Покажи ми красота.....отново!

  • 78 029
  • 821
# 330
Виж целия пост
# 331
Виж целия пост
# 332
Кънтрито не е от любимите ми стилове, но и там има хубави песни Grinning:

Виж целия пост
# 333
Виж целия пост
# 334
Горната снимка ме подсети за нещо, което си бях запаметила преди няколко години от photo-forum.net. За съжаление не помня кой е авторът - само, че е българин. Но е вълшебна:
Виж целия пост
# 335
Изглед от връх Васильов в разкошният Троянски Балкан!!!

Виж целия пост
# 336
здр ели хубава снимка мила
Виж целия пост
# 337



Това е невероятна красота за очите и ушите едновременно! Crazy
Виж целия пост
# 338
Виж целия пост
# 339
Виж целия пост
# 340
Ееее, Мизи, как може да принизяваш земните красоти до такива ежедневни, прагматични удоволствия, стоящи в основата на не едно философско-политически явления...
Виж целия пост
# 341
Жадна бех нещо.. Не, че не можех да покажа и ето това примерно: дето ми се размина тоя месец.
Виж целия пост
# 342




Виж целия пост
# 343
http://www.vbox7.com/play:c982a047
Виж целия пост
# 344

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия