Покажи ми красота.....отново!

  • 78 029
  • 821
# 345


Виж целия пост
# 346
Няма нищо по красиво от залеза на слънце над морето

Виж целия пост
# 347
Благодаря ви много  захласвам се  толкова е красиво сякаш съм там
благодаря и за споделените песни
имам нужда от   bouquet
Покажи ми красота.....отново!
Виж целия пост
# 348



Това е невероятна красота за очите и ушите едновременно! Crazy

Уникално!!!!!
Виж целия пост
# 349
 съчетание от макове и море... Heart Eyes
Виж целия пост
# 350

Буря
Дамян Дамянов

И гибелна, и сладка красота!
Небето и водата стават лава!
Като че иде краят на света
и светът сега се сътворява.
Морето ври! С безкрайността бучи.
Морето цялото нахлува е мене!
И моят дух, и моите очи
отново се превръщат във вселена.
Беснее вятър, падат небеса,
дърветата-магьосници танцуват…
Земята като Одисеев сал
под мен без мен се готви да отплува.
Къде, Земя? Къде без мен, Земя?
Във който край, където и да идеш,
без мен ще си обречено сама!
Ще бъдеш буца пръст, умряла мида.
Без мен ще бъдеш пуст крайбрежен рът
и с ветровете мене ще оплакваш.
Че даже красотата става смърт,
щом никого и нищо не очаква.

Светкавици. Вълни. Гърми света!
Като дърво земята се откъртва….
… И гибелна, и сладка красота,
която … без очите ми е мъртва!
Виж целия пост
# 351
Виж целия пост
# 352
Много хубава тема! Приятно ми е да ви чета!  bouquet
Виж целия пост
# 353
http://www.youtube.com/watch?v=FrH6jze1c_c За феновете на джаза. Едно от най-прекрасните изпълнения, на които съм попадала.
Виж целия пост
# 354
Ето едно наистина красиво място...

http://vbox7.com/play:aed3137a
Виж целия пост
# 355
От нашите танци по-красиви няма.
Поздравявам всички с това изпълнение.
http://www.ansambalsofia6.com/КОНКУРС_КОРЕЯ_2010-4-14.html
Виж целия пост
# 356

Виж целия пост
# 357
Часът е 03:15 сутринта, а на мен ми е красиво в душата Flutter И слушам тая много мила песен, в която иде реч за семейна идилия, хармония и уют, които нямат нищо общо с моето въодушевление, но съм в синхрон с хубавите емоции, които извиква Grinning Енджойвайте и Вие! Mr. Green




I'll light the fire, while you place the flowers
In the vase that you bought today.
Staring at the fire for hours and hours,
While I listen to you play your love songs
All night long for me, only for me. 

Come to me now, and rest your head for just five minutes,
Everything is done.
Such a cozy room, the windows are illuminated
By the evening sunshine through them,
Fiery gems for you, only for you.

Our house, is a very, very, very fine house.
With two cats in the yard,
Life used to be so hard,
Now everything is easy 'cause of you.

I'll light the fire, while you place the flowers in the vase that you bought today.
Виж целия пост
# 358
Момичета, заредих се отново от хубавите Ви постове!Благодаря!Ето нещо и от мен с пожелание за успешна и много слънчева седмица!

http://vbox7.com/play:7520372c

Виж целия пост
# 359


Фермер ходи по тераси с кодонопсис – билка, наричана в Китай „малкия женшен”. Билката се използва в китайската традиционна медицина срещу високо кръвно налягане и загуба на апетит и за укрепване на имунната система.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия