СЕПТЕМВРИ - 35

  • 30 800
  • 743
# 555
Киара къде ще е морето?

В Слънчев бряг, както и миналата година, само сега ще сме в друг хотел. В офертите за ранни записвания нямаше голям избор, затова предпочетохме пак там. Миналата година останахме много доволни.

За гинеколог и мамолог вече хич и не се пробвам да направления. Наистина ми е дошло до гуша. Като изнамеря време за преглед, директно отивам на частно. Не че имам много възможност, но така или иначе в повечето случаи отказват направления. После ходих на мамолог преди 6 месеца, поисках си ехо на млечни жлези, струваше 15 лв. но в София май е по-скъпо.
Виж целия пост
# 556
Не е по-скъпо, даже ниска цена си си намерила, аз плащам 60 лева 30 преглед + 30 ехограф, вярно че е доцент човека, но на другите места си е 40 лева 20 преглед + 20 ехограф...
Виж целия пост
# 557
Много сте били ранобудни днес Simple Smile
На гинеколог отидох веднъж след раждането, но след това не отидох да си взема резултатите от цитонамазката, та все едно не съм ходила.... Не знам кога ще намеря време да отида пак. Сигурно ще чакам профилактичните прегледи, дето ни ги организират от фирмата всяка пролет.

Никола преди спеше до 9-10ч. сутрин, но откакто е болен стана ужасно ранобуден. Сутринта се беше събудил още преди да ми звънне часовникът за работа (7.00) Sick
Виж целия пост
# 558
Аз при моя гинеколог ходя на частно,не обича с талони,въпреки че работи със ЗК Mr. GreenЦялата бременност си плащах като поп.Скоро педи(тя ми е и лична)ми даде талон за хирург,пък той да ми даде за мамолог...Но не ми се наложи да ходя до хирурга,така че съответно нямам и за мамолог.Най-добрата ми приятелка почина преди 3 години от рак на гърдата на 30г.Хем живееше в Германия,уж са по-напред със здравеопазването...Така че трябва да се ходи на прегледи,ама...И на частно да тръгна,не знам къде да ида,ако някой ходил в Сф може да каже Simple Smile
Виж целия пост
# 559
Честит рожден ден на Арлина с голямо закъснения  Hug Желая ти пълна къща с щастие и едно допълнение догодина  Wink

Ние все пак отидохме на зоопарка - в тоя кърч - мъжа ми ме изнуди, малката за малко да я простудим, нооо видяхме хипопотама и  пингвините  Party.
Явор също се катери на всякъде милия и е като камикадзе, дано да успея да го опазя  Tired
Виж целия пост
# 560
Ние все пак отидохме на зоопарка - в тоя кърч - мъжа ми ме изнуди, малката за малко да я простудим, нооо видяхме хипопотама и  пингвините 

И ние от там се връщаме и успяхме да се простудим Cry Иначе разходката добре ни се отрази Peace
По повод ставането Ема до скоро ставаяе рано-към 7-8,но лягаяе към 11,сега става към 8,а вече и към 9,но ляга към 1-не мога да я накарам да легне по-рано,все иска да играе ooooh!
Виж целия пост
# 561
:-Ана Мария ставаше към 8-8:30, но след като й махнах бибата си промени малко режима, сега става към 7-7:30 и ляга малко по-рано. На обяд спи 2-3 часа, което ми харесва.
Последните дни и тя отказва да ходи пеша навън, прави 5 крачки и застава пред мен с протегнати ръце  ooooh! А като я взимам на ръце и й казвам, че е голяма и тежи тръгва да ме прегръща и вика "гага, гага" (драга-драга) Simple Smile Толкова хитра е станала напоследък. Даже и ако й се карам нещо, пак тръгва да ме целува и прегръща, за да не й се скарам  ooooh!
Виж целия пост
# 562
Арчита, най-вероятно лекарката е имала предвид, че си млада за мамограф. Там е удачно след 40 год. мисля. Това си е рентген реално. А иначе можеш да отидеш на ехограф да те видят. Аз ходя при една много готина лекарка от няколко години. Имам и доверие. Ако те интересува, пиши на лични да ти дам координати.

Косара се буди в 6:30 - 7ч последните няколко дни. Не ми харесва.  Crossing Arms Предпочитам до 8-9 часа.
Виж целия пост
# 563
Добро утро мацки!

Така както Ангел ставаше към 6 7 часа, днеска скокна в 4,45 наспан ...Пробвах се да го успя пак, но не стана...и в 6часа окончателно станахме...след което се излюпи и Кати...Дано поне Ангел легне да поспи...
Nadina дават май времето да се оправя, така че благородно ще ти завидя...
Виж целия пост
# 564
Добро утро!

Явно всички деца са се наговорили. Сами снощи заспа чак в 21.45 часа, което за него е изключително късно и никога не се е случвало. Обикновено заспива към 20.30 часа. Цяла нощ се мята, хленчи и сутринта в 6.20 часа вече ме буташе да ставам. И аз сега се надявам да заспи рано, за да мога да се приведа в приличен вид и към обяд да отидем до центъра, че имам доста задачки да свърша. Само незнам ако по някое време Сами откаже да се вози в количката, какво ще правим...
Виж целия пост
# 565
Добро утро,
мойте още спят,но след малко ще ги будя.Андреа от събота насам е много наплашена и при най-малкия шум се стряска и започва да реве.Не знам какво да правя.Надявам се с времето да мине. Tired
Виж целия пост
# 566
Габриел в 7 ми сложи обувки на носа Crazy Ама аз спах до 7.30. Тогава домъкна и нов памперс и мен ме напуши на смях, та станах. Днес ще ходя на мол, да разгледам и попия лъскавина Whistling
Виж целия пост
# 567
Цветке, разсмя ме твоя Габчо Grinning

При нас нищо ново, Ники кашля все по-малко, надявам се до ден-два да е кукуряк. Обаче ранното ставане му остана за мой ужас. През седмицата не ми пречи, но събота и неделя не ми се става в 7 Crazy
Виж целия пост
# 568
Здравейте,

Еми докато ми завиди човек и се прецака ходенете  Crazy Свекито се тръшнала с някакъв грип и понеже моите деца са "рохкави яйца" (както те се изразяват) ни се размина разходката в Добрич...Е и тука ще се разходим, но ве пак...
Водих сутринта Коко за поредна манипулация на ухото му..Направо ми писна, от антибиотиците са се появили гъбички в ухото и сега ходим два пъти седмично да му слага някакъв антибиотичен прах, за да спестим пиенето пак на аб за гъбичките. Писна ми е меко казано израза.
Таткото е на семинар и два дни вече го няма и Коко го изклюка на лекарката, че спял на хотел и не си бил в къщи, какво ли си е помислила жената hahaha

Новия хит на Боби е слагането на различни неща на главата и ходи с тях, буквално е каквото намери - шапки, жилетки, дрехи, лигавници, покривки - до каквото се докопа. Взима си едно куфарче, слага нещо на главата, отива до вратата и казва чао....
Виж целия пост
# 569
Габи и Боби ме разсмяха рано рано  Grinning, сладури !

Ние спахме до 8, ама тези дни ляга в 22, снощи толкова се превъзбуди, игра се с баща си че той бе цял ден на работа, и после едвам го успахме. И тази нощ спа при нас, ама гуши само баща си.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия