Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са менютата, които съдържат 3B, 3P и 3M?
Как мога да кача файл в Word с примерни менюта за хранене?
Какво представлява балансиращият инструмент и как се използва?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са менютата, които съдържат 3B, 3P и 3M?
-
Как мога да кача файл в Word с примерни менюта за хранене?
-
Какво представлява балансиращият инструмент и как се използва?
-
Какви са някои примери за здравословни опции за хранене на работното място?
-
Какво представлява Зоната в диетата и какъв е нейният режим на хранене?
А за маслеността на млякото -след варенето отгоре изплува маслото ,обирам го с решетеста лъжица и го ползвам за сладкиши /по мъничко /,маски .Може да опитате и с добро купешко мляко ,пак ще стане ,но може би няма да има толкова добри притеини ,защото има сухо вещество в повечето млека ,аз лично ги избягвам ,особено обезмаслените и пресни и кисели,защото са пълни с нишестета и незнам си какво още за да стане що годе бяла течност .За мен вредата от масленноста на домашното мляко е по -малката беда от фалша на купешкото.Успех
Имам книгата на Мария Папазова, преди съм правила режима на Ог Симеонов,имам да смъквам цели 6 кг, които на ниската ми фигура са си направо огромна маса ...
Темичката върви малко бавно, но аз ще се отчитам тук след празниците. Ако искаш и ти можеш да си пишеш менютата .. Надявам се по-опитните и Ади, да ни корегират, за да влезнем по-бързичко в час с новата програма...Весели Празници на всички !
то от рибата не се пълнее...то хубаво ама не е съвсем така...абе ще видим, в крайна сметка не прекалявам всеки ден, а 1-2 пъти в месеца...айде сега оправдания..
?
Поздрави на всички