КГБ = Клуб на Готините Баби - 108

  • 54 027
  • 750
# 165
Привет,привет!
Да се разпиша,че съм опънала масата и след малко ще засядаме. Drunk eat
Жабче,Честито на патеричка,на твоите Красковци.
Габче,Честито и на теб!
Честитя,но какъв ден е било? newsm78
Мая,внука ти е голям сладур.То наистина:Наше,лошо няма.
Тутулина,какво приготви на домочадието?Завъртя пак нещо вкусно,както винаги.
Маринче,чакам отчет за новата работа.Дано ти е харесало днес.
След час,пак ще се включа.БТВ новините са сборния час около масата. newsm22
Виж целия пост
# 166
Яне , Фурийка , принципно винаги на 6 март празнуват
Красимир/а. То не се мени. Във всяко църковно календарче го пише името и
датата и , че не се мени.  Peace

Майче , голям мъж е вече внучето , сладурче.  Hug

Гъбка да си жива и здрава , малко на патеричка.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

Яне , студ , не студ , фиеста и сиеста тук се тачи.  Mr. Green
Виж целия пост
# 167
Добър вечер.
Жабката, честит имен ден на Красковците на патерици.
Да са живи и здрави и много да се разбирате.
Аз все си мислех, че Красимировците са на Кръстовден.
ЯВно съм си го измислила.
Мая, много хубав малкия артист. Все така да го снимат в реклами и до Мистър Свят да стигне.
Марина, как мина първия работен ден?
Фурия, как е Ели, оправя ли се?
Виж целия пост
# 168
               Ей,ма на и мен!От главоболия явно скоро няма да се отърва. ooooh! Тъкмо полегнах да си гледам "Мечтателите" и Цвети звъни , че вратата им разбита.До последно се надявах ,че не са влизали вътре,защото вратата беше затворена и само патрона разбит.Едвам влязохме ние и установихме ,че липсват лаптопите.При това и двата са скъпи.Само третия не са успели да намерят,ама къщата е нагоре с краката.Всичко е изровено от гардероби и чекмеджета.Истински ад.Не са успяли да задигнат и плазмата и другата техника,фотоапаратите,че и те са професионални и скъпи.Полицаят ни успокои ,че до месец се връщали да измъкнат и останалото.Та се чудя какво ще правим. Thinking
              Та така тъкмо се поуспокоих и пак нерви!
Виж целия пост
# 169
Добра вечер, дами!

Ето ме и аз съм тук. Пробрах се отдавна. Владко е още у нас при дядо, че той е в почивен ден и днес. От утре тръгва отново на ДГ. Та да го видя него, а и той вече ми окупира лаптопа с тези филмчета и не мога да се докапам.  Laughing

Момичета, какво да ви разказвам - днес не съм вършила кой знае колко, че трябваше да си подписвам договор,  да се запознавам какво точно ще върша. Утре пък ще ходя до трудовата борса и НОИ да си нося договора и трудовата книжка и това ще ми отнеме поне половин ден. Та и утре няма да е пълноценна работа. Ама тя мен си ме чака, няма кой да ми я свърши - така, че ще си я свърша в последващите дни. Иначе там няма много хора - малък офис е, ще видим по-нататък как ще тръгнат нещата.

Жабче, и аз не знаех, че вчера са имали имен ден Красимировците. Да са ти живи и здрави дядо и внуче, да си ги обичаш и глезиш както до сега.   bouquet

Много прекрасни снимки. Нека да има и фиести и сиести, какво по-хубаво от това!

Гъбче, да ти е честит и на теб именния ден! Да си здрава и обичана жена и мама!   bouquet



Майче, страхотен е внука. Точно за него говорих и аз. Аз го видях в друга реклама по телевизията. Сладурче голямо е!

Фури, наздраве, дано сте здрави вече!

Шпунц, решила съм тези дни да изпробвам твоята рецепта на пълнени чушки с праз - нали са пости?
Много ме примамва тази рецепта.

Тути, веднага предлагаш най-доброто и ти! Какво им приготви на твоите любими дечица?

Доби, явявай се на отчет по-честичко! Добри деца си имаш, да са ти живи и здрави!

Яжка, оздравя ли вече? До много късно работиш, пази се!

Лека вечер от мен и ако мога ще се включа по-късно.



Р. S. Диди, голям ужас! Добре, че не е имало никого у дома, да го стреснат най-малко. Че няма да ги открият хулиганите е ясно, но поне дано не се върнат! Нямат край ядовете...



Виж целия пост
# 170
Ето ме,приготвях тоалета за утре.Един час бърках,обличах,събличах и накрая се вмъкнах в последните купени панталон и блуза. BangheadТака е,като ме мързи да пробвам,за да си купя нещо ново,а от старите нищо не ми става на коремната обиколка. newsm62Затова се радвам,когато се похвалите с покупка на някое парцалче. toothВсе едно аз съм се обзавела.От към патъци обаче,съм отличник,те са ми слабост и имам избор.
Важно е да има хубава музика и да си тропна,както аз си знам. newsm68
Айша,вече сме по добре.Щом започна да ми се таралежи Ели,значи е преборила грипа.Тая вечер каза,че лекарствата били гадост,а досега не беше така.
Марина,стискам палци,за успех в работата. Praynig
Дидиа,съжалявам за случилото се.Дано се намерят гаднярите.Нямаме сигурност никаква.
Виж целия пост
# 171
Дидиа, много неприята случка.
Но наистина, добре че не е имало никой в къщи. Никой не може да се опази от крадците - да им изсъхнат ръцете, дано.
Фурия, весело изкарване на празника утре.
Виж целия пост
# 172
Честит осми март, мили момичета-кокичета!

Бъди здрави и силни, но никога не забравяйте че сте Жени!




Поздравявам ви с красивото стихотворение на Христо Фотев. Мое любимо.


Колко си хубава!
Господи,
колко си хубава!

Колко са хубави ръцете ти.
И нозете ти колко са хубави.
И очите ти колко са хубави.
И косите ти колко са хубави.

Не се измъчвай повече - обичай ме!
Не се щади - обичай ме!
Обичай ме
със истинската сила на ръцете си,
нозете си, очите си - със цялото
изящество на техните движения.
Повярвай ми завинаги - и никога
ти няма да си глупава - обичай ме!
И да си зла - обичай ме!
Обичай ме!

По улиците, след това по стълбите,
особено по стълбите си хубава.
Със дрехи и без дрехи, непрекъснато
си хубава... Най-хубава си в стаята.
Във тъмното, когато си със гребена.
И гребенът потъва във косите ти.
Косите ти са пълни с електричество -
докосна ли ги, ще засветя в тъмното.
Наистина си хубава - повярвай ми.
И се старай до края да си хубава.
Не толкова за мене - а за себе си,
за дърветата, прозорците и хората.
Не разрушавай бързо красотата си
с ревниви подозрения - прощавай ми
внезапните пропадания някъде -
не прекалявай, моля те, с цигарите.
Не ме изгубвай никога - откривай ме,
изпълвай ме с детинско изумление.
Отново да се уверя в ръцете ти,
в нозете ти, в очите ти... Обичай ме.
Как искам да те задържа завинаги.
Да те обичам винаги -
завинаги.
И колко ми е невъзможно... Колко си
ти пясъчна... И, моля те, не казвай ми,
че искаш да ме задържиш завинаги,
за да ме обичаш винаги,
завинаги.
Колко си хубава!
Господи,
колко си хубава!

Колко са хубави ръцете ти.
И нозете ти колко са хубави.
И очите ти колко са хубави.
И косите ти колко са хубави.

Колко си хубава!
Господи,
Колко си истинска.

 

 
Виж целия пост
# 173
Момичета, Честит Ден на жената! newsm51
Бъдете здрави, красиви, обичани, ухажвани, влюбени, богати, щастливи!


                                        
                                                      



Цял ден нямам Интернет, чак ми идваше  comp03 !

Прибрах се от Осмомартенския банкет.
Хапнахме, пийнахме, тропнахме...................
tooth


Л   Е   К   А       Н   О   Щ !
Виж целия пост
# 174
Бъди жена благословена,
с любов и нежност надарена,
с усмивка вечно озарена
и с много радост наградена!

Честит празник , дами!




Жени, недейте остарява,
бъдете като липовия цвят-
макар че в юли прецъвтява,
години пази своя аромат.
Виж целия пост
# 175
Честит празник!

Женско съществуване
Станка Пенчева


Всички искат докрай да те имат -
децата
(дори и когато са възрастни вече),
мъжете любими
(също деца,
но с власт на тирани облечени...)
Дърпат те на разни страни,
до разкъсване,
работата, без която не можеш,
домът, който обичаш...
Напрягай се непрекъснато,
изцелявай с устни,
кръв преливай,
раздавай се,
тичай -
додето не те е поискала още Оная,
която единствена
ще те обсеби до края...

           

Виж целия пост
# 176
   
Честит празник на всички жени,майки,баби,сестри,приятелки,дъщери!
Успехов - в pаботе!
Погоды - пpиятной!
Волос - шелковистых!
Зубов - белоснежных!
Мужей - состоятельных!
Спонсоpов - нежных!
Любовников - умных!
Супpугов - в законе!
Свекpовей - живущих в дpугом pегионе!
Hевесток - покоpных!
Таpелок - помытых!
Мужей - не хpапящих и на ночь побpитых!
Обедов - в постель!
Впечатлений - поляpных!
Чулок - без затяжек!
Hамеpений - pазных!
Дpузей - не занудных!
Подpуг - не pевнивых!
Стиpальных машин, пылесосов, комбайнов
И функциональных, и стильных дизайнов.
Стpастей - изнуpительных!
Тpудностей - кpатких!
Hи дня - без обновки!
Мужей - в очень длительной командиpовке!
мне... кажется... что-то еще я забыла...
А-а-а--а,
Духов - от Диоpа! Цветов - ежедневно!
Любви!!!
И конечно же счастья безмерно!!!
 http://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/0/40/621/40621939_babush8minn.jpg
Виж целия пост
# 177
Добро утро с усмивка ви казвам и отлитам.    Laughing


Виж целия пост
# 178
Скъпи момичета, честит празник! Бъдете живи, здрави и засмени!





http://www.vbox7.com/play:aac3016e&start=23
Виж целия пост
# 179
       ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ!  БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, КРАСИВИ, ОБИЧАНИ!


                 

Желая ви един прекрасен ден пълен с усмивки!   Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия