За Секс е време

  • 17 051
  • 111
# 45
Ох, при нас е трудна задача. Първо,че вечер малкия не заспива преди 22:30, като все някой трябва да легне при него да го приспи, та много често приспиващия също заспива. После се чака кака му да заспи, добре поне,че са в една стая. После се чака свекито да спре да трамбова из коридори и да се укроти в стаята си. И чак след това може да се дейтсва на спокойствие. Аз лично често предпочитам вече да съм заспала  Joy
Виж целия пост
# 46
Та така секса/табу/ беше в събота,къпането -в неделя.

О, секса си го правете когато искате, просто в този форум сексуалните теми се пускат в петък.  Mr. Green

Мдааа и се заключват в събота  Mr. Green
Виж целия пост
# 47
Секс ,какво беше това !? Rolling Eyes

Аз имам една теория - бебета се правят с мн секс, но бебетата убиват секса ! Peace

Ина4е по темата - рядко и набързо .


П.П. Сетих се за един виц двама старци си говорят :
- Пешо ти кое обичаш повече секса или нова година ?
- Нова година .
- Защо бе ?
- По често се случва  Laughing /стар но класика/
Виж целия пост
# 48
Хахаха...хубав виц...и аз ще ви кажа един!!!! Wink

Дядо отишъл на профилактичен преглед и доктора го пита:
- Деде.. пушиш ли ???
- Разбира се докторе ...винаги след секс пуша!!!!
- И кога пуши за последно????
- Ми... преди 30 години докторе!!!!  Joy

Виж целия пост
# 49
Когато може - може, когато не може - не може. Обикаляме се като котараци и това е  Mr. Green.

Точно! Peace В резултат на което се намира винаги начин да може. Mr. Green
Виж целия пост
# 50
Време и начин се намира. Напоследък сили не намираме. Тъжно. Но пък и това скоро ще отмине  Mr. Green Само да можем да поспим някой друг час, сексът си идва веднага на мястото!
Виж целия пост
# 51
Сексът,когато е със смисъл е прекрасно нещо обаче когата умората си казва думата...трудна  работа Praynig...обаче когато сте изцедени не отказвате ли бе хора Confused
Виж целия пост
# 52
...обаче когато сте изцедени не отказвате ли бе хора Confused
На кого да откажеш??? Тя отсрещната страна е също толкова гроги и не си иска  Joy
Виж целия пост
# 53
Думата детенце ме изкарва извън релси  Crazy

Деца нямам, такива теми чета всеки пети месец, и все едни и същи случки. Може направо да не пускате нова, а да си ги препрочитате.

Деца нямаме, няма да вземам отношение. Викаме си на воля и се разхождаме из цялата къща.  Joy
Виж целия пост
# 54
Ама Велвет,то и теб това те чака  Mr. Green а когато при тебе дойде при нас тука списващите вече ще е минало  Heart Eyes
Виж целия пост
# 55
Да и тогава ще четем такива теми,ще се споглеждаме с любимия,ще си спомняме младостта,а после.....наи-й-вероятно ще захъркаме блажено....( Peace
Виж целия пост
# 56
абе както и да гледаме, премисляме и извъртаме, трябва да се разнообразява чат-пат  Twisted Evil поне заради тръпката... Трябва обаче и да се внимава, за да няма после "звъня, а ми вдига друга"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 57
Мисля, че имам нужда от секс сега!!! Хормоните ми ми разказват играта, само реваааа! А той спиии!! Дали да го събудя????
Виж целия пост
# 58
Сутрин рано.Сутрин рано.В неделя.В неделя.

Виж целия пост
# 59
Думата детенце ме изкарва извън релси  Crazy

Деца нямам, такива теми чета всеки пети месец, и все едни и същи случки. Може направо да не пускате нова, а да си ги препрочитате.

Деца нямаме, няма да вземам отношение. Викаме си на воля и се разхождаме из цялата къща.  Joy
Що пишеш в темата,като нямаш отношение newsm78 Да не си капо ли,или кво Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия