За Секс е време

  • 17 051
  • 111
# 60
Вече си мечтая за секс на нашето си легло, направо съм забравила какво е това  Rolling Eyes В една стая спим четиримата, не се очертава скоро да е по-различно  Confused Иначе като заспят вечер и имаме сили и настроение във всекидневната на гадния диван, никаква романтика и разнообразие  Sad
Виж целия пост
# 61
Обикновено се случва на обед когато детето спи и си играе в кошарата ,или вечер (тя заспива в 20 часа от бебе),или сутрин преди да се е събудила(става към 8-8;15)Simple SmileВреме колкото си искаш  Heart Eyes
Eeee, как няма да имате време, завиждам ви много- с този нощен сън от 12 часа, ще имаме време даже и за вечеря, свещи, вино.... дори и за закуска в леглото рано сутринта. Simple Smile
LaughingТо така и става обикновено. Heart Eyes
Виж целия пост
# 62
Едно клипче, точно като за темата:

Не  искам  куче

Виж целия пост
# 63
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 64
Ох, аз мислех тия дни да пускам подобна тема.... Confused
И нашто дете не заспива преди 22 часа,а баща му хич не му се чака до след това...Аз съм по-големия ентусиаст ...
А през деня мн ни се ще ама нема как... Crossing Arms Crossing Arms Crossing ArmsСамо някоя целувчица или ръчичка тук таме ...
Единствено се надяваме на събота и неделя, по време на следобедния сън на малката...
Уф докато ще я караме така ... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 65
Намираме време, всъщност малкия заспива около 9 - 9,30ч. вечер, тъй че време има, но често сме уморени, аз все недоспала, щото детето не спи непробудно, буди се към 12 и 3ч. накрая в 7,30ч. вече е станал, та не съм спала цяла нощ без будене от 2г. и половина. Мъжът ми пък често го викат по аварии по нощите, та все не ни достига сън, та и двамата предпочитаме да спим, къв ти секс  Mr. Green
Събота и неделя дружно си заспиваме с малкия към 1 наобед и плътно хъркаме до към 3 - 3,30ч. и вечерта сме отпочинали и бодри, та обикновено тогава, ако пък не се изтърси някой на гости.
Денем е абсурд, но не заради детето, имаме едни роднини, дето имат навика да си идват на гости ей тъй без да се обадят, пък ако е заключена вратата, просто чукат на прозореца или направо надничат  Sad
Лесно ви е на вас, само от децата се криете  Mr. Green

Братовчедка ми ми беше разказвала история - тя млада булка от около 2-3 месеца женени с мъжа й, в обща къща със свекърите, но на отделен етаж, нали самостоятелни, и тя се събудила и гола само по бикини отива да прави кафе и решава да изненада мъжа си с кафе в леглото и наслагала чашки горещо кафе на табличка, някакви бисквитки и тръгва към спалнята, ама се минава през хола и влиза в хола и гледа един приятел на мъжа й си седи в хола и си чака  мъжа й да се събуди Shocked
И понеже държи таблата, за да си закрие гърдите го замерила с таблата с горещото кафе, онзи крещи и се държи за предницата на панталона, тя пищи кръстосала ръце пред гърдите си, и мъжът и сънен търчи от спалнята го слипове, представете си гледката  Joy
Виж целия пост
# 66

И понеже държи таблата, за да си закрие гърдите го замерила с таблата с горещото кафе, онзи крещи и се държи за предницата на панталона, тя пищи кръстосала ръце пред гърдите си, и мъжът и сънен търчи от спалнята го слипове, представете си гледката  Joy
аз бих го направила нарочно, че да се разчуе и повече никой да не ми припарва "на етажа"  Laughing
Виж целия пост
# 67
А, пак продължиха да припарват, пък тя излезе безсрамница, че се разхожда гола вкъщи, и естествено трябваше да спре да го прави просто  Tired
Виж целия пост
# 68
Олеле, няма такъв смях, Росииии, няма! Joy

Аз оплаквания нямам, детето е на една ръка разстояние от баба си,.... Whistling Whistling
Виж целия пост
# 69
Позатопли се времето и ви се развихриха фантазиите!!!! Joy
Добре че ми пораснаха децата....ся те да му мислят как ще се крият от мен!!!!  tooth
Виж целия пост
# 70
Росииии Joy Joy Joy - но се чудех братовчедка ти, ключ на входната врата нямат ли, та така всеки си влиза и излиза ...чудна работа. Wink

Иначе време секс има, стига да се организирам... Mr. Green
Виж целия пост
# 71
Позатопли се времето и ви се развихриха фантазиите!!!! Joy
Добре че ми пораснаха децата....ся те да му мислят как ще се крият от мен!!!!  tooth
Ааа,има лесно...Изнасят се от къщи и отиват да живеят сами...    Laughing
Виж целия пост
# 72
Ааа,има лесно...Изнасят се от къщи и отиват да живеят сами...    Laughing

По се притеснявам ако почнат да преспиват у дома!!!! newsm78  Laughing
Виж целия пост
# 73
Ааа,има лесно...Изнасят се от къщи и отиват да живеят сами...    Laughing

По се притеснявам ако почнат да преспиват у дома!!!! newsm78  Laughing
Е,то това зависи от теб...дали ще позволиш!
Виж ,ако се изнесат....там вече нищо не можеш да направиш!    Mr. Green
Виж целия пост
# 74
Ааа,има лесно...Изнасят се от къщи и отиват да живеят сами...    Laughing

По се притеснявам ако почнат да преспиват у дома!!!! newsm78  Laughing


Соте  newsm78 ти имаше щерки , нал?!? Радваш, ако те всяка вечер преспиват навън ли? Не съм консерва, ама по ще ми е спокойно, ако и в нас се завърта дъщеря ми един ден, пък дори с гадже чат пат. Mr. Green Мое мнение, виж баща им е на друго мнение... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия