КГБ = Клуб на Готините Баби - 108

  • 54 026
  • 750
# 120
Добро утро.
Какво хубаво кафе до мишката  Grinning, благодаря.
Моето вече е изпито.
Безуспешно пробвах да напрвя мекици от готово тесто - прегоряха от вън, вътре недопържени.
Отказах се, нес а полезни.
Виж целия пост
# 121
Добро утро и от мен Hug!
Маринче, ранобудни сте и двамата с Влади, а за кафето - благодаря. Тъкмо приготвих закуската, ще си го пия с удоволствие с вас. Нагушкай Владко, щастлива баба си с внуче при теб!
Аisha, явно тестото не е било добро, щом не са станали мекиците. Аз направих набързо една баница, нали са Сирни заговезни! 
Хубав, слънчев ден и приятна почивка Heart Eyes!
Виж целия пост
# 122

Честит рожден ден Деси! Да бъдеш силна,здрава,обичана от най близките,приятелите и учениците! Напролет да гушкаш здраво  и хубаво внуче.

 Много риби ,много... Да сте живи и здрави.
Виж целия пост
# 123
 Добро утро и от мен! Бреее,много ранобудни булки отзарана!
Маринче,мерси за кафенцето и аз сега го пия.
Девойки,много сте хубави на снимките! Драго ми е да видя и Дидия с нова прическа,и Майчето ,която не се е променила никак от последната ни среща (дори се е разхубавила!)....Абе,всички сте много хубави,само дето аз липсвам на снимките hahahaНаистина дано по-скоро се стопли,че да се видим всички!
Сега се чудя каква закуска да измисля,а иначе менюто за деня е готово,барабар с халвата.И понеже днес е и Прошки: ПРОСТЕТЕ МИ,АКО НЕЩО СЪМ СГАЗИЛА ЛУКА!ПРОСТЕНИ ДА СТЕ!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕСИ! ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И ЩАСТЛИВИ "БАБЕШКИ" ИЗЖИВЯВАНИЯ!


Виж целия пост
# 124
Деси,честит рожден ден! Желая ти здраве,щастие и много обич!
Виж целия пост
# 125
Деси за много години.Желая ти здраве, успехи и в наи скоро време с гордост да станеш вече истинска , а не само готина баба Hug





Разгледах снимките и се зарадвах да ви видя "отново" HugДидия, късата коса ти приляга отлично.
Съжалих че е "видях" Шпунц и Яжка,но се надявам  през някои от следващите срещи да се съберем отново.

С внука се гледаме в къщи, въпреки че сутринта започна да мрънка че иска да ходи на училище..Днес за сега няма Т,за разлика от вчера когато гореше, явно антибиотика започна да си казва думата.Днес се очаква навън да бъде 25 гр. но от вторник обещават за малко истинска зима та дори и сняг на необичаини места newsm78 newsm78.

Приятна неделя ви желая Hug
Виж целия пост
# 126


Eх, момичета от бързане сутринта да направя закуска, да спретна обяд и забравих най-важното - днес е ПРОШКА.

Та по този повод - ИСКАШ ВИ ПРОШКА, ДАВАМ ВИ ПРОШКА.

Аз ще направя баница и халва имам, пък другото меню вече е почти готово.



Деси, честит рожден ден!

Да си жива и здрава, обичана, винага млада и усмихната, и щастлива баба!

Виж целия пост
# 127
                Привет,девойки!Излюпих се и аз и отивам по етажите да видя какво е положението.Вчера вечерта Неда се обади с един развълнуван и любопитен глас да ме уведоми,че "на Ран му е станало нещо"  #Crazy Ужас!Скочих като попарена и чувам "ами падна му едно зъбче"  Joy Joy Joy Та ще ида да видя как е положението защото не иска да яде за да не му изпадат и другите зъбки. Joy Joy Joy
                Танче,Янче,Каролин ,благодаря за комплиментите,ама формата на прическата ми вече е "поизрасла" та не се харесвам много.Исках да я подстрижа пак,ама не ми дават,че като станела по-дълга да я оформя както преди.Та това е!Ще ходя като разплетена кошница поне още два месеца. Mr. Green

ДЕСИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!БЪДИ ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА ЖЕНА!!!И МНОГО ПРЕКРАСНИ БАБЕШКИ ГРИЖИ ЗА МАЛКА ПРИНЦЕСА!!!


                   Маринче,изпревари ме,но пък ме и подсети! ooooh!
                   ИСКАМ ПРОШКА ,АКО НЯКЪДЕ,НЯКОГО СЪМ ЗАСЕГНАЛА!ПРОСТЕНИ ДА СТЕ!
Виж целия пост
# 128
Деси, честит рожден ден  bouquet!Да си жива и здрава,щастлива и обичана! И сладко вниченце да гушкаш Hug!
Момичета, разгледах снимките от срещата! Чудесни сте, личи колко хубаво би е било заедно!
Дидия, късата коса наистина ти отива! А феята донесе ли подарък на Ран за първото паднало зъбче  Laughing?
Простете и на мен, ако с нещо съм се провинила!И аз давам прошка!
Каролинче, и в неделя ли ходи внукът ти на училище! Порадвайте се на хубавия ден, защото при нас Баба Марта  се е усмихнала, но е студено, брррр!
Виж целия пост
# 129
Здравейте момичета!  Hug
Маринче, благодаря за кафенцето! Heart Eyes

И аз си полежах повече, ама нали за това са празниците! Laughing
За обяд имаме какво да ядем с дядо Стефчо, така че "стягам" направо вечерята, че децата ще се приберат, пък и нали е Заговезни.
Действам по план!
След малко ще навия сърмите с последните зелеви листа, към 14 часа ще сложа да се изпече хляб, а късно след обяд ще направя баница, бяла халва съм купила. Joy
Каква съм подредена, хем да е всичко топло, хем пък и да не се презоря! tooth

Днес се иска прошка.

Ако съм обидила някоя от вас, простете ми, а на вас, простено да ви е! kiss

Весел празник!



Деси, честит рожден ден миличка! Heart Eyes
Желая ти здраве и късмет!
Желая ти тази пролет да получиш,
най-хубавия подарък- здраво и красиво внуче!
                            Наздраве!


 Heart Eyes newsm59 nbirthday bdbaloni  1stroller Two Hearts Flowers Four Leaf Clover


Виж целия пост
# 130
Арита, при нас седмицата започва в неделя(седмия ден -шабат-от там идва и sabbatical-)с други думи събота)е почивния ден.Неделята си е обикновен делничен ден

Дидия,косата си е твоя, ти решаваш каква ще бъде-тъмна, руса, къса, дълга Grinning, но късата , според  моето скромно мнение ти приляга много повече Hug



Виж целия пост
# 131
                               Добър ден мили дами!    newsm51

 Сладки заговезни, леки пости!

 Прошка искам, ако неволно съм обидила някоя от вас!

Фури, надявам се Ели  вече да е по-добре, че ви е изкарала акълите, боже като си помисля..... smile3518  Непременно пиши как е!  Дано всичко минава по-бързо.   newsm10

Каролин, нека се стабилизира детето, че тогава на училище. И ти вземай мерки. Дано можеш да дойдеш до Хисаря, веднага ще скокна да дойда да те видя и да се наприказваме. smile3521

Момичета, разгледах снимките....ееееее, ама много сте готини....То нали наше лошо нема..... newsm47   Много ви се зарадвах макар и от разстояние. Ама нищо нали ще се видим скоро.... newsm53

Аз бях много ангажирана и за това само надничах, да не ви изпусна края. Сега бързам да приготвя обеда, че чакам гости идват за прошка....Затова пак набързо минавам, ама все пак да се обадя, че Маринка чета плаче за мен.....  newsm45....споко...черен гологан не се губи лесно.... newsm03       Весел празник на всички!    

Танитка, и аз не мога да плувам, ама ......и не потъвам.....по известни причини..... newsm62

Наде, и малко със закъснение, ама от сърце. Да е жив и здрав съпруга ти и още много години да сте заедно и щасливи да гледате и се радвате на внуци и правнуци.  newsm18    Tada            newsm18
Виж целия пост
# 132
Caroline, благодаря  Hug  и ме извини  за тъпия въпрос! С тези четири почивни дни, с връткане около тенджерите и  дивана, мозъкът ми съвсем изключи Sick Embarassed! Бабешка работа!
Виж целия пост
# 133
    
Ти и Аз - Ръка за прошка

Подавам ти я. Ето на - прости!
Протягам ти я за да се покая
за нещо, за което знаеш ти,
но за което аз, уви, не зная.
Виновна съм. За всичко в този свят
единият все в нещо съгрешил е,
единият - все в нещо виноват.
И тази тук една съм аз. Прости ми.
Ти не прощаваш. Гордост. И тъга.
Вместо с любов, с ирония ме плискаш.
И моята протегната ръка
със празното пространство се здрависва.
Добре тогаз. Ще си я прибера.
Ще си я взема, щом не ти е нужна.
Но тази длан, била с теб и добра,
но тази длан, била с теб и нечужда,
един път непоета ли умре,
несрещната един път ли остане,
знай, няма вече никога да спре
и да понечи твоята да хване.
Отблъснеш ли я днес, то утре как
ще хвърлиш мост помежду теб и мене?
Не, не поемай моята ръка,
но да не стане някога така,
че да я търсиш в цялата вселена...


Дамян Дамянов


Простете ми. Прощавам ви и Господ да ви прости. [/color]
Виж целия пост
# 134
Арита, Hug въпроса ти иобщо не е тъп, така че няма за какво да се извиняваш Mr. Green

Тутулинка,наистина много ми се щеше Хисаря и помолих една приятелка да уреди да отидем двете, но май нищо не става.  Tired Face
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия