Какво хубаво кафе до мишката
, благодаря.Моето вече е изпито.
Безуспешно пробвах да напрвя мекици от готово тесто - прегоряха от вън, вътре недопържени.
Отказах се, нес а полезни.
, благодаря.
!
!
Наистина дано по-скоро се стопли,че да се видим всички!
Дидия, късата коса ти приляга отлично.
.
Ужас!Скочих като попарена и чувам "ами падна му едно зъбче"
Та ще ида да видя как е положението защото не иска да яде за да не му изпадат и другите зъбки.



!Да си жива и здрава,щастлива и обичана! И сладко вниченце да гушкаш
!





, но късата , според моето скромно мнение ти приляга много повече 

Непременно пиши как е! Дано всичко минава по-бързо. 

Много ви се зарадвах макар и от разстояние. Ама нищо нали ще се видим скоро.... 
....споко...черен гологан не се губи лесно....
Весел празник на всички! 

и ме извини за тъпия въпрос! С тези четири почивни дни, с връткане около тенджерите и дивана, мозъкът ми съвсем изключи
въпроса ти иобщо не е тъп, така че няма за какво да се извиняваш
Препоръчани теми