С какво почиствате лицето си

  • 58 675
  • 386
# 285
момичета само да спомена ,че в ибей KONJAC излиза около 3-4$
Виж целия пост
# 286
Момичета ,Акне аут го нанасяте на почистено лице или той самия е за почистване на лицето?Отмивате ли го после?Искам да купя активния лосион за дъщеря ми ,но не съм на ясно, как точно да го използва.Вие как го използвате,един или два пъти на ден ,само в проблемните зои или на цялото лице?
Виж целия пост
# 287

Хубава пяна за лице/аз ползвам на Хималая/,веднъж седмично ексфолиране с фин скраб,и веднъж седмично маска със зелена глина/хума,или друга такава,подходяща за твоята кожа Peace
Добър вариант е това,също на мен ми помогна и Кларина-та на Хималая,не изчезнаха напълно,но намаляха.
Виж целия пост
# 288

Хубава пяна за лице/аз ползвам на Хималая/,веднъж седмично ексфолиране с фин скраб,и веднъж седмично маска със зелена глина/хума,или друга такава,подходяща за твоята кожа Peace
Добър вариант е това,също на мен ми помогна и Кларина-та на Хималая,не изчезнаха напълно,но намаляха.

И това използвам също Peace,благодаря,че ме подсети, *Bubble*   bouquet
Виж целия пост
# 289
Ето нещо интересно. Grinning
http://mysurgery.bg/life-and-style/care-a-beauty/1280-10-%D1%82% … D0%BE%D0%B4%D0%B8
 Мисля да пробвам на Bioderma  и на Sephora
Виж целия пост
# 290
В момента си почиствам лицето с гела на Bioderma за смесена кожа, с мицеларната им вода махам грима, а 1-2 пъти в седмицата ексфолирам кожата със скраба на Freeman  с кайсия. Много съм доволна от всички продукти. Вечер пък ползвам почистващия лосион на Bilka с краставица и пъпеш Peace
Виж целия пост
# 291
Ето с това почиствам хубаво лицето, много съм доволна. Със смесена кожа съм.
Виж целия пост
# 292
Конджак гъбата се оказа много по-мека от очакването, така че може да се минава зоната на очите без проблем. Ползвам я от два дни, оставя приятно усещане, но засега нищо повече. Очаквах едва ли не да заблестя от чистота... Ще продължавам, ако има промяна, ще докладвам.  Peace
Виж целия пост
# 293
А самостоятелно ли я ползваш или с измивен продукт   bouquet
Виж целия пост
# 294
Някой ползвал ли е тоник на Биотерм ? Понеже 3-те стъпки на Клиник ми идват агресивни,се чудя дали да взема измивния мус и тоник на Биотерм.Имам тяхно почистващо мляко и ми харесва
Виж целия пост
# 295
Този продукт на ЕЛ е супер, супер нежен и много, много икономичен  Heart Eyes

http://www.esteelauder.com/product/684/2648/Product-Catalog/Skin … eanser/index.tmpl



Във вид на мнооого гъст крем, който се разпенва - от нищожно количество.

Кремчето за почистване към серията също е изключително  Heart Eyes
Виж целия пост
# 296

Откакто го открих ползвам само този продукт. Ползвам го само вечер за сваляне на грима. Нанася се на суха кожа като се масажира нежно в продължение на близо минута. След това се отмива с муселиновата кърпа, която е част от комплекта, която се намокря с топла вода. Почиства идеално лицето от мъртви клетки, грим, нечистотии.
Някой да знае случайно как може да се поръча Liz Earle?
Виж целия пост
# 297
Този продукт на ЕЛ е супер, супер нежен и много, много икономичен  Heart Eyes

http://www.esteelauder.com/product/684/2648/Product-Catalog/Skin … eanser/index.tmpl

Във вид на мнооого гъст крем, който се разпенва - от нищожно количество.

Кремчето за почистване към серията също е изключително  Heart Eyes
Това определено ще го имам предвид.

 В момента ползвам на Кларинс почистващ продукт и съм много доволна,като кремче е,много меко и икономично,това на Есте си го представям по същия начин.

Виж целия пост
# 298
Този продукт на ЕЛ е супер, супер нежен и много, много икономичен  Heart Eyes

http://www.esteelauder.com/product/684/2648/Product-Catalog/Skin … eanser/index.tmpl



Във вид на мнооого гъст крем, който се разпенва - от нищожно количество.

Кремчето за почистване към серията също е изключително  Heart Eyes

Подкрепям с две ръце! Любимият ми измивен продукт!  Heart Eyes Ползвам го ежедневно вече повече от половин година и няма признаци на привършване.  Peace
Виж целия пост
# 299
Момичета ,Акне аут го нанасяте на почистено лице или той самия е за почистване на лицето?Отмивате ли го после?Искам да купя активния лосион за дъщеря ми ,но не съм на ясно, как точно да го използва.Вие как го използвате,един или два пъти на ден ,само в проблемните зои или на цялото лице?

Аз процедирам така- измивам лицето,обтривам с тампонче напоено с лосиона,изчаквам да изсъхне и нанасям крем. Нека пробва първо само вечер ,ако прецени ,че не й е достатъчно да започне и сутрин. Аз  мажа на цялото лице с него.

Сега съм с крема от същата серия и също съм много доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия