия етаж на коя марка са? newsm78
На ISO. Отивам пак да ги пробвам и да разпитвам за тях.
Виж целия пост
# 234
Мерси densi!
 На мен много ми харесаха Heart Eyes
Поразпитай и ще те помоля да споделиш накратко,аз не съм разпитвала огледах и ми ги демонстрираха,говориха ми разни общи неща,но много добре изправят и страхотни къдрички правят,много лесно стават.

 За Bellissima Fancy FC16 и мен ме интересува,много се зарибих по тези къдрици,но пък главно за изправяне ми трябва и държа да е хубава пресата,къдриците ще са само за вечерни излизания,така ги виждам.
Виж целия пост
# 235

На миналата страница писах даже за втората, която си показал. За мен е много, много добра! Няма да сбъркаш, ако я вземеш. А и щом не ти се свидят парите, няма жена, която да не се зарадва само от факта, че си взел най-новото и лъскавото.  Embarassed
Виж целия пост
# 236
Като цяло Bellissima хубава марка ли е?
Да
Виж целия пост
# 237
Аз си взех ето тази - http://remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s1510.html.Като цяло изправя добре,но след около час краищата отново са леко начупени.Ползвам термозащита,коприна,лак и въобще всичко което е нужно.Косата ми е тънка и мека.Възможно ли е да се дължи на това или не съм избала подходяща преса?
Виж целия пост
# 238
http://elekom.bg/index.php?main_page=product_info&cPath=43&a … p;products_id=344 тази преса изправя ли хубаво?
Виж целия пост
# 239
Пресите на GHD имат ли терморегулатор или работят на една степен?  Rolling Eyes

Момичета, имате ли представа тази преса до каква Т загрява и с изцяло керамични плочи ли е?
http://www.lookfantastic.com/ghd-iv-styler/10481950.html

пресите на GHD са с изцяло керамични плочи и са без терморегулатор.

Аз си взех ето тази - http://remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-s1510.html.Като цяло изправя добре,но след около час краищата отново са леко начупени....
aglaqQ, може да се дължи на влажното време. Но няма преса, която да предпазва от този frizz ефект. Аз имам ужасно къдрава коса и от скоро ползвам след изправяне помада на Wella с анти-фриз- ефект. Тя дава и лек блясък на косата. Много съм доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия