Съпруги, чиито мъже пътуват 22

  • 54 031
  • 729
# 465
Наде, немам думи smile3506 избралае точно тази манджа за да стане "звезда" и да я запомнят хората  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 466
ПЕПИНЧЕ Hug
Много се радвам за тебе и твоето момче smile3521 Радвай му се, глезункай си го, и като имаш време пиши тука как е.

ВЕСЕЛЧЕ,
Чакам сега да тЪ спУмене медийната звИздЪ. Обаче нЯщУ не чувам....за внуците говори, ама те бабите, внуците са им слабост. А тез кИфтаци дето ги сготви и мойтЪ мама ги прави така. Ама хич не я обичам тая манджааа, хииииич rotfImao
Какво става, за петъка? Ще ходиш някъде да правиш Гьоргьов ден ли? Ако ли  не, удари Ина жица, да идем да ударим по Ино, две Hug
Виж целия пост
# 467
Добро утро!
Делти, тя и към внуците има избирателност  newsm47 , едните си ги таче повечко... таз манджа и аз не я любя, кИфтаците ги предпочитам на скарата  Laughing
ама за това, че като им се приеде нещо на нея или на дятката става и прави, хич нея мързи  Laughing
Утре окончателно ще знам дали ще празнуваме Гьоргьов ден....но повсяка вероятност ще оставя разходката за другата седмица, дано поне временцето е с нас  Hug
Виж целия пост
# 468
Ок, Веселче,
Но както чух тая сутрин, временцето и другата седмица ще е същото. Тъкмо се бях навила да ходя на разходка до Станбул, че там дружките ме канят, ама се разкандардисЪФ.
Виж целия пост
# 469
Добър вечер! Май доста сме мълчали и сме на втора страница  Sad
прочетох нещо и ще го споделя с вас:
"В една гимназия в Чикаго учениците изучавали седемте чудеса на света.В края на урока им било зададено упражнение да направят списък на това,което те разбират под седемте чудеса на света. Въпреки,че имало няколко несъгласия, повечето избрали следните неща:
1. Египетските пирамиди
2. Тадж Махал в Индия
3. Големият каньон в Аризона
4. Панамският канал
5. Операта в Сидни
6. Айфеловата кула
7. Великата китайска стена
Докато преглеждал гласуването, учителят забелязал,че едно момиче още не си е предала листа. Той попитал дали има някакъв проблем със списъка. Момичето тихо отговорило: " Да,малко. Не мога да реша, защото има толкова много." Учителят казал: "Добре,кажи ни какво си написала,може би ние ще можем да помогнем."
Момичето се поколебало и после прочело:
"Мисля,че седемте чудеса на света са:
1. Да докосваш...
2. Да вкусваш...
3. Да виждаш...
4. Да чуваш...
5. Да чувстваш...
6. Да се смееш...
7. Да обичаш..."
В стаята настъпила такава тишина,че можело да се чуе дори ако изпуснеш игла."

НЕКА ТАЗИ ИСТОРИЯ НИ НАПОМНИ НА ВСИЧКИ НАС,ЧЕ НЕЩАТА, КОИТО ПРЕНЕБРЕГВАМЕ КАТО ТВЪРДЕ ПРОСТИ И ОБИКНОВЕНИ,СА ЧЕСТО НАЙ-ЧУДЕСНИТЕ И НЕ СЕ НАЛАГА ДА ПЪТУВАМЕ НИКЪДЕ,ЗА ДА ГИ ПРЕЖИВЕЕМ....
Виж целия пост
# 470
Привет-мривет wavey

ВЕСЕЛЧЕ,
Иначе днеска от 9.30 си говоря със тебе. Браво на свеки, за тортата.!!! И мойта майка я  правеше навремето, само, че корите не ги замесваше да са толкова твърди. Баща ми много я обичаше и я омАхваше за нула време. Добре, че аз и брат ми не я обичахме, та иначе много тъжни щяхме да бъдем, че и нещастни Laughing Може би не я харесвах, защото крема, майка ми го правеше със вода, а не със прясно мляко. И ставаше един такъв жилав и безвкусен за мене крем.
Това което си ни постнала и аз преди време го бях чела някъде из Интернет....хубаво е да си го припомняме, много е хубаво. И благодаря, че го припомни  bouquet

На всички и пишещи и само четящи пожелавам един прекрасен ден!...а той както виждаме си е такъв. Пак ги излъга времето, метереолозите Wink

                                                 
                                         
Виж целия пост
# 471
Момичета,
Моля ви прочетете това.....

http://www.causes.com/causes/609427-freedom-for-captain-sobadgie … uiter_id=54101272-

За моряк става въпрос....дано помогнем поне мъничко, ако е възможно.
Виж целия пост
# 472
Това което прочетох ме потресе....нямам думи...
Съжалявам за капитана, не мисля че има вина...дано всичко се оправи бързо и този казус се разреши в полза на капитана!
Споделяйки тази информация в Facebook, надявам се  мои приятели да подкрепят подетата кампания в и-нет пространството и с това поне мъничко помогнем...
Виж целия пост
# 473

Добро утро, момичета!!!  Hug


“Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях.” /Мечо Пух /

  smile3525   smile3525   smile3525

 Нека тази седмица ни зареди с положителни емоции и доброто настроение да не си отива!  Hug
Виж целия пост
# 474
ВЕСЕЛЧЕ,

Здравей wavey И за да е по цветна темата, и за да споделя кафенцето си със тебе и със още някой...воала

                                   
Виж целия пост
# 475
Днес е един велик ден , в сравнение с който , всичко е просто дребно злободневие !
Поздравявам ви с Деня на Европа и Денят на победата над фашизма !
Късно се сетих да го отразя....

Lube-Любэ - Позови меня тихо по имени

http://www.youtube.com/watch?v=Z-NNwkoYF1Q&feature=related
Виж целия пост
# 476
Благодаря ти Веси,за чудесната песен!!Обичам руските песни и Любе много ми харесват!
Най-после днес чух по БТВ коментар за действията на правителството относно задържането на Собаджиев в Панама.Дано успеят да се преборят по-бързо!! thumbsup
Виж целия пост
# 477
Тайфата wavey

НАДЕ,
Не си бях у дома, когато са говорили за Собата. Какво казаха тия от БТВ?

ВЕСЕЛЧЕ,
Докато пресявах олеандъра и му миех листата, със тебе си говорех Wink Обаче не ме питай за цвета му, нИзнам какъв ще е Laughing Просто това цвете ми напомни за махалата когато всички булки, тука наоколо гледаха олеандри. Няма значение по дворовете или по балконите. И просто си купих Grinning
Та тръгнах аз за една саксия, върнах се със две....не успях просто да устоя бе, много красиви и весели. Ще видим какво ще засадя във другата, ама ако се видим тази седмица може да ми дадеш съвет.
Виж целия пост
# 478
Айде и аз да се разпиша,че напоследък такава хаймана съм станала  Laughing
Започнах малко по малко да се приготвям за голямото завръщане другия месец,ако някоя от вас има идея как да се сдобия със свестен апартамент под наем за около 2 месеца,моля нека сподели  Hug
Делти ето душата
Голямо гуш за всички  Hug
Виж целия пост
# 479
МАРИЙЧЕ, Hug
Благодаря  bouquet Преди малко се прибирам от тренировки и сядам да видя, момичетата дали са се обаждали и те ме зарадва Wink

За апартамент почвам от сега да търся по обяви. Само да кажеш от кога до кога.  Каквото мога ще направя. Дано да излезе нещо свястно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия