СЕПТЕМВРИ - 35

  • 30 800
  • 743
# 540
.... Дойде един ден и повече не и видяхме очите. Уж беше много готина, всичко я устройваше, обаче не дойде на другия ден. Не се обади, не ми вдигна телефона въобще.
Как си я чакала една седмица не знам. Добре, че си се оттървала от такъв човек. Ако й се налагаше да работи кой знае какви номера щеше да ти върти.

Сигурно съм кофти човек, но ако мм отиде на командировка и остана сама с детето ще се разложа от кеф и време за себе си  Crazy
Имам нужда от тишина. Мноооооого тишина. Сега, когато почна да спи по 2 -3 часа си приготвям чай от мащерка или ж. кантарион и чета хубава книжка, гледам филм или просто зяпам през прозореца.
Напоследък въпреки, че вали и се скапахме от работа ми е едно пролетно. В неделя измих прозорците и секцията и ми светна и на душата. Правя планове какви цветя да засадя на пролет на балкона...пу- пу да не ми мине котка път Simple Smile
Виж целия пост
# 541
Ники, защо да си кофти човек? Само защото искаш време за себе си? Напротив, аз също не съм от хората дето са се отдали изцяло на деца и мъж, и не искат да се поглезят. Просто от малкия нямам възможност да си обърна внимание, иначе хич нямаше да ми е криво. Той спи по час и половина през деня, а това време не ми е достатъчно. Едвам успявам да хапна, да измия съдове, да простра пране ако има такова. Така искам да изляза сама, да пийна кафе с приятелка, да пообиколя магазините..... А с малкия няма как да стане, защото си е диваненце. Нито седи в количка, нито върви за ръка.... Дано в събота някоя баба предложи да го вземе, за да направя всичко това, което сега не мога.  Mr. Green Май съм голям егоист, а???  Embarassed
Виж целия пост
# 542
Егоист? Само да имаше кой да го вземе и той да не ги изживяваше толкова тежко редките моменти, когато съм го оставяла, хич и нямаше да се замисля. То детето до края на деня понякога ми е сърдито, само моята физиономия гледа, сигурно има нужда от разнообразие!
Кърмим се още, ама аз съм си така, не мога да взема решение да го тормозя, защото при нас отбиването сега би било направо насилствено. А и аз не`ам нерви да го отбивам, по нататък ще му мисля. Поне зная, че не е вредно!
Виж целия пост
# 543
Арлина, честит рожден ден на патерици и от мен   bouquet
maliby, киара , добре завърнали се Hug
За проблемът много суха кожа мога да ви препоръчам Еудермол 8 или 5 на Талодерма-разработено е от известен български дерматолог и много го хвалят. Аз имам Еудермол 5 понеже кожата ми е навсякъде е суха и съм доволна. Евтино е и е голяма разфасовка. Прочетете при желание в нета за него.

Днес ми отстраниха оперативно полипите в носа и вече дишам като бял човек. Докторът се смая как съм дишала и спала толкова години с тази джунгла в носа си. Извади цели 13, някой от които доста големи.
Ама така е като винаги слагам себе си и собственото си здраве на последно място нека ми.
И на гинеколог още не съм ходила откак съм родила Crazy
 И ние скоро мислим да си организираме семейно един уикенд на Боженци, че не съм ходила там, ама дано не остана само с приказките...
Виж целия пост
# 544
Уф, гинеколог ooooh! кога ще посетя не знам. И аз от раждането не съм била
Виж целия пост
# 545
Аз ходих септември на гинеколог, сега пак си взех направление , че нали ми намериха миомен възел. Цикълът ми последните 2 пъти стана много дълъг и се шашнах нещо, уж миомата се беше свила, да видим сега какво е положението. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 546
На Боженци е суупер! Simple Smile Миналата година ходихме там за Великден. Препоръчвам Капитановата къща.  Peace

Аз си падам маниак и си ходя и на гинеколог, и на кожен, и т.н. И малкото водя ако нещо сметна за нужно. Сега покрай цистита който направи последно, я водих на нефролог. Ами по-добре да има луда майка, която я мъкне по лекари, отколкото да е болна ( то сега излезе, че всеки ден я мъкна по лекари  Laughing).

И да си похваля детегледачката. За сега Косара много я харесва, днес докато беше у дома аз си вършех някакви неща в кухнята. Нито веднъж не излезе да ме търси, нещо което много често прави когато е с други хора. Дано да съм намерила подходящата, че на 4 април ще ми е първи работен ден ако всичко е ОК.
Виж целия пост
# 547
Добро утро, момичета!

Абе вашите деца рано ли стават? Сами е голям кукуряк, снощи заспа в 21 часа, което за него е късно и мислех, че днес поне малко повече ще поспи, но напротив - точно в 6.30 започна да скача върху мен. А така си мечтаех поне той да е поспалив и да мога да спя с него до късно....  Laughing

Ксантипа, ха дано сте уцелили този път с детегледачката. Наистина е много показателно, че Косара не те е потърсила, докато е била с нея.

За лекарите - и аз спадам към графата маниаци. Ходя си редовно на гинеколог, зъболекар... Децата също ги мъкна по лекари, когато се налага. Последно водих Хриси на очен лекар, че все се оплаква от главоболие, но засега няма да носи очила (слава богу).

Валка, добре че са ти махнали тези полипи. Не трябва да пренебрегваш собственото си здраве, та нали трябва да си здрава, за да можеш да се грижиш за девойките.  Grinning

На Боженци не съм ходила, но сега ми разпалихте любопитството. Ще се поровя да видя за какво иде реч.  Grinning
Виж целия пост
# 548
Добро утро,
 


Мойте ако ги оставя могат да спят до обяд,особено Алекс.Иначе Андреа нормално се буди към 8.30ч Peace
За лекарите- ходя само когато съм на зор.Миналото лято така ходих на гинеколог. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 549
Добро утро!
Дани спи до към 9 сутрин,но и към 8-8,30става понякога.Не се оплаквам,стига да не съм си легнала в 5 Grinning
На Боженци бях преди 3 години в комплекс Божена мисля че се казваше...Но беше лятото след морето,имаше огромен басейн...Но иначе е скучно и ако го нямаше басейна не знам какво бихме правили там повече от 1 ден..Валка,поне ти е близко до Габрово-като ти писне и айде обратно Grinning
На гинеколог ходя 2 пъти в годината,понеже имах преди години раничка на шийката,която я изгори доктора и за да следи за рецидиви-на половин година на цитонамазка.Ако не ме беше страх толкова от раковите заболявания,за които толкова се говори не знам кога щях да ида,Сега искам на мамолог да отида,но личната ми каза че не съм в тази възраст,че не може да ми даде талон...Някой беше писал че е ходил...Кажете как,при кого ако е от СФ newsm78
Виж целия пост
# 550
Добро утро!!!

Киара, и ние ставаме рано, но пък наобяд заспиваме чак 13,30-14, и спи до 16,30.  И аз си мислех че като снощи заспа чак в 22, ще спи до по-късно, ама не, в 7 стана.

На лекар ходя при нужда, не за най-малкото. ТО като не ти обръща внимание доктора ... Сега тръгнах на гинеколог, то няма направления  Naughty исках и на мамолог да отида, ама ...

Валка   Hug!  Каня се да наминавам към Габрово и ще ти звънна.
А на Боженци е много хубаво. Почти всеки път като бях на очни, ходехме до там. Има едно кис.мляко Боженци, много е хубаво. Добре че Билла го зареждат, та пак си го хапваме.

При нас е едно много хубаво време, още е малко хладно, но ... ще се излиза на голяма разходка.

Хубав ден!
Виж целия пост
# 551
Добро утро!Валери стана тази сутрин 5.40 Tired. Но има периоди и до 8.30 спи, явно се подготвя за смяната на времето!
На лекари - не съм вманиачена, но гледам да не съм немърлива към здравето си!
Виж целия пост
# 552
Добро утро мацки!
За ранно ставане се обърнете към мен  bowuu Но напоследък Ангел се събужда към 6,30, направо си е рекорд на фона на 5,00 часа, така че не се оплаквам...Тия дни не спи сутрин и направо следобяда заспива...
За лекари...ами гледам на гинеколог и зъболекар да ходя редовно...
Арчита баси какво значи, че не си за възраст за мамолог...Няма право да ти отказва...
На кисело мляко боженци съм фен без да съм ходила в Боженци  Laughing Но и на мен ми се ходи там..Като разглеждам ми харесва..
Киара къде ще е морето?
Виж целия пост
# 553
но личната ми каза че не съм в тази възраст,че не може да ми даде талон...
За мамолог гинеколога дава талон. На мен също ми беше отказан 9това преди да забременея със Свилен) пак по тази причина - млада сте, няма нужда  Rolling Eyes

На гинеколог съм ходила 2-3 пъти след раждането. Искам пак да ида скоро, заради цитонамазката, но още не се полагало, важала тази от бременността. а уж преглеждайте се на половин година. Ще се ходи на частно, явно.

В Боженци сме ходили след сватбата, но за 1 ден. Не бих издържала на дивотията и пустощта Simple Smile Тогава обиколихме Габровско-Търновския край -  всеки ден на различно място.
Виж целия пост
# 554
Добро утро Hug

Арчита с теб започвам, даже и да не ти дадат направление, отивай на преглед за гърдите. В тая работа няма възраст 20-30-40 все си потенциално застрашен.
За здравето и аз съм от редовните - всяка година си пускам кръвен профил, гинеколог и мамолог също задължително. За зъбите съм под въпрос, ама вече и там съм редовна, а децата също непрекъснато ги юркам нанякъде. Знам, че не мога да ги предпазя от всичко, ама поне каквото зависи от мен - ще го правя....

За Боженци подкрепям мнението за единия ден. Супер скучен човек съм, не обичам населените места, шумните курорти и комплекси, ама Боженци пък ми дойде съвсем задушаващо. Да за един ден - хапнахме, пихме кафе, даже не останахме и да спим там. Супер схлупващо, без никаква панорама и т.н.
Ако някой иска простор и забавления пак е до Априлци в с. Кръвеник има един комплекс Романтика. Вече 6-7 години ходим там, невероятна панорама, детски кът за децата при лошо време, прилична кухня, усамотено, абе аз съм си пристрастна, ама...Сега направиха и въжени градини от типа на Тарзан парковете - има си басейн...Така стига реклама... bowuu

В петък и събота ще ходим до Добрич и се моля да е хубаво времето, че съм си планирала едни зоопаркове и други чудеса, че поне при тях зоопарка става за нещо, за разлика от нашия  Tired Само да не се разсърди баба Марта, че хич не ми се стои затворена два дни с децата...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия