Къде в Пловдив???-19

  • 95 413
  • 751
# 630
хмм, като бях студентка имаше такива (не мога да помогна за пвд обаче)
Виж целия пост
# 631
Питането беше как да изтеглят 35 лв от банкомат,а не че всичките банкноти да са по 5 лв.
  Peace
Виж целия пост
# 632
е, как, много сложно сигурно
отиваш на други суми и там ръчно задаваш 35 примерно
чудех се дали банките не удържат много за комисиони и така да изяждат точно тези 5 лв
явно не
Виж целия пост
# 633
И на единия месец 30,на другия 40,пак не става.Дори и да имаш 40 лв. в картата,не можеш да ги изтеглиш.Трябва да са минимум 43,в картата трябва да остават по 3 лв.Такова е изискването на банката.
Виж целия пост
# 634
Някой се интересуваше от фотосесия, тази не е за изпускане:
http://kuponik.bg/

Относно банкоматите, много пъти съм теглила по 25лв от Пощенска банка Peace
Виж целия пост
# 635
Някой се интересуваше от фотосесия, тази не е за изпускане:
http://kuponik.bg/

Относно банкоматите, много пъти съм теглила по 25лв от Пощенска банка Peace

Това студио много ми го похвали една позната, бях им се обаждала да питам за заснемане, много любезни бяха.
Виж целия пост
# 636
Аз не знам банкоматите да пускат суми, които не са кратни на 10, но може и да греша. Иначе, за неснижаемия остатък, мисля че за всяка банка е различно. Аз съм оставала и с по-малко от 3 лв по сметката. За да мога да си използвам по-пълноценно парите по картата, просто плащам директно с нея. Така мога да ползвам каквато си искам сума в рамките на разполагаемото, а таксата е като при теглене от банкомат.
Виж целия пост
# 637
Някой беше писал, че има разпродажба в м-н Квалитетно за деца - има ли още? Трябва да купя спешно долнища на дребния за градината. Ако някъде другаде сте виждали по-пролетни модели, моля да споделите. Иначе купувам винаги от Кимекс, но последно нямаха голям избор в аутлета им.
Виж целия пост
# 638
в картата трябва да остават по 3 лв.Такова е изискването на банката.

във всяка банка е различно явно
моята карта е оставала и с по-малко от 3 левчета
Виж целия пост
# 639
в картата трябва да остават по 3 лв.Такова е изискването на банката.

във всяка банка е различно явно
моята карта е оставала и с по-малко от 3 левчета
Моята е на Райфайзен и също е оставала с по-малко от 3 лв.Най-често е с около левче вътреи с със стотинки е била  Laughing
Виж целия пост
# 640
Аз съм теглила 5 лв. Само 5 лв, бях в голяма закъсвация и имах 7 и нещо в картата и точно от ДСК беше.
Виж целия пост
# 641
Някой беше писал, че има разпродажба в м-н Квалитетно за деца - има ли още? Трябва да купя спешно долнища на дребния за градината. Ако някъде другаде сте виждали по-пролетни модели, моля да споделите. Иначе купувам винаги от Кимекс, но последно нямаха голям избор в аутлета им.

Погледна ли във Вимакс-а, срещу входа на у-ще "Душо Хаджидеков"?
Виж целия пост
# 642
Ей, за там не се бях сетила, пък често ги посещавах преди. Ще вида там и във Овиезе, пратиха ми вчера смс, че имат някаква промоционална десетдневка.
Виж целия пост
# 643
Ей, за там не се бях сетила, пък често ги посещавах преди. Ще вида там и във Овиезе, пратиха ми вчера смс, че имат някаква промоционална десетдневка.
Каква е промоцията? Simple Smile
Виж целия пост
# 644
Ходих преди малко до Овиезе, никаква не е промоцията, скъпи им да детските неща, поне на мен така ми се стори, иначе имаше някакъв плакат залепен на стъклото, в определени дни има на -20% определни стоки - единия ден мъжки якета, след това дамски, детски и др. подобни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия