

Та сутринта мъжът ми потегли без нас. 

Ще си отидете сами на почивка и ще си прекарате страхотно! 
Имам позната дерматоложка в МА,тя е детска дори,ако ти трябва....


Ами ние не сме загърбили напълно дерматологичните проблеми,така че ще ми е от полза твоята информация на ЛС,за което ти благодаря.Оправяй се бързичко 


Определено така ще стане, май не сме били разделени толкова време, като изключим престоя ми в болницата след секциото. 

Много са сухи,много нацепени,сърбят ме много и стават на малки пъпчици,от които изтича секретче,ръката ми се подува и не мога да пипна нищо само,че на мен ми е така вече 1г.4м. постоянно 


И е съвсем, ама съвсем вярно, че като не се втелясваш колко и какво яде детето, тогава се храни най-добре. 

Аз яко бях на твое място щях да си остана с децата в къщи.Сега нямам желание да ходя никъде за по-дълго време,тъй като се разваля режима на Андреа.Не иска да спи на друго място,нито в количката.За ядене да не говорим.На вън не иска да яде.За това си е най-добре в къщи.Кат стане на 3г и я отуча да спи следобед,ще можем да ходим на всякъде. 

Миша като паднеше и заобикаляше поне 1-2 седмици местото на инцидента, тоя няма никакво чувство за замосъхранение
Препоръчани теми