СЕПТЕМВРИ - 35

  • 30 800
  • 743
# 390
Ние паста за зъби не ползваме.Педи обясни,че не се ползва,докато не се научи да си мие зъбите както трябва,защото сега само ще я яде.Паста се слага към 3г. Peace
Виж целия пост
# 391
Чета ви и нямам време да се разпиша.
Ние сме добре пупуууу Whistling, каката на градина, с малкото у дома или по разходки.

Ние паста за зъби не ползваме.Педи обясни,че не се ползва,докато не се научи да си мие зъбите както трябва,защото сега само ще я яде.Паста се слага към 3г. Peace
Аз зъби не мия още, провах я и не иска, дърпа се. Какъв е проблема, ако пастата е без флуор? И да я гълта не е вредна. Иначе  от търкане с вода не виждам смисъл. За каката ползвам само Чико без флуор Peace
Виж целия пост
# 392
Добро утро!!!

Виж целия пост
# 393
Добро утро  Hug
Стандартен уикенд изкарахме - лежане, готвене, чистене, посещение при баба и с две думи мързел на ен-та степен. Еее, децата си взеха полагаемата разходка навън..

Паста без флуор все още ползвам и за Коко..
Виж целия пост
# 394
Добро утро мацки!
Ангел го оставям сам да си търка зъбите...нещо прави, но какво той си знае...Така или иначе е доказано, че до 6 години децата не си мият качествено зъбките, а и повечето възрастни също не го правят...Въпроса е да свикне и да се създаде навик...Ползвам паста без флуор и за двамата...
Вчера ходихме на обедна кръчма само с Кати/свекъра имаше РД/ Ангел го оставихме на татко...Аз си изкарах добре, не мръднах от масата  Sunglasses...баба свекърва й се разказа играта с КАти  Mr. Green Но за мен това е поредното доказателство, че неможе да се справи с нея...От 12 до 15 часа не е седнала на масата...Кати само дето не й се качи на главата...но това си е нейн проблем...Не се намесих, ама хич...Кати се наобядва м/у идванията до масата, но тя не успя...Ми то неможе за да си добра да се съгласяваш с всичко, което детето иска..А децата знаят какво искат, като им се позволява много  Laughing
Облекло - ми тия дни без чоропогащник под дънките. Бодито още си е с дълъг ръкав, защото с късите не му стават, а не съм купувала още и отгоре блузка....
Вчера в БАН са регистрирали завишена радиация - една приятелка се обади. Та незнам, каза да не излизаме много и да затворим прозорците...По новините нищо такова не обявят.... Thinking но тя каза, че може и да не го обявят...
Виж целия пост
# 395
Добро утро, момичета!

Аз пак се загубих малко, но децата ги тръшна гадния вирус с висока Т, повръщане и разстройство. Три дни изгоряха от Т, плаках заедно с тях. Днес им е шести ден откакто са болни и вече имат само разстройство (пу-пу). Не вярвах, че може да е толкова упорит този вирус, щом и до АБ стигнахме. Толкова уплашена за децата май не съм била досега. Щом викнах майка ми да дойде през нощта, когато бяха най-зле.... Дано повече не се повтаря, на никого не го пожелавам.

Та сега съм си пак вкъщи с двете деца, май времето когато Хриси не е на детска е повече от времето, когато е там. Пък после се чудя, защото не мога да я накарам да ходи със желание на градина, ми то няма време да свикне детето.

Иначе определено Хриси леко я закалих, водим я веднъж седмично на плуване в София. Жалко, че не можем да я водим по-често, но това е положението.

Зъбите на Сами съм ги мила няколко пъти, не давам зор, има време. Сега по-голям зор е със зъбите на Хриси, защото смени долните резци и новите зъбчета още не са пораснали до край. А така е много трудно да се мият.

Относно игрите навън - почти няма такива. Излизаме тримата навън, ритаме топка, но в един прекрасен момент Сами решава, че вече е уморен и иска да го вдигна на ръце. Та играта продължава като го нося и ритам едновременно топката с Хриси. Засега не го събирам с други деца, защото в квартала няма деца на неговата възраст, а по-големите нямат интерес да играят с него. Тук нали си нямаме детски площадки, както е в нормалните градове, нямаме люлки и пързалки, та общо взето няма и къде да заведа децата.  ooooh!

Пожелавам на всички един прекрасен слънчев ден!   bouquet
Виж целия пост
# 396
Здравейте момичета!
Днес излезнахме рано,Дани се надивя в парка,имаше много деца и успях да го удържа да не ми бяга много GrinningСега спи изтощен и после пак навън...
Зъби още не сме мили Blush,все не се сещам паста да купя,но мисля вече да го почвам с гърнето...Ама мисля Wink
Киара, HugДано се оправят децата и без повече такива тревоги! Praynig
Хубав ден и много разходки!
Виж целия пост
# 397
Ние зъби мием от около 1месец ма само си игареше с четката да схване за какво става дума. Минала седмица купих паста, но не намерих на чико и взех на бочко без флуор и сега дайе повече и допада да търка. Сама успява да търка смао доло, но поне е свикнала да го прави всяка вечер и сама ме води да и дам четката и "пута" Laughing
Гърне купихме преди 3-4м и в началото казваше че ака и сядаше на него, после забрави за кво става дума и гърнето го ползва да храни куклите седнали бърху него...май трябва да купя дъска за тоалетната, защото гърнето го взима за игра...
Някой може ли да ми каже къде се пордава филц? Дали е виждал, защото напоръчах от ебей, но ми е интересно тук колко струва  Hug
Виж целия пост
# 398
Ванина виж в онлайн книжарница слънчоглед, а също и в Ракхива - просто да се ориентираш за цените..

Киара, дано всичко лошо да е останало зад гърба ти вече  Hug

Аз днес облякох жълтата фланелка..Вчера обяснявате вие как голи ги изкарвате децата за разходки, викам то така, ама при нас си е още студено и днес Бобката с 3 ката дрехи с дебелата шапка, не мога да сваря да го събличам. Утре вече ще е и с обувките, с тънка шапка или направо без, както и с тънкото яке. Една майка ме гледа, гледа...какво ли си каза, бре тази лудата да не би да и настине детето... ooooh!

Зъби още не..Гърне - отдавна забрави за какво иде реч с това чудо на модернизацията. За дъска за тоалетната и аз се чудя от известно време...
Виж целия пост
# 399
Благодаря ви момичета! Всички да са здрави, по-важно от това няма.

За обличането - и аз доста навличам, защото не мога да преценя добре какво е времето навън. Преди малко ги поразходих малко в квартала, по-точно разходих каката, малкия го носих.  Crazy Пак ги бях облякла повече от необходимото. За утре вече ще знам как да ги облека.  Laughing Ма то вкъщи все ми е студено и мисля, че и навън е така.

Виж целия пост
# 400
И двамата днес излизаха с памучна блуза дълъг ръкав и грейка, аз по блуза само. То си е и  много топло тук.

Гърне-когато се пресетя или когато той си го види - винаги проявява желание да сяда и става от него, понякога пишка в него, понякога извън него...

Зъби - още не. Трябва да взема чатка и паста, на неговата възраст на Божидар вече му ги миех.
Виж целия пост
# 401
Привет!Ние също се радваме на топлото време.Обличам го с по-плътна памучна блуза, терможилетка и обувки.Зъби мием когато се сетим с четки, без паста.Забавлява се като ги мие сам или ме кара мен....така си търка и венците, които го дразнят/четките са от тези по 3 в комплект, първите две с гумени накрайници, а третата като за големи/.
Виж целия пост
# 402
Здравейте!
Зъби мием с удоволствие, но по-скоро смуче четката. Точно както каза и Соник само отива в тоалетната, кача се на тоалетната чиния и си пуска водата, слага четката под струята и после я смуче, като му кажа "Търкай, търкай", стиска със зъби четката и клати цялата глава. После прилягва на мивката и се прави, че плюе и се залива от смях аз като плюя пастата Joy. Забавно е и на края на месеца като дойде сметката за водата. Лошото е, че нямаше от неговата паста и новата не я харесва. Но ще намеря пак!
Днес бяхме навън със потник и тънка памучна блузка, гащеризон - дънки, тънък без чорапогащник. С маратонки! Беше и със суитчър отначало, после го съблякох, но като се затича така се зачерви, спрях го по-едно време, че се притесних да не прегрее, повече от това да е по-блуза нямаше как да го съблека. Аз бях по къс ръкав! Но то си имахме и температурен рекорд днес в Добрич!
Гърнето - въобще не го признава за нищо. И по гащи да го оставя не действа, пишка си и хич не обръща внимание, нещо да се стресне, да се спре, нъц, продължава каквото си прави и ако не се подлъзне няма е да разбере какво е направил! hahaha Така е, като се хвалех навремето!
Виж целия пост
# 403
Добро утро мацки!

Виж целия пост
# 404



Добро утро и от нас!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия