На море в Турция - тема 13

  • 76 444
  • 753
# 390
Лора какво има и какво няма, коя се заплаща и кое не, пише в описанието на туроператора - Галактик е публикувала линк, можеш там да прочетеш  Peace
Виж целия пост
# 391
Галактик наистина е дала страхотна информация - хем изчерпателна, хем от "извора".
Има ли някъде свободно достъпна такава подробна информация за хотелите или тя е само за служебно ползване?

Лора, няколко съфорумки коментираха по-назад в темите, че лунапарка и фрешовете са платени.
Виж целия пост
# 392
Отговарям веднага - Марги, Аполо имат на сайта си тези прикрепени документи, влизате в описанието на хотела и под надписа All inclusive - виж тук: има линк. Ето тук например за Роял уингс http://www.apollobg.com//?page_id=31&record_id=140

Иначе може да поискате такова описание от агенцията си. Колегите от Тез тур на никого не са отказали, да дадат стига да се поиска. Peace

Виж целия пост
# 393
irina_boneva виждам, че си от Бургас... та ако искаш на лични да ти препоръчам агент от там, за да не е реклама тук... ние сме много доволни всеки път (повече от 10 години+различни дестинации из целия свят, и няколко посещения в Турция) Wink!!!
Виж целия пост
# 394
irina_boneva виждам, че си от Бургас... та ако искаш на лични да ти препоръчам агент от там, за да не е реклама тук... ние сме много доволни всеки път (повече от 10 години+различни дестинации из целия свят, и няколко посещения в Турция) Wink!!!
С удоволствие!
Виж целия пост
# 395
ЗДРАВЕЙТЕ,тази година реших ме да  резервира ме в MIRACLE RESORT HOTEL 5 *,ако може да споделите впечатления от този хотел,миналата година се двоумях между него и DELPHIN BOTANIK WORLD OF PARADISE 5 *,но Делфина надделя за което и не съжелявам,страхотен хотел ,искам да попитам в Миракъл има ли луна парк ,люлки и пързалки,хубава детска площатка,ала карт ресторантите заплащтат ли се,дкакузи  на басейна или отделно има ли, фреш сокове,може би аз правя база сръвнение с ДЕЛФИН БОТАНИК,но там за нищо  не сме заплащали,ще бъда благодарна на всеки който сподели мнение Grinningчетох ,че едно от момичетата във темата е  останала недоволна от хотела,ще се радвам ако някой освен нея е ходил миналата година там и да пише Grinning

Всичко това, което търсиш го има (изключвам луна парк има само влакче и бънджи), но се плаща допълнително. И аз бях миналата година пред тази дилема - чудех се м/у двата хотела и отидохме в Миракъл. Голямото предимство на този хотел е огромният пясъчен плаж. Ние сме любители на морето и това търсим - на басейни не стоим. Руснаците са малко основният контингент миналата година бяха холандци и немци. Детската площадка не ме впечатли особено. Разгледай снимките в албумчето. Имаше доста гости, които повтаряха хотела. Ние сме от доволните клиенти и ако не открием нищо друго подходящо пак бихме отишли там, но пък е грехота в Турция при толкова богат избор да се повтаря хотел.
Но аз знаех какво да очаквам там и не бях разочарована.
Виж целия пост
# 396
мама МОНИ благодаря Grinning
Виж целия пост
# 397
benitabeni , ще ти бъда много благодарна ако изпратиш и на мен на лични агента. Аз също ще пътувам от Бургас.
Виж целия пост
# 398
Здравейте! Да се запиша и аз в темата и да попитам за мнения за хотел Surmeli Efes Kusadasi. През 2009г. септември бяхме в Ephesia Holiday Beach Club  и останахме много доволни от всичко, препоръчвам го с 2 ръце. Миналата година бяхме в Daima Resort Kemer, като цяло не е лош хотела, но многото руснаци са способни да ти развалят почивката, постоянно се блъскат за храната каточели ще свърши и т.н. няма да изпадам в подробнсти. Първия ден ни настаниха в една гадна приземна стая, води се икономична, а бяхме платили за стандартна... имаше мухъл и беше доста мизерно, на следващия ден ни настаниха в стандартна. Още не беше почистена и руснаците бяха оставили страшна мръсотия, дори мръсни чорапи... Аквапарка се състои от 3-4 пързалки и не е нищо особено и работи само в някои часове, така че ако търсите хотел с аквапарк не ви го препоръчвам...
Виж целия пост
# 399
Здравейте отново,  вече в хотел Миракъл нямало свободни места,така че се насочих ме към хотел Silence Beach Resort  СИДЕ ,и в понеделник резервира ме за, от 10 септември с полет от Варна:D ако някой има отзиви за този хотел Simple Smile
Виж целия пост
# 400
Здравейте отново,  вече в хотел Миракъл нямало свободни места,така че се насочих ме към хотел Silence Beach Resort  СИДЕ ,и в понеделник резервира ме за, от 10 септември с полет от Варна:D ако някой има отзиви за този хотел Simple Smile

Ние ще бъдем там през юни, ако до тогава никой не се включи ще пиша.
Въпреки че бих била благодарна ако сега някой сподели нещо за хотела.  bouquet
Виж целия пост
# 401
Petya непременно да пишеш Grinning
Виж целия пост
# 402
Здравейте отново,  вече в хотел Миракъл нямало свободни места,така че се насочих ме към хотел Silence Beach Resort  СИДЕ ,и в понеделник резервира ме за, от 10 септември с полет от Варна:D ако някой има отзиви за този хотел Simple Smile

Коя агенция предлага този хотел? Нещо не намерих newsm78
Виж целия пост
# 403
алма тур и астрал холидейз
Виж целия пост
# 404
След прекрасни лета в Гърция, тази година сме набелязали Турция. Записвам се да ми помогнете в ориентирането.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия