
Вержи,Иве и аз не ви мисля за луди!
Яна,добре дошла отново,за съжаление влизаш и виждаш нещастието което е сполетяло Радето и Пешо
жалко и за твоята приятелка,дапочива в мир детенцето и

жалко и за твоята приятелка,дапочива в мир детенцето и



)))
)))
. Ако изобщо има следващ път. При нас не се получава много лесно. А и ще видим утре какво ще кажат резултатите от изследването и лекарката ми.
. Ще опитаме още веднъж. Ако е писано ще стане. А и все пак си имаме Влади.
. 



Изследвания някакви правили ли сте? Защото при мен се оказаха сравнително лесни за лечение неща и в резултат след миседа си имам Мила. А и може пък следващия път да ти е на късмет и Влади да не е сам 
обиколих целия квартал да търся ечемик - нито на зърна, нито на флейки, явно такъв ни е квартала 

Помните като казах, на Мимето, че ще е следващата бременалиннка - бях я сънувала, че ни пише, че вече не е бременна.

. 

Препоръчани теми