СЕПТЕМВРИ - 35

  • 30 800
  • 743
# 525


Добро утро!
Ана Мария още не е паднала да се удари сериозно, но скоро и това ще се случи...Ксантипа, няма за какво да се чувстваш виновна, те децата са толкова бързи, че нямаш време да реагираш...Миналата есен Ана Мария си спука устната на една пързалка, а аз бях до нея  Crazy
Вярно, какво стана с предишната детегледачка?
Виж целия пост
# 526
Добро утро, момичета! Ние не заминахме, оказа се че шефовете на мъжът ми не реагирали много радостно на новината да се помъкнем цялото семейство. Щели сме да го разсейваме и прочие. Стана ми много болно, честно ви казвам. Сякаш ние сме някаква пречка за всичко.  Sad Та сутринта мъжът ми потегли без нас.  Confused Обеща, че ще компенсира това, като след приключване на обекта ни заведе на Сандански за един уикенд, но в момента нищо не може да ме зарадва. Днес пратих Хриси на детска, а довечера свекърва ми ще я приюти в тях до петък, за да може тя да я води и прибира от детска. Блока й е точно до детската и ще й е удобно, пък и се прибира от работа съвсем навреме, няма да е последна в групата.

Сами и той се катери постоянно и постоянно е с разбита уста или глава. До момента няколко пъти е успявал да се удари доста сериозно по главата и ми е изкарвал акъла. А постоянно съм до него, когато е буден не смея ни да чистя, ни да готвя, само го пазя от подобни изпълнения.

Виж целия пост
# 527
Добро утро! Grinning
Ч,Р,Д, на Арлина на патерици!Жива,здрава,обичана от всички и мноого щастлива!  bouquet
Киара,не се ядосвай HugЩе си отидете сами на почивка и ще си прекарате страхотно! Wink
Малибу,настръхва ми косата като те чета....Милото детенце какво ли не е изтърпяло.. Heart EyesИмам позната дерматоложка в МА,тя е детска дори,ако ти трябва....
Болните и тези с никнещи зъби да се оправят...То май аз обаче нещо настинах Sad
Виж целия пост
# 528
Добро утро на всички и много ви благодаря за пожеланията Hug
много съвалявам,че нямах и време и нет за да си пиша с вас,но пък щчх само да ви натоварвам и вас с моите проблеми.Но пък имах тежка бременност,но благодарение на вас ми мина по-леко Hug  bouquet
arllina извинявай миличка,че съм пропуснала да ти честитя рождения ден  Embarassedсъс закъснение- пожелавам  ти здраве на теб и цялото ти семейство,много щастие и успехи Hug  bouquet
(аз на теб май ти пращах снимки на Ема точно когато положението беше страшно,май и Лори  беше с АД как е тя?)
kiαrrα и на мен ми стана мъчно за вас-сама с 2 дечица...,но  за съжаление рядко  шефовете проявяват разбиране Rolling Eyes
ar4ita благодар ти Simple SmileАми ние не сме загърбили напълно дерматологичните проблеми,така че ще ми е от полза твоята информация на ЛС,за което ти благодаря.Оправяй се бързичко Hug
И ние си разцепихме няколко пъти главата,веднъх даже я лепиха и 2 пъти са ни правили ренген на главата Rolling EyesНадявам се поне да сме загърбили всичко което Ема преживя Cry
Хубав и слънчев ден  Hug


Пак да помоля някой да ми помогне да си оправя лентичката която не ми отброява



Виж целия пост
# 529
.Добро утро мацки!
За катеренето - ми Ангел се катереше преди да проходи като хората...Бях барикадирала цялата къща...После малко по малко оправих нещата...и седях зад него докато се научи като хората да се катери...Сега няма проблеми...Е има отвреме на време падания, ама леки..Дебна го все още, че сега се катери по прозорците- -на радиатора и от там на перваза...Това с придърпването на предмети...вече го е овладял, но го наблюдавам....че слага и подвижни и много се кефи..някакъв екстремист си отглеждам...
maliby  Hug
kiαrrα погледни го от хубавата страна...През уикенда ще сте целодневно заедно...Сега ще си залипсвате, ще се оцените и обичате още повече като се върне  Wink
Виж целия пост
# 530
Поуспокоих се вече, въпреки че ми предстои доста самотна седмица. Не се знае дали ще се прибере петък или в събота. Но поне го дават времето да се затопли и повече ще излизам с малчо.

Еми, викаш ще си залипсваме...  Grinning Определено така ще стане, май не сме били разделени толкова време, като изключим престоя ми в болницата след секциото.  Mr. Green

Малибу, моите и двете деца са с АД. При Сами все още е в лека форма, кожата му е като шкурка на пипане, но поне няма големи лишеи, както Хриси. При нея е нещо страшно, един път да пропусна да я измия със специалния й душ-гел или да я намажа с козметиката за след баня, кожата й става червена и на петна. Постоянно я сърби цялото тяло, хората ще помислят, че й има нещо.  Rolling Eyes Но казват, че с годините се израства този проблем, на това се надявам.

Това с кожата ти на ръцете ме заинтригува. Какво точно представлява това заболяване? Аз от години имам проблем с кожата на ръцете, особено зимния сезон са грозна гледка. Постоянно са червени и нацепени, като ранички са. С кремовете донякъде решавам проблема, но само временно. Не съм ходила на специалист за това, просто съм свикнала. Ти с какво мажеш?
Виж целия пост
# 531
Ксантипа, а какво стана с предната? Дано с тази ви потръгне  Peace

Ми какво стана...Детегледачката-беглец. Дойде един ден и повече не и видяхме очите. Уж беше много готина, всичко я устройваше, обаче не дойде на другия ден. Не се обади, не ми вдигна телефона въобще. Чаках една седмица, всичко се случва. Но след това започнах да търся нова. Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Здравейте и от мен   Hug

Обсъждате катеренето и прочие ниндж-овски номера и при нас е така, Боби даже сам си казва че е дидааа. Изключително дете на отрицанието е, ако нещо не му хареса и се нерви изпада в кризи с хвърляне, удряне и щипане, малко граничи с лигавнята неговата работа. Дето казват, че дете до 3 години не било глезено, хич не вярвам на тез постулати  Crossing Arms

Киара и аз оставам сама, вярно само за 2 дни е .....Ама аз се кефя честно, малко на тишина от мъжки капризи. Само ще ми е трудно с воденето до градината и взимането, ама...това да е зора, като не вали не виждам проблеми...

Днес от сутринта си правя кефа и мечтая, разглеждам сайтове с разни почивки и екскурзии и си правя планове кога и какво. В крайна сметка никъде няма да се ходи, ако всичко е ок и почна работа май месец никаква отпуска няма да видя, поне до септември месец. Ама просто така да си погледам и да си поразходя малко съзнанието...

Киара с какъв душ-гел миеш Хриси, аз Коко го мия с Адерма и мисля, че има ефект, но и при него е изразен проблема само на ръцете, а не по цялото тяло...(дано така да си остане де) Между другото мия с това чудо и Боби, мислите ли, че е редно при положение, че няма проблеми да ползвам такъв душ гел и за него....
Виж целия пост
# 533
Аз от години имам проблем с кожата на ръцете, особено зимния сезон са грозна гледка. Постоянно са червени и нацепени, като ранички са. С кремовете донякъде решавам проблема, но само временно. Не съм ходила на специалист за това, просто съм свикнала. Ти с какво мажеш?
Същото Peace Много са сухи,много нацепени,сърбят ме много и стават на малки пъпчици,от които изтича секретче,ръката ми се подува и не мога да пипна нищо само,че на мен ми е така вече 1г.4м. постоянно Rolling EyesАз отдавна съм със суха кова,първо започнаха като лишеи през пубертета,а след равдането стана това-и всеки ми казва,че е дизхидроза и трябва постоянно да са намазани,но това постоянно е невъзмовно.
А при Ема протече по тежко,защото имаше АД, себорея от там и ужасни крусти които едвам успяхме да преборим,както и инфекцията в ушето и тя повлия Cry
Дано да се оправим и ние и дечицата  ни  Praynig
А ние пък имаме проблем с това,че Ема иска да се храни сама и не дава друг да я нахрани и така,често остава гладна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 534
Здравейте!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АРЛИНА! СЪС ЗАКЪСНЕНИЕ, НО С НАЙ-ИСКРЕНИ ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!  bouquet  bouquet  bouquet
Малибу, много сте преживяли, дано да е зад гърба ви вече!
Валери обича да се катери навън на пързалки, вкъщи се е пробвал, но явно не му е страст.
Не съм ви се похвалила, че хемоглобина ни без никакви железа от доста време, сега е 120 newsm44 И е съвсем, ама съвсем вярно, че като не се втелясваш колко и какво яде детето, тогава се храни най-добре.
Виж целия пост
# 535
Надина, Хриси я къпя с душ-гел на Биодерма, специален за атопична кожа. Трябва точно да видя как се казва. След това я мажа с лосион пак на Биодерма от тази серия, с цинк вътре за облекчаване на сърбежите. Сами не съм го водила на дерматолог все още, затова на своя глава купих душ-гела на Мустела - Стелатопия се казва. Но честно казано ефект не виждам кой знае какъв. И аз вече се чудя дали да не почна да го къпя и мажа с козметиката на сестра му, наистина са много скъпи, но друг начин не виждам.

Мая, много се радвам, браво! Много си права, че прекаленото вглеждане и втелясване не води до нищо добро. Все така да му е хемоглобина на малчо.  Hug

И аз вече се размечтах за почивка. Ама ние рано-рано си намерихме по-евтина оферта за морето и вече платихме цялата сума на два пъти. Поне да не мислим тогава ще имаме ли пари, няма ли да имаме. Не че сега ги имахме де, взехме назаем, после връщахме.... Но така е, криза е. Сега поне съм спокойна, че ако сме живи и здрави, морето ни е сигурно за 5 дни.  Grinning
Виж целия пост
# 536
Добър ден и от нас,
Андреа не се катери навън.Само в къщи се качва по диваните.Надявам се да не е толкова буйна като батко си. Tired
Киара,не се ядосвай.Ще имате и по-хубави моменти да сте заедно. PeaceАз яко бях на твое място щях да си остана с децата в къщи.Сега нямам желание да ходя никъде за по-дълго време,тъй като се разваля режима на Андреа.Не иска да спи на друго място,нито в количката.За ядене да не говорим.На вън не иска да яде.За това си е най-добре в къщи.Кат стане на 3г и я отуча да спи следобед,ще можем да ходим на всякъде. Peace
Малибу  Hug

От събота насам заспиването на Андреа е кошмар.Тогава нали се изплаши от гърмежите и музиката и сега всяа вечер е голям рев докато заспи.А на обяд се буди и вика "Мамо ,бум-бум".Надявам се скоро да й мине този период. Praynig
Виж целия пост
# 537
Има детски Grinning
По повод катеренето - Габриел е като камикадзе. Хич не мисли какво прави, качва се някъде, пада, рев половин час и след 10 мин пак виснал на същото место. Ей сега се прибрахме с цицина и обелена буза, щот реши, че ще се качи сам на една люлка. И после хем реве, хем пак натам ме тегли ooooh! Миша като паднеше и заобикаляше поне 1-2 седмици местото на инцидента, тоя няма никакво чувство за замосъхранение ooooh!
Виж целия пост
# 538
Здравейте и от нас!

Вчера бяхме по доктори, мъжо го схвана пак кръста / има дископатия/ та ... Искаме да ходим на някой курорт да му правят процедури, ама нещо май няма да стане.

Иначе сме добре, малкия от три дни спи в детската стая, на единично легло, буди се през два три часа, тичам по коридора, но поне не се изкушавам да го слагам при нас.
И ние сме по акробатичните изпълнения, нон стоп е на фотьола и от там скача на дивана. Като падне само каже Бууп и продължава.

Арлина ,Честит Рожден Ден на патерици! Жива и здрава, и много обичана!

Мая, много се радвам за хемоглобина. А още ли се кърмите ?
Виж целия пост
# 539
Ксантипа, добре че първата детегледачка не е дошла повече, явно лесно се отказва, а такъв човек не ти трябва да възпитава детето ти. Успех с новата!

Анита, Сами би заспал и на чуждо място, какво го бърка, нали има кой да го приспива на ръце...  Mr. Green Абе бях си се настроила, ама нищо. Поне няма за готвя тази седмица. Със Сами ще караме на солети и банани.  Laughing

Цвета, при нас е обратното. Малкия повече има чувство за самосъхранение, каката беше по-зле в това отношение. Пример - като беше малка, Хриси си изгори пръстчето от камината, но после пак посягаше. Докато малкия след като и той се изгори, сега я заобикаля от далече и ако някоя играчка отиде в близост до камината, започва да хленчи и да сочи, за да му я донесе някой.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия