СЕПТЕМВРИ - 35

  • 30 800
  • 743
# 405
Добро утро!
Никола пак ми е сополив, съответно цяла нощ беше легни-стани ooooh! Настина ли, вирус ли прилепи, така и не разбрах, но ми иде да се гръмна...
Виж целия пост
# 406

Да Ви почерпя виртуално - днес моето ангелче Алек става на 18 месеца. Да е жив и здрав, много щастлив и добър човек!


Виж целия пост
# 407
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС! ДА Е ЗДРАВ И МНОГО ЩАСТЛИВ! newsm59    bigdance2

Виж целия пост
# 408
Честит мини рожден ден на Алекс  bouquet

Аз съм възмутена от мойто син. Като че ли има страх от външните разходки. Още вчера ми направи впечатление, че не иска да върви, прави 2-3 крачки и веднага почва да се умилква в краката ми да го взема. Вчера го отдадох на присъствието на една госпожица, която беше много настъпателна - викам си досрамя го нещо...Ама днес пак така, заведох го даже в зоопарка - там поне животни, храним ги, разглеждаме. Няма бре, пак все в мен, направи няколко крачки и все да го взема, бяхме даже и с любимата баба, не иска в нея, в мен. Стигнах до извода, че може би го притеснява средата нещо. В къщи не се спира, само като спи е в мирно положение, през цялото време е на крак и все обикаля, а на вън що така.,.Дори и сега като влязохме в къщи, все едно беше държан на въже полудя буквално....

Нямаме вода от сутринта- отврат, да не ви обяснявам...
Виж целия пост
# 409
Добър ден!
Разходихме се чудесно,сега Дани спи,аз също много се изморих,
но трябва да изчистя Sick
Надинке,ако го пробваш на вън с някакви играчки-да не ходи,а да си играе ThinkingДани втори ден се заиграва добре,вместо да ми бяга-пупупу Grinning
Снощи беше надигнал на баща си кафето,после опита маалко кока кола,стана в 3 и си игра до 5,30-от кафето ли да е-ама аз го хванах веднага,май само си беше натопил муцунката....И сутринта скочи в 8,30 #Crazy
Виж целия пост
# 410
Да е жив и здрав Алекс!
Кяра  Hug
Соник, дано да ви мине бързо  Hug
И Ана Мария заспа преди малко, бяхме навън цяла сутрин. Надина, и ние се държим различно вкъщи и навън и мисля, че наистина е от различната среда. Там, където познава мястото и се чувства сигурна е доста уверена и не се спира, а навън е много срамежлива.
Зъби мием редовно от лятото, всяка сутрин ставаме двете и ходим в банята да се мием Simple Smile Понякога слагам и паста, но не винаги. Давам и на нея да "мие", но след това търкам и аз хубаво. Харесва й.
Арчита, и ние обичаме кафе  ooooh! Трябва да се крия, за да си го изпия на спокойствие, иначе е все до мен е настоява на си натопява пръстчето в чашата  Whistling
Виж целия пост
# 411
Привет!
Днес минах един изпит, Свил ми се събуди с т, вече 2 часа не пада под 39  Confused Направо нямам нерви, от 1 месец само болни деца гледам. Да не с еоплаквам много,че къде по-зле има, но не се издържа. Утре трябваше да сме на консултация с ваксина, отпада. И Божидар заяви,че му харесва бебето да е болно, защото прави само бели и е лошо. Хем знам,че е дете, ама много кофти ми стана, то бива да не го понася, но чак пък толкова...  Crossing Arms След малко заминавам на преглед с двамата,че големия супер герой кашля на всяка трета минута.

Жив и здрав да е  Алекс!  bouquet
Виж целия пост
# 412
Честит мини рожден ден на Алек!   bouquet

Атракция, напълно те разбирам. И аз имам чувството, че постоянно гледам болни деца. Нямам сили вече.

Надина, Сами навън е по абсолютно същия начин. Направи няколко крачки и веднага се обърне към мен и ме хваща за краката да го взема. Сега му намерих цаката, започнах да излизам с децата зад блока, само там седим, ритаме топка и Сами постепенно взе да се отпуска и да не ми виси постоянно в ръцете. Явно вече му е познато мястото и не се притеснява толкова. Опитай и ти да го водиш на едно и също място, да видиш дали ще стане номера.

Днес мислех, че е много хубаво времето навън, но като излязохме такъв вятър задуха, че не посмях да седим много. И без това още не са се оправили напълно. Кога ще се оправи най-после това време.
Виж целия пост
# 413
Ох, момичета мерси за успокоението, не че нещо, ама като чуеш и за други с твоята съдба и някак си по-леко ти става.

Атракция - без думи, бързо да се оправя мъничето. А за баткото и моя е така, харесвало му да разревава Боби искал и той да е болен като него и прочие гадости. А иначе е добър, някой само да пипне дребното и веднага се обажда - Мамо, вземи Боби. Коко от известно време ми казва и майко и ми е супер странно  ooooh!

А за изпита браво   bouquet
Виж целия пост
# 414
Здравейте.
Честит мини рожден ден на Алек  Grinning
Атракция  Hug съчувставам ти въпреки че моето момиче е боледувала по сериозно само 1път, но е много трудно да се оправяш с кисело и болно дете а камоли със две  Crazy
Ние се върнахме от консултация и после малко в зоо. Ади е 9.200 и 79-80см немога да я премеря точно колко е висока. Щяхме ваксина да бием, но лекарката погледан гърлото и каза че има "херп ангина" или нещо от сорта. Сливиците в горния край са леко червени и седят като на мехурчета, даже ми показа жената и я отложихме. Каза че това само е възпаление на гърлото и може да не се развие на никъде другаде и т при такова нещо била мн малка до 37.5 но и заяви че тази реимунизация с пентаксим била по трудна за приемане от организма на детето зашото вече имало някакъв изграден имунитет и натоварва допълнително, при почти всички деца се наблюдава повишаване на Т и отпадналост.... Изписа ни само меркуриус да даваме 2-3дена и след 10тина дни пак да идем.
Андреа не се е возила в количка повече 4-5месеца... и се е научила да издържа да ходи много. Днес 2 часа в зоо обикаляхме и после на едната площадка още 30тина мин се катери .... и на пазар отидохме и не се изморява. Аз я взимам от време на време да я нося поне 10тина мин да не се преумори, или пък посядваме за малко на някоя пейка да пийне водичка или за някоя друга солетка. Принципно се заиграва сама, но аз пак вися на главата й, защото все е на пързалките отгоре или на някоя катерушка качена и хич не гледа какво прави. Катери се по стъбите на пързалката а гледа назад към другите деца...голяма шматка е, то затова редовно пада или се удря в нещо както тича и зяпа зад себе си какво се случва  Tired
Виж целия пост
# 415
Atrakcia бързо да оздравяват децата Peace

Аз пък не ги водя по детски площадки.Може да ви прозвучи откачено,но изпитвам някакъв ужас от площадките и особено ако има много деца.Не мога да издържа повече от 10 минути.Иначе и двамата се заиграват.Андреа ходи все след батко си и иска да се качва на големите люлки и катерушки.А пък Алекс не иска да играе на бебешките  Crazy За това предпочитам разходка по плажа. PeaceИначе и на двамата им харесва да обикаляме по магазините. Wink
Андреа вече не иска да седи в количката и това хич не ми харесва.Не знам като започнат дъждовете другия месец,как ще ходя с нея да водим батко й на училище.Днес  вървя и тича под дъжда и не искаше да стои в количата.#Crazy
Честит мини рожден ден на Алек  bouquet
Виж целия пост
# 416
 HugДа оздравяват мъниците! Hug
Виж целия пост
# 417
Катери се по стъбите на пързалката а гледа назад към другите деца...
И Никола е така. На всичко отгоре още не се е научил да сяда като се качи най-горе на пързалката, ами тръгва прав с главата напред Crazy Ако не го бутна да седне, ще се размаже на плочките.

Атракция, дано бързо им мине на юнаците Hug
Виж целия пост
# 418
При нас няма хубава детска пързалка и Габи скоро няма да може сам да се качва на нея. Миша на 2 години сама се качваше и пързаляше, ама той и интерес не проявява много. С кофа и лопата обикаля по 1 час, събира си боклучета. Само ако види,ч е Миша се люлее или пързаля - тогава се сеща. А за разходките - не ще да ходи. Реве да го сложа в количката и се сърди. СПрем ли някъде - хуква да щъка Crazy

Жената лежи в болница.
След работа отидох до магазина. Напазарувах за ядене разни неща. Прибрах се. Почистих на котката, посрещнах децата от училище. Помогнах им за домашните. Приготвих вечеря. Нахранихме се. Минах с прахосмукачката. Измих чиниите. Сложих децата да спят. Нахраних котката. Пуснах пералнята. Подредих, каквото имаше за подреждане. Нито компютър, нито телевизор съм пускал
Легнах си.
Почти полунощ е. Гроги съм, направо тялото ме боли. Сутринта трябва рано да ставам да водя децата на тренировка. Представих си ситуацията:
Прибира се жената пияна от бар, носи и някоя биричка за допиване вкъщи. Включва телевизора, тропа из кухнята, търсейки нещо за пиянския глад. Пие биричка в кухнята, пуши, смее се. После идвав спалнята, вонейки на пиячка и цигари, и почва да ми се натиска. БИХ Я УБИЛ!!!
Виж целия пост
# 419
Добро утро!
Де сте всички бре?

Емир, нали ти правеше разтривки с Хималая при хрема? Какво разтриваш - крачетата или челото?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия