Покажи ми красота.....отново!

  • 78 029
  • 821
# 315
За мен тази песен е много лична.Няма път когато да я слушам и да не заплача.За мен красота е музиката,любовта.Благодаря за хубавите песни,клипове и картини,който сте публикували!



Страхотна песен! Уникално изпълнение!
Виж целия пост
# 316


 Peace
Виж целия пост
# 317
http://ilovephoto.info/file/index/180564

От някои снимки дъхът ми спира.
Виж целия пост
# 318
 Vivi , невероятни са. Как изобщо са направени тези снимки.  Shocked
Виж целия пост
# 319
http://quixotando.files.wordpress.com/2009/02/penelope-cruz-and- … g?w=699&h=475
Виж целия пост
# 320

Виж целия пост
# 321
Не съм съвсем сигурна, но мисля, че не е пускано в тази тема. За мен и това е красиво. След това, като слушам оригинала, той ми изглежда някак беден, недовършен...

Виж целия пост
# 322

Ооо, супер! Предполагам, че усещането е страхотно Grinning
Виж целия пост
# 323
elielieli това е една от най-любимите ми песни, страхотен текст  Hug

Илайза това е много хубаво- сигурно така звучат картините в музикален вид, има дълбочина и много емоции  Grinning
Ето малко снимки от Япония:


http://lj2.karlson.ru/Panorama/yumoto_l.jpg
Виж целия пост
# 324
nadindf, и на мен ми е от любимите Simple Smile Страхотни снимки от Япония!
Виж целия пост
# 325

Виж целия пост
# 326



Виж целия пост
# 327
http://www.youtube.com/watch?v=Eubf1UkwZfg&feature=related

за мен българския фолклор е Красота ........ и Душа ......много душа има в тези песни


 

Виж целия пост
# 328
Виж целия пост
# 329
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия