Търся мнение за кухненски плотове

  • 2 120
  • 3
Здравейте. Понеже ще си правим кухня, сега сме на вълна избор на плоскости. Искам да ви помоля за мнение за следните фирми - EGGER, WODEGO, DUROPLAN, ORMA. Бяхме се спрели на EGGER, но ни разколебаха, като ни казаха, че при рязане ръбчетата се отчупвали (важи за цвят бордо). Всяко мнение ще бъде от полза. Благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Чупят се ръбчетата, ако ножовете им са захабени. Я да сложат нови ножове и да режат тогава тези плоскости да видим дали ще има забележки. Все плоскостите им са причина на майсторите, защото искат с едни ножове да направят няколко поръчки. От по-твърдите са българските, но просто ценовата разлика с изброените от теб марки не е голяма и не си заслужава да се рискува с български плоскости.
Виж целия пост
# 2
Това за отчупването не би го казал никой уважаващ себе си майстор-има си технология на рязане, специални машини, които ако са в ред няма проблем, ти си изброила все чужди марки доколкото виждам, при тях не вярвам да направят кухи плотове да речем и затова да се отчупват парчета.
От където се купуват плотовете се предлага и рязане и са професионалисти в големите магазини та знаят как се прави. Действай смело и не се бой-ако беше проблемно цяла България щеше да е с разръфани кухни  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 3
Благодаря за отговорите, момичета. Взехме EGGER за плоскостите и DUROPLAN за плота и панелите-гърбове.  Майстора, който ползвахме ги наряза чудесно, естествено не в тази фирма, където им се отчупвали ръбчетата.  Станаха чудесни плоскости и сега остава да се сглоби.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия