Нейна е крилатата фраза „Да се спи не е забавно” (втората крилата след „От сън спомени няма”).

Да речеш, че става късно, но не, и това не е, дори в събота и неделя е на крак преди 7.
Скай пожелавам ти да те споходи благодатта да имаш и дъщеря!!

.
А Нико, какво бебе иска? 



Може би самата тема ме настройва меланхолично. Може пък тук да се отпускам и да съм си такава ... 



Дори ме е помолил известно време да не говоря по въпроса. 


аз мислех, че след 6 почват да падат, явно греша. Дано задържим повече млечните 

много са сладки, ако успея да ги снимам така да ги видите какви са сладурковци. И на мен ми става едно мило и разбира се гнева ми минава много бързо. Значи иначе са съпричастни един към друг, много се пазят. Навън също се пазят, ако видят, че някой застрашава братчето или сестричето. И в такива случаи ми става едно мило. Дано цял живот им бъдат такива взаимоотношенията. Препоръчани теми