Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кои са най-добрите методи за почистване на лицето след носене на грим или прекарване на тежък, прашен ден?
Какви са препоръките за почистване на лицето и грижа за кожата при различни типове кожа?
Как се съхранява кремът Panavex?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кои са най-добрите методи за почистване на лицето след носене на грим или прекарване на тежък, прашен ден?
Форумът предлага различни методи за почистване на лицето след носене на грим или прекарване на тежък, прашен ден. Някои потребители препоръчват използването на демакиантни гелове от марки като Avène и Clinique. Други споделят своя опит с мицеларна вода, която е високо ценена заради ефективността си. Освен това се препоръчват тоалетни млека, почистващи гелове с минерали от Мъртво море и различни масла и кремове за почистване. Важно е да се отбележи, че изборът на почистващ продукт зависи от типа кожа и индивидуалните предпочитания.
-
Какви са препоръките за почистване на лицето и грижа за кожата при различни типове кожа?
Потребителите споделят различни методи за почистване на комбинирана, чувствителна, мазна и проблемна кожа. Някои препоръчват използването на гелове за почистване като Nivea, Avene и Bioderma; мицеларна вода; тоалетно мляко; специализирани продукти като Thalion, Iwoestin, Phytocode и други за чувствителна кожа; продукти за мазна кожа като Bioderma, Avon, Uriage и ензимни продукти от папая. Ексфолирането с ензимен пилинг крем два пъти седмично се препоръчва за всички типове кожа. За проблемна кожа се препоръчват продукти от медицинска козметика като Здраве, Zinerit, Acne Out и продукти с ензими; ексфолианти; маски с ензими и продукти със съдържание на цинк. Редовното почистване при козметик е важно за специални грижи за кожата.
-
Как се съхранява кремът Panavex?
-
Какви са мненията за гела за чувствителни очи на DeCléor?
-
Какви са мненията за козметиците и тяхната роля в грижата за кожата?


Много ми избистря и освежава кожата на лицето.Много добре се справя и с ФДТ-на.Нямам нужда от почистване предварително с лосиони или млека за сваляне на грим.Ако имам ФДТ ползвам една гъбичка,но не търкам.Оставям гела за 2 мин. и бърша леко.Ако нямам грим тогава не ползвам гъба.След това лицето ухае на него половин час.Много хубав аромат има.Вече 3-то шише привършвам.Хем не е скъп,а е и икономичен.По 2 месеца,ако не и повече(не съм засичала) изкарвам с него,а си мия лицето по 2 пъти на ден . 