.Иглика , честити розови гащички ,да се роди жива и здрава малката мома
.Дорабела, гадно е но този момент все някога ще настъпи, пожелавам ти лека работа утре.
.
.
Прегръщам ви! 
Много се бях притеснила за вас.

Днес ги заведохме при нашите и сега хем ми липсват,хем тишината е блажена! Даже успяхме да отидем на кино с приятели.Гледахме LOVE.NET. E,мъжът ми спа през половината филм,но аз се чувствах добре... 




.
.
Това с "Дий конче" беше много добро! То сигурно не ти е много смешно, добре че Тошето не се е ударил, а на теб бързо да ти минават пораженията!
Надеждата ми са яслените групи към ОДЗ-тата. Не знам, иска ми се да тръгне в началото на лятото, за да мога да си потърся работа, ама...
.Постоянно говоря,обяснявам,казва че ме е разбрала и после си прави какво си е решила.Голяма беладжийка ще ми дойде.Дано да се кротне вече.
Препоръчани теми