СЕПТЕМВРИ - 35

  • 30 800
  • 743
# 435
Скоро си мислех, Свил толкова пристрастен кърмак и все болен...Явно бацилите от ДГ са по-силни да му се невиди...
Кърмак, некърмак нямаммааааа. Вируси мутанти са това! Нищо не помага ни кърма,  ни имунностимуланти, нищо.  Naughty Много болни -много нещо! ooooh! Пак половината тема се натръшкала, да минава бързо на всички Hug

В понеделник сме в София на преглед, но е сме в пълен състав  #Crazy направо не ми се мисли  Mr. Green

Много мразя да ходя с двете деца на лекар сама/ то винаги съм сама май Rolling Eyes, Лора слуша, но Зоя ме влудява Crazy

Днес бях в Дорич и за сравнение, по-топло е много повече, отколкото във Варна. В страната сигурно наистина е голяма жега Grinning
Виж целия пост
# 436
След прегледа ще ходим на зоологичеса градина, чух че имало пингвини и малки лъвчета  Heart Eyes сигурно е му е интересно на малкия. Някой ходил ли е скоро?
аз, аз Simple Smile вчера. Пингвините не ги намерих обаче Simple Smile Ако искате компания можем да се приседъним евентуално  Party
Супер, някой друг ако е нави също ще се радвам  Hug

Ами ако Косара не лепне поредното нещо, ще дойдем и ние. Не сме ходили там от есента май.  newsm78
Виж целия пост
# 437
Добро утро мацки!

arllina имам чувството, че преди 3 4 години не беше така...нямаше толкова болни деца...май наистина вирусите мутираха...
Днеска малко фризьор и пазар  Wink
Виж целия пост
# 438
Пингвините не ги намерих обаче Simple Smile
Пингвините са горе-долу срещу входа за терариума. Peace Ние като ходихме беше голяма навалица пред клетката, та основно по това познахме, че са там.

На Ники му понамаляха сополите, но за сметка на това слезе надолу и сега кашля като магаре ooooh!. Днес по-късно ще го водим да го преслушат, че ако направи пак някой бронхиолит ще се гръмна...
Виж целия пост
# 439
Емии, много често ходиш на фризьор, не бива така, трябва да си всеотдадена на децата си, вързана здраво с ластик и фибки. Иначе е съмнително  Laughing  имаш чувство за хумор,надявам сеHug

Вчера направих първата неформална среща като консултант към ЛЛЛ в Плевен. Ето в местна медия  Flutter
Виж целия пост
# 440
Eми, благородно ти завидях за фризьора... Аз се каня да отида от 2 месеца, но така и не стигам. Пусто няма да погледа децата за 1-2 часа през деня, а фризьорката ми рядко работи в събота и все се разминаваме. Но ще отида някой ден, обещавам си.  Laughing А ти какво ще си правиш, подстрижка или боичка?

Атракция, браво на теб!!!  Hug

Соник, стискам палци кашлицата да е от сополите само, пиши какво е казала педи.

Сами също подкашля от вчера, водих го на преглед, но се оказа, че има секрети на гърлото и те са причина за кашлицата. Та сега пие сироп, нали не беше на лекарства до онзи ден.  ooooh!

Наистина става нещо страшно с тези болести, аз не помня такова нещо с Хриси на тази възраст. Абе пак хващаше по някой и друг сопол от детската, но дотам. А сега двамата едвам изкарват месец да са здрави и за съжаление не е само при нас така.

Миринда, ти пък откога си се върнала на работа, пропуснала съм.....  Embarassed Как са нещата там? Бързо да оздравяват сладурите!  Hug
Виж целия пост
# 441
Момичета, аз рядко пиша и малко по-често ви чета, но днес четох статията на първа стр. и се замислих за игрите и че наистина е готино да си играеш с детето, обаче да ви запитам вие какви игри играете в семейството... Моля ви не ме подминавайте, мисля, че ще е полезно за всички да споделим...
Ние със Сияна играем на "мама паднала от гушкане" голям смях пада... И друго не се сещам, на топка, с конструктора и има едни кубчета, на които се нареждат формички, ако това се брои...
Виж целия пост
# 442
След прегледа ще ходим на зоологичеса градина, чух че имало пингвини и малки лъвчета  Heart Eyes сигурно е му е интересно на малкия. Някой ходил ли е скоро?
аз, аз Simple Smile вчера. Пингвините не ги намерих обаче Simple Smile Ако искате компания можем да се приседъним евентуално  Party
Супер, някой друг ако е нави също ще се радвам  Hug

Ами ако Косара не лепне поредното нещо, ще дойдем и ние. Не сме ходили там от есента май.  newsm78
Бройте ме и мен GrinningДани още не съм го водила там,а от лятото се каня
Болните да се оправят! Hug
Виж целия пост
# 443
kema_s, напоследък рисуване (Рисувам мече, зайче, куче и цвете), тичане у нас и на вън, сутрин понеже ме мързи да ставам рано с пръсти правя зайче, куче и птица и  разказвам приказка, измислена от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 444
Здравейте!
Напоследък са ме налегнали други грижи, не бебешки и затова само ви чета, а не съм писала.
При нас всичко е ок, днес бяхме на консулт - 12 кг и 87 см. Отложи лекарката ваксината, имало още грипни вълни, на 1г9м каза, че ще я бием. То и аз бих отказала, че нещо като разстройство го хвана Валери, но веднага му дадох Био гая и оризова вода, яде само пил. супа, банани, хляб и солети, от яденето само картофките, та пресякохме нещата и днес си е както трябва.
Точно днес си мислех, как да си играя с детето, как игрите ни са само гоненки, борене по леглото и дзак. Валери не обича да повтаря, не ми дава да редим нещо, веднага си взема нещата и си прави някакви си негови неща, книжки обича, но не да ги четем наред, а да му казвам какво има по страниците. Мисълта ми е, че някакъв различен подход трябва да приложа, защото всички съвети за развиващи игри при него не действат newsm78.
Болничките дечица бързо да се оправят! Аз ще стискам палци Hug!
Виж целия пост
# 445
Бяхме днес на консултация - 13,200 +1600гр за 6 месеца и 85см + 7,5см за 6 месеца - на мама хипопотамчето  Mr. Green
Бяхме и на ортопед и за двете деца и на гинеколог за мен, откриха на Явор плоскостъпие, за сега нищо нямало да правим, след 6 месеца пак на преглед, да съм го била пускала да ходи бос лятото  newsm78
Вчера ходихме на фризьор - цялото фемили  Mr. Green Беше супер забавно - Явор реве, защото го подстригваме при същата фризьорка - само като я видя и като наду гайдата  ooooh! През цялото време рева. И аз и таткото се подстригахме и така ... Горкото ми момче орева света, но нямам друг шанс да заприличам на човек  Tired
Виж целия пост
# 446
Забравих и аз да отчета консултацията на Свил - 12,900 (+400грама вместо 600  Wink) и 82 сме (+4см). Пич от всякъде   Heart Eyes
Еми, затри ли се след фризьора, ела, покажи се   Flutter
Виж целия пост
# 447
Такааа...фризирана съм. Накупих на Кати неща да ДГ...май се попрестарах  newsm78, защото имам и да получавам разни неща от чужд.сайтове...
Киара боя и подстригване...ама сега си пускам дълга коса и подстригването е леко, колкото да оформи...
Атракция бе ако питаш мен бих си ги гледала и до първи клас  Wink вързани  с фибки, ластици , безопасни игли и т.н. , но времето в което живеем не предполага това...Имах супер детство и никое дете от блока не ходеше на ДГ. Сега е доста различно ..По тоя повод за родените през 60 70 години..в клипа пише и 80, но аз смятам, че не е за тях...http://www.youtube.com/watch?v=6kf5PtZKRRU
Миии игрите са ни гоненица, криене, вадене и слагане на различни неща в торбички, кофички и т.н., драскане с моливи, реди кубчета едно в/у друго, лего /най-вече обича да разглобява направените неща/...Всъщност за някакви по интересни игри и за мама  Wink, май ще трябва да се почака, или поне на този етап са немислими... Grinning
Атракция брех...много съм ти залипсвала...може да се снимам и пак да се покажа, но пак ще съм една от най-редовните в албума...та няма да го правя... Mr. Green
Виж целия пост
# 448
Добро утро  Hug

Такааа, днес си е леко кофти временцето, но ще се излиза няма как, малко задачки - закачки имам...
Емир-че клипчето отговаря и на 80-те, ама началото, за по-късните 80 не отговарям. Ама втората част ме разби, за съжаление е толкова вярна.

Аз пък децата не ги искам, искам да ходят на градина, да са сред връстници и да им наливат мозък в главата, да се социализират и да живеят по установени правила. Само да не бяха пустите болести  ooooh!
Игрите - не знам, пас съм. Освен ако не го закачам нещо да се гоним и гъделичкам май друго не правим. Типично момче закачено за майка си Tired. Обикновено сядам на компа и той уж около мен да щъка и да се занимава сам, което включва взимане на книжка и последвало разглеждане не повече от 5 минути, носене на играчки до мен и обратно до коша му с играчки, ритане на топка - около 3 минути. Основно е качен в мен на компа и иска да му пусна някое клипче. Като стана да си играя с него, каквато и игра да измисля му омръзва за 5 минути точно и се превръща в хвърляне на каквото и да е във всички посоки...Непрекъснато иска да излиза навън, а навън си седи в количката, не иска да върви или го прави, докато някой човек не го закачи да му каже нещо и тогава света свършва....
Виж целия пост
# 449
Добро утро и от мен Grinning
Забравих и аз да се отчета от консултацията онзи ден - 11.500 и 86 см.

За игрите - гоним се, ритаме топка, борим се, строим разни неща със строителя, рисуваме (макар че не го влече много), с колички играем и така...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия