Алекс на нейната възраст също знаеше много неща,но имах много време да се занимавам с него и да го уча.Сега с Андреа нямам толкова време и търпение. 



И тя е като залепена за мен, но знам че и този момент още малко и ще изчезне, особено и като тръгна на работа. Опитва се да се храни сама, след насърчаване от моя страна, но бързо и писва и започва да си играе, което аз не и позволявам - в смисъл да пляска с лъжица в купичката си или да бърка с две ръце вътре ида маже до където стигне
Ей полудявам тогава, добре че рядко има такива изблици.





Каза след 6 месеца пак да отида и лятото да ходи бос на вън


Едно ми стига, за сега е супер, че другото мълчи 


От тогава само повтаря "Намам си вече рибки",и иска да купим нови. 

Другото е някаква алергия...и да трябва нещо друго да подсушава лигавицата...ериус..ксизал...При племеника ми спряха всички сиропи и лекарства и кашлицата спря...както и сополите...
Но той със сигурност си кашляше от секретите де...
Препоръчани теми