Къде в Пловдив???-19

  • 95 403
  • 751
# 555
Някъде в града продават ли детски колички Cybex?
Виж целия пост
# 556
Някъде в града продават ли детски колички Cybex?

В сайта на Касида ги предлагат, така че може да питаш в магазините им. Аз лично вече близо година търся къде в града да си сменя задните колела на една Руби, че Царевец й видя сметката на гумите, ама нъц.
Виж целия пост
# 557
Влизам тук да помоля някой който се намира в района на четвъртък пазара да провери в магазина на Сортови семена за едни цветя - клематис и магнолия. Интересуват ме сорт и цена.
Благодарности на всеки, които се ангажира.
Виж целия пост
# 558
Момичета,знаете ли от къде мога да купя или да взема под наем за един ден карнавален костюм за деца  Rolling Eyes
В детската градина на 22 март ще правят карнавал и искат всички деца с такива костюми,а аз идея си нямам от къде на намеря  Simple Smile
Ако някой е купувал,нека да ми пише,може и на ЛС  Peace

Може да провериш и тук http://www.party.vlez.bg/?showpage=56684. Намират се в Кичука на "Чорлу" 48.
Виж целия пост
# 559
Момичета,знаете ли от къде мога да купя или да взема под наем за един ден карнавален костюм за деца  Rolling Eyes
В детската градина на 22 март ще правят карнавал и искат всички деца с такива костюми,а аз идея си нямам от къде на намеря  Simple Smile
Ако някой е купувал,нека да ми пише,може и на ЛС  Peace

Може да провериш и тук http://www.party.vlez.bg/?showpage=56684. Намират се в Кичука на "Чорлу" 48.

Благодаря ти в събота и там ще проверя какво предлагат,а някой случайно в Джъмбо да е виждал такива костюми???
Виж целия пост
# 560
miss_74, карнавални костюми съм виждала да се продават в магазина за дрехи втора употреба Фрея, на спирката след тунела.
Виж целия пост
# 561
Този магазин на Чорлу е много хубав, но рядко го виждам да работи Rolling Eyes
В Джъмбо покрай Хелоуйн имаше страхотни костюми, невероятни, после като съм ходила, пак съм виждала да има, но по-малко. И по Коледа имаше хубави костюми. Все ще се намери нещо Simple Smile
Виж целия пост
# 562
От къде да си купя покривки на метър, от тези , който не задържат петна newsm78
Виж целия пост
# 563
Знам, че някой по-рано беше питал, но не мога да го намеря. Търся гумени ботуши, номер 23 или 24 (а и магазина да работи събота и неделя)
Виж целия пост
# 564
Знам, че някой по-рано беше питал, но не мога да го намеря. Търся гумени ботуши, номер 23 или 24 (а и магазина да работи събота и неделя)
В Дайхман има Simple Smile Мисля, че бяха между 20 и 30 лв...
Виж целия пост
# 565
Момичета,някой може ли да ми  препоръча професионален фотограф newsm78
Виж целия пост
# 566
За какво точно ти трябва - за снимане на детенце, сватба...?
Виж целия пост
# 567
Момичета,може и да не е тук мястото,но да попитам за отзиви за "Бюти Дерм Център".Гледах офертата за микродермабразио там,но все пак ми се иска,който е посещавал салона,да сподели.
Виж целия пост
# 568
Момичета,някой може ли да ми  препоръча професионален фотограф newsm78
Ако е за бебешки или детски снимки с две ръце препоръчвам Ели Карагьозова - студиото й е в Асеновград.

http://www.elena-karagyozova.com/
Виж целия пост
# 569
За какво точно ти трябва - за снимане на детенце, сватба...?
За снимане на дете ми трябва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия