КГБ = Клуб на Готините Баби - 108

  • 54 026
  • 750
# 105
Прибрах се преди час, след срещата ходих да пазарувам.
Хубаво беше, но както винаги - кратко.
Вече мечтаем за топло време и национална среща.
Фури, Каролин, как са болните?
Дано им отминава вече, много е лошо с тия упорити болести.
Виж целия пост
# 106
Айша,Дидиа,Римар,Здравче,Маринче,Мая Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug.
Напълнихте ми сърцето. Hug Hug Hug
При нас няма все още подобрение,но се надявам тази вечер да поспя,че снощи девойката в 2 часа ни взе акъла с припадане и до сутринта бяхме "на тръни".Така сериозно,не е боледувала от много отдавна.Сега диша спокойно и дано не се повтори пристъпната кашлица. Praynig
Шпунц,вземам противогрипно всяка вечер,но сега вече се притеснявам,че грипа ми е много близо.Каквото,такова.Просто,не усетих почивните дни,но така е,когато си правиш "криви сметки".
Виж целия пост
# 107
                Шпунц,добре ми даваш съвет,ама се чудя как да го спазя  newsm78
                Фурия,грипа е ужасен.При нас Мими ни изкара акъла,че направи спазъм на крачетата и не можеше да ходи .За това давай на девойката ударна доза вит.С 1000 мг или 10 хапчета по 100 и непременно я разтривай преди лягане.За кашлицата - нямаш ли желе от дюли? Да пие много течности/горещ чай най-добре/  и вместо захар слагай желе от дюли.А ти освен противогрипното също пии вит.С в същите дози един път дневно.Предпазва по-добре от противогрипното.Аз преди 2-3 дни бях на ръба на срива,ама успях да се преборя с грипа.Само дето с хремата по-трудно се справих,но и тя мина за ден.Сега от време на време ми е запушен носа,но минах през банята и врялата вода от душа и в момента съм екстра.Пу,пу,пу! Laughing
Виж целия пост
# 108
Момиченца, кажете плс. какъв албум да гледам  Sad
Виж целия пост
# 109
Момиченца, кажете плс. какъв албум да гледам  Sad
На първа страница на темата ни има линк  АЛБУМ.
Влизаш вътре с потребителско име и парола. Ако не ги знаеш си изчисти ЛС за да ти ги изпратя.
Виж целия пост
# 110
Мерси, Айша! Действам!
Виж целия пост
# 111
    Добър вечер!
    Видях снимките. newsm44Много сте хубави,много сте весели! Hug Hug Hug Hug Hug Hug
    Аз работих до 20.30ч. Но приключих,утре ще съм на друго място.
    Сега мисля да се опъна,че крака не ми останаха.Ако не заспя,пак ще пиша.
   
Виж целия пост
# 112
Стана! Видях ви! И спокойна си лягам, че ми е студено.  smile3524 newsm46 People Angel
Виж целия пост
# 113
Яге, почивай сега.
Какво прави Вики, не си писала нищо за нея напоследък.
Виж целия пост
# 114
Фурийче, дано да е преминала силата на грипа и Ели да се почувства по-добре! thumbsup
Дано тази вечер да си поспите и утре да пишеш, че е бодричка!
Сигурно й дадоха болнични, да си постои на топло при мама и тати!

Каролинче-сестричке и вие да оздравявате! Утре да пишеш че сте ОК! Heart Eyes thumbsup
Как не свършиха тези грипове бе! #2gunfire

Софиянки, разгледах снимките ви, много сте хубави! Heart Eyes
Дидия, младееш с къса коса, да знаеш! Hug
Радвам се, че се събрахте! Laughing

А аз, сестра ми и зет ми- съпруга й, към 14 часа отидохме в хотела при моите дъщери и внуци, в комплекс "Св.Св.Константин и Елена", край Варна.
Хотела е нов, хубав, чист, с всички екстри!
Носихме си бански, хавлии, чехли....и до 17 часа бяхме в басейна и в джакузито.
В басейна водата е по-хладка, но в джакузито си "стоплих кокалите"! tooth
Само аз не мога да плувам, че ме е страх от дълбокото, а съм зодия "Риби"! Joy
Как имам нужда и аз от такава почивкаааааа! hahaha
Да ти готвят, да ти сервират, да ти отсервират, да се плацикаш в басейна, масаж....и в кревата!

Ще си лягам по-ранко, че то у нас СКУКААААА........! Laughing



Л   Е   К   А       Н   О   Щ !
Виж целия пост
# 115
    Аиша,Вики е добре.Ходи на логопед и вече говори по добре.Косата и потъмнява и се про с температура,а по принцип никога не качвам.меня.Обича да слуша приказки,а напоследък пише букви.
   Фурийке,този грип е ужасен.Сега за първи път бях с температура,а по принцип не качвам.
   Каролинче,не ти ли минава вече? Пиеш ли нещо?
   
Виж целия пост
# 116
E, много болнички. Да оздравявате бързо!

Фури, ама Ели имала ли е досега алергия от мед? Тя наистина ви е изкара акъла, ама нали е минало. Дано бързо се оправи.

Каролинче, и при вас с внука как са нещата?

Яжка и ти с тази темпуратура не се спираш. Пие ли си антибиотика? Не си играй с грипа, че е опасно.

Танче, хубаво сте си изкарали в басейна и джакузито. Пожелавам ти по-често ходене по спа центрове.

Шпунц, у вас добре ли сте?

Здравче, бягай да се стоплиш под юргана.

Липсва ми Тути. Къде изчезна, дали са оздравели и те?

Лека нощ от мен!


Виж целия пост
# 117
Лека нощ и утре всички да сме здрави
Виж целия пост
# 118

Добро утро!

Сервирам ви кафето с Влади.



Виж целия пост
# 119
ДОБРО УТРО!

 Two Hearts  party006

Мерси за кафенцето, Маринче! Цунк на Влади   Kiss
Хубава, лека и весела неделя на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия