Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са празниците Баба Марта и 3-ти март?
Какви са симптомите на грипна епидемия и как да се предпазим?
Как да се подготвим за посещение при алерголог?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са празниците Баба Марта и 3-ти март?
-
Какви са симптомите на грипна епидемия и как да се предпазим?
Симптомите на грипна епидемия включват висока температура, мускулни болки, умора, кашлица и главоболие. За предпазване е важно да се избягват места с голямо струпване на хора, редовно да се мият ръцете и да се прилагат мерки за укрепване на имунната система, като консумация на здравословна храна и витамини.
-
Как да се подготвим за посещение при алерголог?
При подготовка за посещение при алерголог е важно да вземете със себе си медицинска документация, като резултати от предишни изследвания, списък с приеманите лекарства и дневник на пристъпите, ако е поискан от лекаря. Също така бъдете готови да разкажете за симптомите и проблемите, които сте забелязали.
-
Как да се подготвим за посещение при пулмолог?
-
Какви са симптомите на астма и как да се грижим за деца с астма?

в момента е на 3 поред инхалация с разтвор урбазон и вентолин в рамките на около 40 минути една от друга, преди това й биха една инжекция урбазон
и двата такива силни спазъма съм й пръскала за ринита Нео ринактив
Абсолютно правилно ти е казала лекарката. Щом отшумява бързо - оставяш детето да почине, и това е. Нищо не прави - следи си му дишането, щом видиш че много се задъхва и свирка - спирате и почивате. Ако всичко е ок след половин час, няма да ходите на лекар и да включвате Вентолин. Ако обаче диша по учестено и виждаш че не е добре - отивате на лекар. valeriia maca доколкото аз съм питала в нашите човешки ресурси - не не се полага допълнителна отпуска. 
Туй то, знаех си аз, че това време само гадост ще му довлачи