СЕПТЕМВРИ - 35

  • 30 800
  • 743
# 330
Добро утро мацки!

Нищо интересно...Поне времето леко се оправя и е обещаващо...
anita29 дано намерите начин да оправите детето...Това със слуха никак не е добре...В Бг слагат макарички обикновено и се носят дълго време, поне болката минава и секрета не остава в ухото...
Виж целия пост
# 331
Днес е първия ден от 2то месеца през които нашите ще работят  #Crazy
Сега колкото и да мразя яслите поне трябва да пробваме  Tired иначе трябва да се гръмна  Mr. Green
Виж целия пост
# 332
За дървената играчка - аз харесвам такива, ама много лошо се удрят, а те обичат да хвърлят на тази възраст разни неща, поне Валери. Не е с яд, но не може да направи разлика между обикновените топки и дървени, понякога като си разхвърля съм виждала как на милиметри минават от другите деца.
И Ники е така - онзи ден така ме центрира по рамото с една част от дървена низанка, че направо ми изскочиха очите от болка Crazy Да не говорим, че очаквам всеки момент да го засили към някой прозорец/огледало/телевизора и да стане чудо ooooh!
Виж целия пост
# 333
Аз затова още не съм извадила дървените играчки. Чакам да разбере най-накрая какво значи това не Crazy
Виж целия пост
# 334
Здравейте!
Чакам детето да се наспи, за да идем на разходка.
Анита как е малкия, детските ми спомени от болки в ушите са свързани с много приятно и облекчаващо затопляне от тампонче с топло олио. Не зная дали има лечебен ефект, но със сигурност болкоуспокояващ. Дано да се облекчи малкия!
Виж целия пост
# 335
От вчера следобед сме на АБ.Тази нощ не е вдигал Т и не са го боляли ушите.Днес даже не му личи  да е болен.Цял ден дивеят с Андреа. Rolling EyesОт тази сутрин пък Андреа е със сополи ooooh!Започнах да давам вит.С и осцилококцинум,пък да видим какво ще стане. Tired
Виж целия пост
# 336
Да почерпя по повод именния ми ден



Анита дано да се оправят бързо малките.
Бебешондел, понякога ти се чудя как успяваш да се справиш, дано се наредят нещата Hug
А за дървените играчки - имала съм премеждия, мисля че за по - голяма възраст /3+/ са по - удачни.
chocomoco, забравих да кажа че малката е голяма сладурана  Simple Smile
Ксантипа, какво стана със жената?
Виж целия пост
# 337
Честит имен ден mam_ma !!!

chocomoco , много е сладка малката!
Бебешондел, и аз обичам дървените играчки, на това цената е супер. как мина днес с двамата ?

Виж целия пост
# 338
Честит имен ден mam_ma !!!

chocomoco , много е сладка малката!
Бебешондел, и аз обичам дървените играчки, на това цената е супер. как мина днес с двамата ?


Tired Голяма мъка  Tired Тея спи само в ръцете ми , никъде не  мога да я оставя... Приспивах Явор - тя милата се дере отатак...  като отидох, беше взела да посинява милата Sad

Около 20ти ще го пуснем пробно в една ясла до нас, лошото е че са градина и ясла в едно...До тогава мъжа ми си взима отпуск да помага...само утре ще съм пак сама...
Ако малката не плачеше и поне искаше биба щях да се оправя, но ако само някой я събуди така се изнервя че цял ден няма приспиване Sad


Ани дано бързо се оправят и двамата  Hug
Виж целия пост
# 339
Бебешондел, а със слинг да се движиш вкъщи с Тея в него не става ли newsm78! Как приспиваш Явор? Ревнува ли малкия като си с нея!
Виж целия пост
# 340
Бебешондел, а със слинг да се движиш вкъщи с Тея в него не става ли newsm78! Как приспиваш Явор? Ревнува ли малкия като си с нея!
Малкия ревнува само баща си за щастие, мен не ме отразява. Слинга да я разнасям горе-долу става но да спи в него не...а на нея сутрин и се спи много, Явор вика праска разни неща и я буди постоянно и в един момент тя започва да реве истерично защото  не може да заспи... и като капак това дъвкане денонощно ме съсипва, сигурно има месец вече спя по 30мин/буди се на всеки час вечер/
Виж целия пост
# 341

Добро утро! Наспахте ли се? И днес май се очертава готино време, това слънчице ми приповдига настроението... Simple Smile
Не съм ви писала скоро - бях в някаква дупка и не ми се пишеше, честно казано...В моите семейни отношения чашата преля с пълна сила и преди 2 месеца показах вратата на "милото", и честно казано сега съм по-щастлива, колкото и странно да ви звучи...Изчерпах се откъм компромиси, бях се превърнала в кълбо от нерви, стига толкова - реших, че живея един живот и искам да съм щастлива и заради себе си, но най-вече заради детето...Та така.
Иначе да ви се похваля - продължавам с диетата - вече съм -15кг., но съм се амбицирала и искам още...Wink
За сега толкова от мен, дано няма болни дечица - усмихнат и слънчев ден ви желая Heart Eyes
Виж целия пост
# 342
Веси, браво и за мъжа и за кг-те  Hug Най-важно е психическото спокойствие - един живот живеем  Wink
Виж целия пост
# 343
Дубрутру
Днес пак ще се разхождаме, юху Simple Smile)

Веси  Hug Щастлива майка - щастливо дете. Това от опит го знам
Виж целия пост
# 344
Добро утро Simple Smile
Веси, смело решение си е това, браво, че се чувстваш по-добре Hug И на мен неведнъж ми е минавала тази мисъл откакто се роди детето, ама все си викам хайде още малко да пробваме...

С това слънце навън как не ми се кисне в офиса, ама нейсе Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия