Движение на българските майки - ПЛОВДИВ работна тема 27

  • 30 598
  • 746
# 390
РОЖДЕННИЦИ

МАЙ

1. Момче – 9 год. -Miss Fairy
2. Момче – 14 год. - Miss Fairy
3. Момче – 13 год.  - 4erna perla


ЮНИ

1. Момче – 8 год. -  ВяраВики
2. Момче – 12 год. - 4erna perla



ЮЛИ

1. Момче – 8 год. - violenza
2. Момиче – 12 год.  - ICE89
3. Момиче – 12 год.  - ICE89
4. Момче – 15 год. - mamakiki



АВГУСТ

1. Момче – 17 год. - mamakiki
2. Момче – 17 год. - . – Атанаска
3. Момче – 18 год. – mili.m
4. Момче – 13 год. - mamakiki


СЕПТЕМВРИ

1. Момче – 11 год. - - Женя
2. Момиче – 15 год. -  antom
3. Момче – 17 год. - mamakiki
4. Момче – 18 год. -mamakiki


Виж целия пост
# 391
и от мен един подарък

когато са готови подаръците, искам да ги опаковам аз и отгоре да им сложа балони с хелий за настроение.

аз като видна заралийка поемам КЕЦ Стара Загора - пишете ми какво и кога трябва да направя
даже може и раднево, казанлък и чирпан, ако ми се обясни какво трябва да направя и може ли да се събере в една кола

Ако можеш да кажеш в кой ден, ама точна дата, ще отидеш в съответния офис и ще вземеш нещата,не вярвам да са за камион, ще се справиш  Wink
Виж целия пост
# 392
Аз ще взема двама рожденика, може две момчета от първия - май месец примерно. Може да се отчета и с присъствие. Рождениците ли казват какво искат за подарък, защото нямам идея.
Виж целия пост
# 393
Аз ще взема двама рожденика, може две момчета от първия - май месец примерно. Може да се отчета и с присъствие.
Ок, добавям те Peace
Рождениците ли казват какво искат за подарък, защото нямам идея.
Ние решавме какво да им купим.
Виж целия пост
# 394
Миленка, добави ме към списъка за рожденниците с оставащите свободни
май  3. Момче – 13 год.
юни  2. Момче – 12 год.






Виж целия пост
# 395
ок, засега на 100% поемам стара загора и казанлък, мога в началото на другата седмица, а най-сигурно след големите 4 празника. ок ли е така?
Виж целия пост
# 396
За съжаление трябва да им кажа точна дата- за след празниците искаш ли да отидеш в понеделник  26,10 в Ст.Загора и на 27.10 в Казанлък. ????
Виж целия пост
# 397
ще проверя и ще напиша на 16ти вечерта, късно ли е?
за стара загора мога без проблем всеки един ден, казанлък е когато колежката ходи да вижда майка си, която е в болница и не зависи от мен - трябва да говоря с нея
Виж целия пост
# 398
http://a.abv.bg/www/delivery/ck.php?oaparams=2__bannerid=3851__z … 486259&ref=ts

едно дете се нуждае от раничка за училище с няколко тетрадки, химикали и ей такива ми ти пособия. Ако някой има желание да помогне на една майка с три деца, едно от които ученик, ще ви бъдем благодарни - и аз и тя. Детето е момченце, втори клас, а мама няма никакви средства в момента. Майката е от Пловдив" Трябват ни дрехи за девет годишно момче и обувки, яке...
 
Това е копирано от фейсбук. Роси ми го препрати. Ако някой може да помогне или имаме в склада някакви неща, да пишем.
Виж целия пост
# 399
Здравейте,аз мога да помогна с тетрадки и раница,а също така с останалите нещица необходими за един ученик.Дъщеря ми беше във втори клас миналата година и имам доста останали неща.Кажете само къде или на кого мога да ги занеса.
Виж целия пост
# 400
ще проверя и ще напиша на 16ти вечерта, късно ли е?
за стара загора мога без проблем всеки един ден, казанлък е когато колежката ходи да вижда майка си, която е в болница и не зависи от мен - трябва да говоря с нея


OK, дай тогава да и дам поне дата за Ст. Загора, а Казанлък когато разбереш нещо - кога ще ти е удобно
Виж целия пост
# 401
момичета, относно акцията за събиране на ученически пособия по градовете, за което ми писа Антом, да кажа, че днес се обадих и жената от Пазарджик въобще не знаеше за това. Да не би да трябва да се заяви предварително или как? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 402
elena stancheva, ще пиша във фейсбук че може да помогнем с някои неща за детето и ще попитам къде да ги занесем  bouquet

Момичета, подаръците вече са разпределени. Предполагам, че ще се справим със закупуването им до края на месеца, дайте да решим датата за рождения ден.
Виж целия пост
# 403
ще проверя и ще напиша на 16ти вечерта, късно ли е?
за стара загора мога без проблем всеки един ден, казанлък е когато колежката ходи да вижда майка си, която е в болница и не зависи от мен - трябва да говоря с нея


OK, дай тогава да и дам поне дата за Ст. Загора, а Казанлък когато разбереш нещо - кога ще ти е удобно

стара загора е всеки ден удобен след 26ти, който сложите
Виж целия пост
# 404
ОК.Чакам повече информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия