Съпруги, чиито мъже пътуват 22

  • 54 031
  • 729
# 450
Делти, Благодаря ти мила  Hug , нито на нас нито на нашите моряци им е "весело" когато са далече от лубимите хора по празничните дни Cry , но това е живота ни и който не го е изпитал, незнае какво е.....
Имам лубима фраза за такива моменти " водката свърши... утеха няма".....
дано не утекча никой, но ще цитирам Надежда Захариева



Липсваш ми - безпомощен и силен.
Липсваш ми - свиреп или смирен.
Липсваш ми - жесток, любвеобилен,
нежен, груб, отчаян, окрилен.
Липсва ми нетрайната ти обич.
Липсва ми внезапната ти мъст.
Липсва ми духът ти вулканичен
да изригне винаги готов
със безгрижието на езичник
и проклятие, и благослов.
Липсваш ми със вечната си болка,
че светът е тъй несъвършен.
Липсваш ми за да ти кажа колко
липсваш ти на живия ми ден.

Виж целия пост
# 451
ВЕСЕЛЧЕ,
Събуждаш ме със страхотно стихотворение Hug  bouquet :.....И много ми хареса това- Водката свърши....утеха няма.....нищо, че не обичам водка Joy

Ха ДобрЮтрУ сега на всички wavey 

                                                         
Виж целия пост
# 452
Веси,честит празник и от мен! smile3525Не се депресирай моля те!! smile3518Аз мисля,че е по важно да не си самотен,защото това е състояние на духа и е страшно и трудно поправимо.А да не си с любимия човек в определени моменти в които искаш да сте заедно е моментно състояние,което е поправимо!!!Затова ти пожелавам тези моменти да се сведат до минимум и да имаш мнооооого приятели с които да ги преодолваш!! newsm06 newsm05 newsm04. lalalala

А за евентуална среща и в сряда и в петък  нямам ангажименти.Между впрочем петък е Гергьовден.Ако имате Георги за почитане,ще стане гъста програма!! newsm78
Виж целия пост
# 453
 smile3506Грешка!!В сряда имам от 18.00 ангажимент!!  oops
Виж целия пост
# 454
Добър вечер!
 Наде, вчера малко се депресирах, щото като се обади морския и ми съобщи че май няма изгледи да се прибира скоро,чартирали са ги в US , и имат  едни сложни маневри, докато не ги отпратят от там, няма да го сменят,  ми стана едно такова и аз незнам как да го определя.... Cry
 Аууууу,  ooooh! за мен дните са едни и същи, делник -празник, не съм обърнала внимание, че в петък е Гергьовден. Май ще пропуснем и тази седмица да се видим  Wink
Виж целия пост
# 455

                                 

На Гьоргов ден, аз нямам празнуващи, така, че съм free.
Виж целия пост
# 456
Добро утро!
Лек старт на седмицата..., или пък една хубава почивка  smile3521
 Май трябва някак да се опитаме да намерим общ език с времето навън, а какъв по-добър начин от прекрасна музика...  Joy
 

http://www.youtube.com/watch?v=L_XFMCgeI7c


Делти, от днес започват медиините изяви на родата  Laughing със Звездев, по БТВ, свеки и племениците ми от тяхното заведение, кръчмата и природата наоколо са хубави  Laughing , а геройте няма да коментирам  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 457
Добро утро прекрасни Hug
Успешна и ползотворна седмица и от мен!
Веселче,преди малко гледах рекламата  на предаването на Звездев и се сетих точно за твоето свеки да питам  chef.Ще се гледа на всяка цена  bouquet
Хубав ден момичета
Виж целия пост
# 458
ВЕСЕЛЧЕ,
Душко, тъкмо сИга гледам първата медийна звИздЪ Wink Ти Добуш тортата, мААш ли я? Grinning
Виж целия пост
# 459
Делти, туй беше мойто свеки  Laughing , научила ме е и аз правя къпана баница и добуш торта и то по-добре от нея  newsm10
Често учениците надминават учителите!
Виж целия пост
# 460
ВЕСЕЛЧЕ,
Мойта свека ако щеш ми вярвай на нищо не ме научи. А Главна готвачка, Свеко и той, а питали мъжО ми за някои манджарета как съм ги правила аз. Ама мене не мЪ питат Wink

Иначе на твоята свека къпаната баница по лесния начин правена. Я да я видя аз как ще я направи както се прави наистина, със леко изпръхналите листи и послу бум във водата, после от водата във тавата...и така нататъка Wink Но пък, със нейния начин става бързо и лесно!!
Хич не обичам да готвя, че по принуда се научих като дете да готвя, ама заради МойтУ ВсичкУ, кО да праЙш, готвя. А пък той един такъв не е капризен хич. Колегите му като ни идват на гости питат да не съм завдършила Готварско училище, ама не съм....но то като се готви със лИбоФФФ, и като чакаш любими гости, тя манджата станалааааа smile3521

Пак сЪ включвам Веселче, че във една тема дето пиша ощИ, точно за Свека ти говорят. Та там момичето обяснява, за тая "сиктирската" манджа. И вика не мога да го накарам мъжът ми да спре да се хили половин час след това, защото който знаЙ какво означава първата дума, знаЙ за кО Иди лаФ Wink
Виж целия пост
# 461
Делти,  Hug , той и моя моряк не е претенциозен към храната, ама и аз като тебе си го глезя  Laughing
А тая другата манджа що и дадоха да я прави и аз незнам  Joy , те така и викат там по тоя край, ама ако чуете още какви има ще паднете от смях  rotfImbo
Внуците и, демек племениците ми стават повечко  Laughing , а ама аз нали не съм от родата ....
с лИбоФФФ като се прави всичко - грешка няма!  smile3521
Виж целия пост
# 462
Влизам само да се похваля,че моето моряче се прибра тази вечер Mr. Green.
Всичко е наред за сега,много цунки за всички вас Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 463
Пепинче, много се радвам за вас, мила!  Hug
Грижи се за твоето моряче, и като имаш време се одбивай тук  Hug
Виж целия пост
# 464
Веси,тази сиктир манджа  обра точките.Ще я включа в менюто-моя морски е голям кулинар и като се върне ще му сготвя гвоздея на програмата-една сиктир манджа!!! smile3521Няма вече десерти-глезотии!! smile3513  food002
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия