СЕПТЕМВРИ - 35

  • 30 800
  • 743
# 510
Атракция, съдейки по Сами, май е напълно нормално. Откакто започнаха да му никнат първите зъби, се започваха едни хреми, едно разстройство.... Ужас просто. Един педиатър ми каза, да се настроя психически, че докато поникнат всички зъби, все ще е така. На някои деца при зъбоникненето имунитета спада доста и това автоматично допринася за възникване на някакво неразположение на детето. Успокоявам се, че след като избият тези кучешки (два от тях вече пробиха мъничко), ще останат последните 4 кътници и ще се приключи с тази идилия.  ooooh!
Виж целия пост
# 511
Добро утро!
На Никола отдавна му избиха всички зъби (без кътниците), ама пак си боледува, та не мога да обвиня тях Crazy
Днес вече е по-добре, спрях му всички лекарства освен капките за нос. Дано до ден-два да се оправи съвсем, че вече издивява вкъщи. Снощи в продължение на 40 минути търча напред-назад по коридора, как не каталяса не знам Crazy

Киара, хич не го мисли, ама стягай багажа и заминавайте. Сигурна съм, че ще си изкарате хубаво Hug
Арлина, да си жива и здрава!
Виж целия пост
# 512
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АРЛИНА! ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!



Болничките да оздравят! Аз още кашлюкам и точа сополи.
Виж целия пост
# 513
Здравейте момичета.Не пиша често но ви чета редовно.
На болничките бързо да се оправят и дано като се пооправи времето да не боледуват толково.
Ние сме добре вече сме христианче.Малко набързо го организирахме но мина добре.

Арлина, честит рожден ден.С най добри пожелания. smile3525

Киара хич не се чуди.Времето тук е страхотно.Аз съм от Петрич.А и все пак ще се разнообразиш.Аз понякога съм съгласна да ми е по трудно но да е нещо по различно от всекидневието.Ако дойдеш ми звънни може да се видим.( 0895418714)
Виж целия пост
# 514
Деси, много благодаря за предложението. Все още се чудим каква организация да направим, защото в колата няма да има място за много багаж, а с две деца няма как да тръгна с малко багаж... Та още умуваме, но се надявам все пак да отидем. Сигурно си права, че ще ми е по-трудно отколкото ако си остана вкъщи, но наистина искам малко да сменим климата. Децата подивяха тук. Ще си запиша телефона ти и ако отидем в Сандански, ще ти звънна. Ако успееш да дойдеш от Петрич, много ще се радвам.  Hug

Номера ти е с една цифра по-малко, сигурно в бързината си изпуснала. Ще чакам да пишеш, за да мога да си го запиша.  Laughing
Виж целия пост
# 515
Редактирах се.  Hug
Виж целия пост
# 516
пиша отначало,за това ще бъда кратка
Благодаря ви  Hug
С Ема имахме много проблеми като започнем-инфекция в ушето на 13 ден от раждането-ходене по мъките 1 месец от унг-дерматолог,после атопичен и себореен дерматит с увасни крусти по главата с който се борихме всяка вечер до 3ч. през ноща(до 5-я месец),след това някаква носна кухина не била затворенаи нослето и хуркаше,на 2 месеца ни приеха в болницата с диагнозата менингит и панарициум на палеца на крака(това в спешното),като се качихме в отделението я прегледаха и напълно отхвърлиха диагнозата менингит и все пак бяхме там 2 дни на антибиотик.Така Ема израсна с присъщата за атопиците нервност-не се отделяше от мен(и сега е така)заспиваяе(и сега)на ръцете ми,въобще нямах време за нищо.
Слава Богу всичко се оправи,но в замяна на което аз получих дизхидроза на ръцете и сега съм с увасни,сухи и нацепени ръце и няма отърване измазах какво ли не,ходих при кой ли не и сега от 18.15ч. пак съм на дерматолог WhistlingСтискайте ми палци,че вече ще полудея с тия ръце Tired
Но Ема израстна и с присъщата за атопиците любознателност и аз също като покахонтас мога да се похваля,че е надраснала възраста си в това отношение:повтаря всяка дума и за възраста си я изговаря почти правилно,имитира ме и знае как бих постъпила в дадената ситуация и го прави преди мен-напр.Ако разсипя храна на килима,взима кърпичка и почиства GrinningПедиатърката беше изумена когато тя на 6-7 месеца имитираше кучето,кончето,котето,кравичката,лъвчето...линейката.Но 1исла и букви не познава,мове да брои до 4,цветовете малко ги познава,но иначе изговаря почти  всяка казана дума много добре за възраста си.Много е гъвкава и прави всчкакви кълбета и във въздуха-изкатерва се до корема на мен или баща и и се преобръща-въобще готова е за цирка-пада и се удря всеки ден ooooh!
Киара времето се оправя,хуч не му мисли ще се оправищ сигурна съм а и с таткото наблизо Hug
Бебешондел поздравявам те за  бебето,направо съм изумена след като видях лентичката ти Grinning
Да са ти живи и здрави дечицата  bouquet
На още някой щях да пиша но не си спомням на кой какво.
Целувки на всички  и болничките да се оправят бързичко  bouquet


Мога ли да помоля някой да ми обясни на лична слага ли се нещо друго отстрани на тага за лентичката,защото не ми отброява
Виж целия пост
# 517
Честит рожден ден Арлина! Здрава и щастлива   bouquet
 Аз пък си мислех, че децата са далтонисти на тази възраст, хич и не ми е минавала през ума да я уча на цветове.
Виж целия пост
# 518
Арлина, ЧРД и тук, да си жива и здрава ти и твоето семейство!
Катерят ли се вашите деца? Аз вече нямам сили, последните дни положението е много зле...иска само и само да се катери...без значение на какво, ей така за спорта  ooooh! Малките дървени столчета ги извадих на терасата....резултатът беше, че госпожицата си намери колата да се я ползва за стълба...върнах столчетата, че те поне нямат колелца и вероятността да падне е по-малка  Whistling И нямам грам спокойствие, освен когато спи  ooooh!
Малибу, много проблеми сте имали, радвам се, че поне малката е добре, а на теб ти пожелавам бързо  да намериш подходящо лечение  Hug
Кяра, и аз съм на мнението на другите момичета, стягайте багажа  Laughing
Ана Мария пък не е боледувала повече заради зъбите... Но пък не е имала много контакти с болни хора, все я пазех...
Виж целия пост
# 519
Катери се дечко и още как! За 1 минутка да го изтърва от поглед и го заварвам покачен на невероятни места. За повдигане използва камиона си, играчки, столове тътри...страшно изобретателен е. Днес го заварих вкопчен в телевизора и вдигнал крак върху масичката, аха да се качи...или да събори телевизора върху себе си. Сетих се, че Дани на Арчита имаше такова изпълнение и бих отбой на домакинската работа...По-добре да е разхвърлянко и да ядем салата и нещо сготвено на бързо, отколкото да се осакати.
Виж целия пост
# 520
Катери се, да. Затова махнахме краката на столчетата за нейната маса (те могат да се свалят). На терасата имаме пластмасов стол, който мисля да махна като се стопли и почнем да да отваряме.
Виж целия пост
# 521
И Свилен се катери - навсякъде и непрекъснато. Но той и Божидар е като маймуна, почти не стъпва по земята, скача от дивани на столове, виси се...  Crazy
Виж целия пост
# 522
Арлина, ЧРД!!! Simple Smile

Косара също се катери, не се спира. Днес в магазина както си беше в количката за пазаруване, за една секунда се метна напред и добре, че я хванах за краката. След това, докато търчеше си прехапа устата от вътрешната страна и рееев. Сега, преди да легне се засили и се шибна на ръба на вратата, който е много остър ( не нарочно де) и сега е с огромна цицина, има си и раничка даже. Супер виновна се почувствах... А и аз и баща и бяхме в стаята и към нея гледахме.

Малибу, радвам се, че всичко е преминало. А аз за една цицина гледай как се шашкам...

Да се похваля - имаме нова детегледачка. Много симпатично момиче. Днес и беше първи ден, надявам се да дойде утре.  Crazy

Киара, аз ако бях на твое място хич няма и да му мисля. Толкова ми се ходи някъде. А и при положение, че след две седмици се връщам на работа, още повече... Така и така Сами е само на банани и солети, колко е да му вземеш няколко каши и млякото, и сте готови.  Hug
Виж целия пост
# 523
Ксантипа, а какво стана с предната? Дано с тази ви потръгне  Peace

Малибу, големи премеждия, дано всичко лошо е отминало  Hug
Виж целия пост
# 524
Много ви благодаря момичета за хубавите пожелания! Heart Eyes
  party023 newsm38 beer beer3 beer2 Wine Glass
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия