Февруарки09

  • 42 350
  • 737
# 570
Браво на Маги, дано резултатът от урината не покаже нищо обезпокоително!

Коте - днес ходих да подавам документи за помощи всякакви (социални и еднократна) - ходи се в Социалната служба. Общо ми искаха копия от актовете за раждане+оригиналът на Боян, там попълних молба, искаха ми удостоверение за семейно положение (че ми е променено) и документ от банката за сметка, по която да преведат парите.
Виж целия пост
# 571
mrm , миналата год. искаха бележка от личният лекар за битите ваксини , сега отпаднало ли е или пак трябва да носим ?
Виж целия пост
# 572
Искат за социалните помощи - трябва да носиш. Освен това служ. бележка за доходите на мъжа ти и твоите (ако си в отпуска за гледане на малко дете пак бележка с 0 лева за една година назад).
Виж целия пост
# 573
Благодаря на всички за отговорите!  Hug

Как е Маги днес? Дано е добре сладурчето палаво! Hug
Виж целия пост
# 574
Здравейте мацки,

Чета ви най-редовно, но нещо до писане все не успявам. В момента съм пред тотална капитулация. Ужасно изморена и искаща почивка. Вече започнах на новото място, лека полека навлизам в нещата и съм доволна.

Йоан
, ту ходи, ту не ходи на ясла и не знам вече какво да правим. Решихме при най-малките симптоми на болест да го сираме ако има възможност и да седи вкъщи. За месец и половина е ходил няма и 10 дни на ясла. Миналата седмица четвъртък и петък не ходи, защото леко покашляше. В понеделник го пуснахме уж добре и тая сутрин се събуди пак с пъле нос. От един месец го мъчи задна хрема, навън не тече нищо, но навътре е страшно и ту се оправя, ту се влошава. Миналата година поне изкарваше по 2-3 седмици без нищо, а сега и една не успява.

Надявам се Маги да е добре и днес или утре да ги пуснат да си ходят.

Пети, как е Яна?
Виж целия пост
# 575
Дано Маги е добре вече, милата тя.
И ние днес не сме на ясла Sad , кашля, а през ноща вдигна температура, засега не е вдигал , но ....,  За съжаление след малко отивам на работа , че нямам голям избор, добре че е бабата и дядото, че незнам с моята работа как ще го гледаме Алекс , а за баща му да не говорим.

Пети, дано вече сте по-добре.


Деси и на мен ми омръзна вече да сме болни, въпреки че този месец бая се позадръжахме там Simple Smile
Даже сутринта ревеше за градината, иска да ходи и казва, че Калоян го чака там Simple Smile)

Кажи малко повече за новата работа.


Чао момичета засега, че ме чака контрол на персонала Sad
Виж целия пост
# 576
Момичета, в къщи сме.Приспивам я и ще пиша.Добре е благодаряение на страхотните реакции на лекарите от детска токсикология.Безкрайно съм им благодарна.Още повече на вас,че ни мислите Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 577
Нели, добри новини Hug

Ние преди малко закарахме Ралица при баба й, и милата така плака,че сърцето ми се скъса - все едно я оставих на ясла при някой непознат. Толкова тъжно гледаше..и на мен ми се прирева.
Виж целия пост
# 578
dorabella,успех на първия ден на работата ти утре

Нели,радвам се,че сте добре
Виж целия пост
# 579
Стигнах и до тук.Малко ми е едно такова.....като в сън.
Ние явно имаме черна седмица.В понеделник Маги падна от една пързалка,висока около1,7м.Вместо да се спусне реши,че ще се облегне назад,а там нямаше преграда и полетя надолу.В стремежа си да я хвана си размазах коляното в едно от железата на пързалката(става въпрос за по-голямата пързалка от композицията в градинката СВ.Троица).Във вторнил през ноща протече покрива в нашата спалня(ние живеем на последния етаж).Вчера Маги разхождайки се из апартамента,влезна в стаята на бабата и дядото и аз незнам от къде им докопала кутията с лекарствата(те пият сутрин и вечер лекарства-възрасни хора).Това е(беше) единственото помещение в което не бях въдворила строг военен режим.И така тръгвам след нея да видя какви ги върши и виждам как си вкарва в устата едно хапче.Вадя го,но от шока бабата не може да каже колко е имала на блистера и се изтрелваме в Пирогов.Нямам ясен спомен как сме стигнали,добре че Боби си беше в къщи.Губят ми се и моменти от самото разкарване по приемен кабинет(в който имаше една изветрела бабичка с която Боби се скара,защото се заядаше с нас),взеха и кръв,ЕКГ, изпи една чаша с въглен и от там в отделението.Последва адска борба с Маги,тя беше супер стресирана от многото лекари,боцкане.Не можах да я удържа докато я включваха на монитор.Сложиха и по гърдичките(не помня как се казваха,с които следат пулса),нещо като автоматичен апарат за измерване на кръвното и накрая абокад(май така се пише).Тя милата беше вир водица от рев,уплаха и стрес.Като цяло реагирахме в рамките на минути след приема на лекарсвото и не успя да заспи-това бил ефекта от лекарството за високо кръвно ако не стигнеш навреме до болница.Аз ни жива ни умряла само я гушках и почнах да и пея нейните песнички с надеждата да се успокои.Подействах и пеенето и малката ми душичка заспа хълцайки в мен.Направо ми се късаше сърцето,щях да се гръмна.Как можах да не успея да и попреча.Убиваше ме и това че незнаех колко хапчета е изпила.Спа около два часа,вярвайте ми най-дългите в живота ми,като през това време почти постоянно имаше лекар или сестра които следят състоянието и.Много съм очарована от грижите,наистина като за свое дете от целия персонал на детската токсикология.След като се събуди вече беше далеч по-спокойна,хапна си и трябвае да вземем урина.Боби донесе нейното си гърне и от раз всичко стана.Имаше доста ускорен пулс,но впредвид обсоятелствата беше нормално.Падна и кръвното доста,но те го овладяха със системи и много течности от моя страна.С две думи всичко се размина само с уплахата.По-късно като излезнаха резултатите се потвърди приема на мако количество от хапчето(най вероятно едно според лекарите).А лекарите бяха много,имаше доцентка,много мили внимателни.Подробно обясняваха всичко.Самата клиника е оновно ремонтирана във перфетно състояние.Условията са много добри-жалко че е болница.Маги явно превъзбудена заспа чак в 12:30,беше си спокойна,даже пееше,за ужас на останалите пациетчета-по-скоро на придружителите им.Днес ни пуснаха,но утре ще отиден на консултация пак там.За капак по-късно вечерта Боби ми звъни и вика"счупи ми се колата",а той с нея работи.Няма такъв ден,седмица.......Дано всичко да свърши с това.
Много ви благодаря мили мои,че бяхте с мен,да знаете,че ви усещах. Heart Eyes
Виж целия пост
# 580
Нелинда,голям кошмар сте изживяли,добре,че всичко е приключило без последствия!Дано това е краят на критичната седмица!
Дорабела,дано Раличка се поуспокои бързо,а също и ти!Ще видиш колко по-добре е да ходиш на работа!Поне така казват момичетата де,аз още не съм се върнала,но и на мен ми предстои в началото на май!
Виж целия пост
# 581
Нелинда,всичко е добре,когато свършва добре  Hug
Виж целия пост
# 582
Елфи, Кониконкони, благодаря ви за пожеланията за утре. Аз срам не срам ще си призная,че бая си поревах и пих два валериана - просто не съм виждала никога такъв жален поглед и рев, ама такъв е животът и двете трябва да свикваме,че не може вечно да сме заедно.

Нели, добре че всичко е минало само с уплаха. Ужас да не знаеш колко хапчето е глътнало милото. Много  Hug от нас.
Виж целия пост
# 583
Маринка, успех и от мен! Ще видиш колко добре ще се чувстваш след около седмица - две. ( е като изключим умората де:) А и Раличка все пак е при баба си. Не я оставяш там за първи път. Повярвай ми, че когато за първи път се разделяте е много по-гадно да оставиш детето си на напълно непознат - ясла, градина, гледачка.
Виж целия пост
# 584
Нелка,добре завърнали се,стискам палци да минат всичките ви премеждия по-скоро Hugда я цунеш малката разбойничка Heart Eyes

Маринче, споко за утре,въоръжи се със самочувствие и всичко ще е наред. Peace

Рени, много неприятно това с отитите,ако тази операция помага действайте,няма по гадна и гнусна болка от тази в ушите,дори зъбите не могат да се мерят,аз като дете много страдах от уши Sadако има от къде да си намериш "дебела мара",това е вълшебно цвете,майка ми нагряваше на котлона листата и ми капеше от сока който пускат в ушите.Ваште ако те навестяват скоро да ти донесат от БГ.То расте сравнително бързо.

Прощавайте ако пропускам нещо важно,но съм много изморена тея дни...


Игличе,честит ви розови гащи.Украсихте ги и вие. Wink Heart Eyes


Миленка,коя седмица стана,голяма ли е пупата вече,дай да я видим!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия