Февруарки09

  • 42 353
  • 737
# 555
Дорабела, ако ще те успокои - аз от нерви и повърнах даже Joy Пий едно довечера и не му мисли толкова. Hug
Виж целия пост
# 556
Гея Hug
Елфи, за всичко ми е притеснено, петък е денят.
Виж целия пост
# 557
Маринче, горе главата! Мисли за работното място, като за санаториум! Знаеш ли как хубаво ще си почиваш там, колкото и да ти е напрегната работата!  Joy
Разнообразието се оказа, че не е за подценяване. Аз откакто съм на работа се уморявам повече, но психически съм далеч по-добре..... Outta Joint
Виж целия пост
# 558
Аз откакто съм на работа се уморявам повече, но психически съм далеч по-добре..... Outta Joint

свате,тоя дълъг нос какво значи ????? Crazy Crazy Crazy Twisted Evil Twisted Evil Hug
Виж целия пост
# 559
Пети, бързо да оздравявате

Маринка, успех и от мен,
Аз не си спомням да съм се изнервяла, по-скоро бях нетърпелива да се върна, определено се чудих какво ще е, що ще е, но както Инчето е казала първия месец се чувствах като преродена. Хора, контакти Simple Smile

кони, стискам палци и за вас и дано нещата, които са ви казали не се потвърдят!
Виж целия пост
# 560
Виде, точно и Михаела е така - будна пищи, без да знае защо (ако не и обръщаме внимание и по 1 час се дере), с гушкане става по-зле, ако я успокоявам почва да реве за конкретни неща - наспала се е, иска в хола, гладна е, жадна - всичко в истерия. Вчера плътно от 3 до 6 през нощта!

Мими, Виде, и Зари се будеше и се държеше така, когато се роди бебето. А аз го обяснявах с ревността  Rolling Eyes

Маринче, благодаря ти, че питаш! Добре сме! Зари вчера тръгна на ясла след 4-месечно прекъсване и още същата нощ започна да кашля, днес ги заведохме на лекар и са добре. Казаха да не я спирам засега!   Желая ти успех на работата и бързо да свикнеш!  Hug


Коте, много се радвам, че пак пишеш при нас! Да цункаш малкия сладък Венци от мен!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 561
Здравейте, маминки Hug

Днес ни е трети ден на яслата... и то само сутрин за по един час.. Имам чувството, че от ден на ден вместо да се подобрява положението става все по-зле. Днес и двамата се скъсаха от рев. Когато ги закарах бяха изкарали децата навън и раздялата беше много по-трудна, отколкото като ги оставям, когато всички са вътре. А си мислех, че ще е обратното. Сигурна съм, че и в момента Наско реве. Жорето се адаптира по-лесно и вероятно вече си играе с другите деца.. При Наско обаче положението е зле. Засинява се чак от рев. Имам чувството, че няма да свикнат така лесно и няма да е скоро времето, когато ще ги оставям за по цял ден на яслата Sad

Странното е, че когато ги взимам Наско се смее, казва чао на лелите и дава целувки.А по принцип ако не харесва някого просто казва "не искам"  и се обръща на другата страна. Вкъщи разпалено обяснява , че там има големи кубчета и че надуват балони. Обаче като го питам дали иска да ходим пак там категорично отказва.

Какво ще правим незнам. А трябва вече работа да си търся Sad
Виж целия пост
# 562
Фокси, не се притеснявай! Че ще има явно бая рев, ще има, ама е нормално от ден на ден да е по-драматично. Венци 2 месеца беше ревлив и то като го взимах беше най-големия рев...Оплакваше ми се един вид  Grinning Сутрин още в колата, на път за яслата почваше да плаче, а беше на година и половина, Насето и Жорко са още по-големи и правят връзката още по-добре. Но горе главата! Сега тича навътре и няма време да ми каже чао, толкова е спешно да се влезне при децата и учителките Wink Гледай ти да се изнасяш бързо, хем да не те гледат, хем да не ги слушаш  Rolling Eyes Бъди сигурна, че като те изгубят от поглед, много бързо се залисват с нещо и спират да плачат... Но си представям колко ти е мъчно и ти съчувствам (аз бая си поплаках първите дни  Embarassed).
Защо не се пробваш да ги оставяш по повече време? В нашата ясла още от първия ден искаха да го оставя и за следобедния сън. Взех го веднага след това, но ми обясни директорката, че като свикнат до обяд, после почват пак драмите , когато започне майката даго оставя за цял ден и периода на адаптация е по-дълъг и труден...

Диде, аз малко прекъснах по едно време да пиша, че нещо ми се струпаха проблеми на главата и нямах никакво настроение, но не съм спирала да ви следя Simple Smile Ще го целуна Венцо калпазанина! Simple Smile

Свате, дългия нос е за "добре психически"  hahaha
Бързо оздравяване на болничките!  Hug
Виж целия пост
# 563
На мен изобщо не ми пречи да ги оставям за по-дълго време. Лелките обаче не искат още от първия ден да са там за дълго време. При мен не е толкова драматична раздялата. Просто ги оставям, слушам ги, че плачат, но знам че нищо не мога да направя, а ако се върна ще стане по-лошо. Затова просто се отдалечавам по-бързо.
Та за днес... Преди малко ги взех. Лелите ми казаха, че били плакали само тогава, когато ги оставих. След това не. Аз като отидох децата вече обядваха,а наш Гошо нещо им нареждаше. Чувах Наско че  ме търсеше, но без да плаче. Жоро му викаше "Спокойно, Наскооо.Мама, млекце"( отишла съм да купувам мляко) Laughing Много смешно ми стана. Жоро излезе ухилен, а Наско като ме видя започна да плаче, но въпреки това каза чао на лелите и им даде целувка. Това означава, че ги харесва. Достатъчно добре го познавам вече. Това е добър знак. Тръгнахме си, обясняваха ми за топките и кубчетата в "тета гупа" Laughing и че утре "пак"..
Ами това е. Явно ще ги оставям ревливи още дълго, но поне ми е по-спокойно като знам, че след това са спокойни.
Аз сега отчитам като грешка това, че като по-малки не ги оставяхме по детски центрове.  Истината е, че не сме имали възможност, пък и не е имало нужда. Но ако още тогава знаех какво ще е на по-късен етап, бих ги оставяла дори и без причина. Само и само да свикнат.
Виж целия пост
# 564
Момичета само ви копирам едно съобщение от Фб

от Petia Georgieva
Момичета, току що ми се обади Нели (Нелинда) с молба да използваме великата форумска сила. С Маги са в Пирогов в токсикологията, предполагат, че малката е глътнала някакво хапче, може би за кръвно, и чакат за системи, промивки и не е ясно още какво. Излишно е да казвам колко притеснена е Нели... Обеща да се обади, когато може пак. Моля се да мине всичко бързо и безпроблемно! (и моля ви, някой да информира и момичетата във форума, защото от работа не мога да влизам там)

Дано скоро Маги и мама да са си у дома  Praynig Моля се, всичко да е наред с малката принцеса!
Виж целия пост
# 565
Момичета само ви копирам едно съобщение от Фб

от Petia Georgieva
Момичета, току що ми се обади Нели (Нелинда) с молба да използваме великата форумска сила. С Маги са в Пирогов в токсикологията, предполагат, че малката е глътнала някакво хапче, може би за кръвно, и чакат за системи, промивки и не е ясно още какво. Излишно е да казвам колко притеснена е Нели... Обеща да се обади, когато може пак. Моля се да мине всичко бързо и безпроблемно! (и моля ви, някой да информира и момичетата във форума, защото от работа не мога да влизам там)

Дано скоро Маги и мама да са си у дома  Praynig Моля се, всичко да е наред с малката принцеса!
   


Дано да не е нещо сериозно !
Тези деца са непредсказуеми , стискам палци всичко да е ОК  Praynig
Виж целия пост
# 566
Здравейте всички! И аз нямам много какво да пиша. Гледаме се с Дамян. Бебето ще е момиченце и сега мислим имена. Гледам да си почивам повече.
 Записах баткото за ясла за догодина и сме на 1 място в чакащите, но ми много жал като си помисля да го дам. Той още ми заспива с друскане и песнички. Не сме свалили и памперса още.

Дано Маги бързо се оправи и веднага да я изпишат Praynig

Болните да оздравяват бързичко!

Виж целия пост
# 567
Стискам и тук палци за МАги!!! Дано всичко е наред!  Praynig

Имам въпросче - може ли да ми кажете как се получава еднократната помощ за раждане на дете? Тази, която се взима до 3-та годинка? Или поне идеи къде да питам  newsm78
Мерси!  Hug
Виж целия пост
# 568
Стискам и тук палци за МАги!!! Дано всичко е наред!  Praynig

Имам въпросче - може ли да ми кажете как се получава еднократната помощ за раждане на дете? Тази, която се взима до 3-та годинка? Или поне идеи къде да питам  newsm78
Мерси!  Hug
Отивате в Социалното към Общината ви. там се попълват разни документи.Носи се една бележка от служба ГРао към същата община , за да се докаже колко деца имате, акта за раждане на детето, лична карта на майката  и май това беше/За 1-во дете помощта е 250, 2-ро 600, 3-т0 200.,
Виж целия пост
# 569
Момичета, и тук да кажа, че Нели ми писа преди малко. Маги е на система в момента, добре е. Чакат резултати от урината, останалите изследвания са добри. Каза, че ще пише пак. Звучи успокоително.  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия