СЕПТЕМВРИ - 35

  • 30 800
  • 743
# 375
И искам и да питам нещо, как общуват децата ви с други деца?
Основно като ходи да им взима играчките Crazy Или пък ако някое дете дойде да вземе негов играчка започва да търчи към мен и да вика "не, не, не" ooooh!

Ние се качихме до Алеко и повозихме дребното на шейна. Много се забавлява горе, ама как го беше страх от кабинковия лифт Crazy
Виж целия пост
# 376
ЧИД на Тея и всички останали именници!

И Ади е много срамежлив и необщителен. Не си играе с децата, а само ги зяпа и бяга, ако някое тръгне към него. Едва вчера имаше проблясък с едно 2 годишно момченце - получи се за малко леко заиграване. Но мен това изобщо не ме притеснява за сега.

Соник, какво те притеснява, ако децата ти са от различни бащи? Моите са така и няма никакви проблеми. Каката си го обича и му се радва. Предполагам, че и той като порасне ще изпитва същите чувства към нея. Тя си има и три годишна сестричка от баща си, която също много обича. Изобщо смятам, че дъщеря ми е едно щастливо дете!

По въпроса с мъжете - смениш един с друг и стане " от трън та на глог, че е по-висок"! Но няма по-голяма глупост от това да си нещастна в името на децата или друга тъпотия. Живота ни е един и трябва да го изживеем по възможно най-добрия начин!!

 Валка, стискам палци да се оправиш бързо!
Виж целия пост
# 377
Ние сега се завръщаме от разходка. Разкош. Свилен се сцепи от ходене и тичане, поне 1км извървя пеш, накрая се спъваше вече  Simple Smile Установих предимството на многото дрехи, с които съм го затрупала и се чудих дали ще влязат в употреба. Намърля панталони, яке...всичко в пералнята, утре с нов кат.
Божидар ми е болен,очаквам и Свил-кашля с/у него и не се усеща да слага ръка на устата  ooooh! Ще му отложа ваксината, в сряда трябва  да я сложим ,но сега,като е бил в контакт, не смея.
 На тържеството вчера имаше 2 толкова, ама толкова видимо болни деца - кашлящи и ближещи сополи, с плувнали очи и червени бузи, че подивях, а и половината покашляха леко. Иначе претенциите големи. И ми се оплака детето,че не се нахранвало добре, той яде по-бавно, а там явно никой няма намерение да го чака и бил гладен. Аз не съм от родителите с претенции, щото знам колко е неприятно, ноо гладен да седи, не ми харесва.За жаден ясно-то навсякъде е едно.
Виж целия пост
# 378


 Честит имен ден на малката Теа! Да е здрава, щастлива и слънчева!
Виж целия пост
# 379
Честит имен ден на всички именници! Честито специално на Тея, да е жива и здрава и много щастливо  и енергично дете!
Арчита, ти докато искаше да ходи това дете, сега усещам леко оплакване Wink hahaha!
Валери се заиграва с децата доста, днес така си игра с един батко, никога не съм го виждала така щастлив и уморен след това, тичаха след една топка, заливаха се от смях. Но и баткото имаше голямо желание да си играе с него. По принцип съм забелязала, че харесва повече по-големите деца, но пък на тях им е скучно с него. Имаше период с вземането на играчките от ръцете му, но сега май сме от другата страна вече, та ходя да го вардя да не вземе на някой мъник нещо. Валери колкото голяма лепка е за мен когато сме вкъщи и сред възрастни, толкова въобще няма да се обърне да ме види навън дали тръгвам след него, хваща пътя и директно отива където си е решил - никога не е близо до мястото, където сме седнали и винаги е до някакво опасно място, я дупка, локва, я някакво друго нещо doh!
Виж целия пост
# 380
Честит имен ден на мам_ма на патерици и Честит празник на Теа   bouquet Да си носите името с много радост и късмет.
Девйчето ни се лепва до някой и гледа. Така си играе. Бори се за играчка само ако познава детето отдавна.
Виж целия пост
# 381
Честит имен ден на всички именници! Честито специално на Тея, да е жива и здрава и много щастливо  и енергично дете!
Арчита, ти докато искаше да ходи това дете, сега усещам леко оплакване Wink hahaha!
Валери се заиграва с децата доста, днес така си игра с един батко, никога не съм го виждала така щастлив и уморен след това, тичаха след една топка, заливаха се от смях. Но и баткото имаше голямо желание да си играе с него. По принцип съм забелязала, че харесва повече по-големите деца, но пък на тях им е скучно с него. Имаше период с вземането на играчките от ръцете му, но сега май сме от другата страна вече, та ходя да го вардя да не вземе на някой мъник нещо. Валери колкото голяма лепка е за мен когато сме вкъщи и сред възрастни, толкова въобще няма да се обърне да ме види навън дали тръгвам след него, хваща пътя и директно отива където си е решил - никога не е близо до мястото, където сме седнали и винаги е до някакво опасно място, я дупка, локва, я някакво друго нещо doh!

И ние тичаме след батковците, харесва си някой и му се лепва  Laughing

Много благодаря на всички за хубавите пожелания за малката Теичка  Hug
Виж целия пост
# 382
Добро утро мацки!

Игрите навънка - основно тичане..С другите деца - трудно може да се каже, че се заиграва, но си подават играчки...Обикнове/понеже е свикнал покрай сестра си да отстпъва/ дава играчките...Обича да гали кучета, да се катери. Вчера следобяда излязохме само с него..Кати остана при баща си...та разходката ни премина в обиколки на парка, после зациклихме на една пързалка, то не беше пускане  по корем, висене...абе всякакви акробатични номера... В пясъчника поседя, но хвърля пясък и го извадих...Люлките вече не са му интересни...Не е срамежлив засега...
Виж целия пост
# 383
Благодаря ви за отговорите Simple Smile Днес пак имаше рев в парка, едно момченце хвърли пясък към нея, а тя веднага почна да пищи и дойде при мен  Sad
Сутрин пък успя да си омаже косата с мед  doh така, че имаше "бонус" един душ.
Сега я чакам да се събуди, да ядем и да излизаме пак, че времето е разкошно, излизахме сутрин по маратонки, с разкопчано яке и без шапка  Party
Виж целия пост
# 384
Здравейте.
И Ади не е много на "ти" с игрите с другите деца...може би защото все на по-големи налита а те не и обръщат внимание и тя само зяпа като хипнотизирана. Днес навън беше ужас...всяко нещо коетодруго дете пипнеше, тя тичаше и крещеше "мое е"-пързала, люлка, да не решите че става дума за кофички и лопатки  Tired
Иначе обожава да се катери я на пързалките или на някоя катерушка от тези които са на по 20г. (стария тип) че ако падне да има повече щети по нея...неможе да иде на бебешките пързалки трябва на най-високите да е.
Покахонтас мен ме досрамя да кажа как излиза облечено моето дете че ще ме линчувате - по боди дълъг ръкав и слуйтчер отгоре, а отдоло по чорапогащник и 7/8 панталон с маратонки...
Виж целия пост
# 385
Покахонтас мен ме досрамя да кажа как излиза облечено моето дете че ще ме линчувате - по боди дълъг ръкав и слуйтчер отгоре, а отдоло по чорапогащник и 7/8 панталон с маратонки...
Що бе, аз днес го пуснах Никола по памучна блуза и дънки, без яке, то беше 20 градуса сигурно. Само дето още си ходи с ботуши, маратонките от есента са му малки, а не съм му купувала нови. Ходихме до зоологическата градина - ние и още поне 1/3 от София ooooh! Ама детето се изкефи много, то не беше търчане, кискане, веселба Grinning
Виж целия пост
# 386

И ние се разходихме днес  хубавичко, но се учудвам, че Ванко е много кротък, върви си до мама, не се отклонява да събира клечки и боклуци. Не се заиграва много с децата, но всичко му е интересно.
Мами, успявате ли качествено да миете зъбите? При нас от извесно време се е превърнало в борба, в която аз съм губещата- дърпа четката, иска сам да се мие....изобщо не успявам да му измия зъбите  ooooh!
Виж целия пост
# 387
Зъби не мия още. Файда с Миша от ранно миене не видях, ще чакам да станат пон 16.
Аз също разходих диванетата 2 пъти, доста добре си поиграха. Сега ще ги слагам да спят, че аз сили нямам вече ooooh!
Виж целия пост
# 388
Ние мием зъби от 2 седмици.Давам й четката да се "мие" сама.За сега я дъвче и търка уж зъбите отпред,но бавно бавно ще се научи. Peace
Виж целия пост
# 389
Зъбите ги мия отдавна, но не съм много редовна - понякога пропускам дни. Ники се кефи много, даже сам ме води да му ги мия, качва се върху тоалетната и си взима накрайника и пастата. Още не съм му купила четка, с накрайника се справяме добре засега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия