КГБ = Клуб на Готините Баби - 108

  • 54 027
  • 750
# 180
Честит 8-ми март, мили баби!!! Heart Eyes
Желая ви от все сърце, да сте все така мили, готини, позитивни, жизнени, грижовни!
Да съхраните себе си сред трудностите, грижите,  лицемерието и делничния фалш!
Да сте здрави, весели, обичани, щастливи, късметливи!


Баба
Йосиф Петров

Скъпа моя бабо,
мила и добричка,
дай да ти погаля
бялата косичка.

Че ме ти отгледа
от мъничко бебе.
Искам да съм, бабо,
винаги при тебе.

Мама сутрин рано
хуква като хала.
Тате вечер късно
сварва ме заспала.

Ти си ми за майка
Ти си ми за татко
Дай да те прегърна
и целуна сладко

С тебе, мила бабо,
сладък ми е хляба.
Ти си на земята
най-добрата баба!
Виж целия пост
# 181
newsm51 newsm51 newsm51 Скъпи девойки, честит празник!
Да сте живи и здрави, обичани и обичащи, раздаващи се и получаващи, желани и благословени! smile3525 smile3525 smile3525

Весел празник!
 newsm38 cheers - днес моята  Краси има рожден ден, да ми е жива и здрава и много щастлива!
Виж целия пост
# 182

Арита ,ама подарък осмомартенски си получила! Да ти е живо издраво момичето,да те дари с още поне едно внуче,да е щастлива!
За мама Арита:
Виж целия пост
# 183
Олче , просълзи ме наистина със стихотворението.  Hug

Честит празник и на теб!
Жива , здрава и много обичана! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Арита , честит празник!
Да ти е жива и здрава , Краси!
Много щастие , любов , късмет и сбъднати мечти!

Виж целия пост
# 184
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕБЕ ღолчеღ  ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ЖЕЛАНА И ОБИЧАНА!

Много хубаво стихотворение! Еееее, нали съм баба...разплаках се от щастие....Благодаря ти!

                             

Арита, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИЛОТО ТИ МОМИЧЕ,

а на Краси желая радост, благополучие и много щастливи мигове с близките и обичани от нея хора!

                           


 Laughing    Laughing    Hug    Hug    Laughing    Laughing
Виж целия пост
# 185
БРАВО, МИЛИ БАБИ! ВИЕ СТЕ ИСТИНСКИТЕ ГЕРОИ НА КВАДРАТ!
  Bulb newsm35  party006 newsm63
ПРЕДЛАГАМ ДА ОСНОВЕМ КОМИТЕТ ЗА СЪБИРАНЕ НА СРЕДСТВА ЗА ПАМЕТНИК НА НЕЗНАЙНАТА БАБА

 newsm20
Виж целия пост
# 186
Честит празник, мили момичета!
Бъдете любими, бъдете уважавани, бъдете обичани!




"Жена"
Как тревожно е да си жена.
Красота и усмивка да бъдеш
сред всекидневния сив кръговрат
вярност - срещу изменчивия вятър,
нежност - в загрубелия свят.
От безбройните пътища земни
най-рискования да избереш -
безразсъдният път на сърцето
и до край да го извървиш.
Твоя единствена радост да бъде
радост да даваш... Да бъдеш в нощта
светло прозорче, което чака,
първа стъпка, разбудила утрото.
Ти, слаборъката, да подкрепиш
силата на ръката корава.
И непростимото да простиш,
и да градиш живот от отломки.
Отговорност е да си жена.
Бъдещето да носиш в утроба.
Да продължиш в един детски вик
дългата мълчалива целувка.
Вечност да сториш от краткия миг.
Твоите прострени ръце за прегръдка
люлка да станат за нов живот.
Нощем над него безсънна да тръпнеш,
светла като звездоокия свод.
Всяка детска усмивка - със бръчка
да заплатиш и в косите със скреж.
Сълза по сълза на новото стръкче
своята хубост да предадеш.
Нищо за себе си да не оставиш.
Саможертва е да си жена.
И до ранена, разбита гръд
чистите извори да защитаваш -
просто, за да съществува светът.
Горда съм, че съм жена.
(Зорница Христозова)


Арита, честит рожден ден на твоето момиче!
Виж целия пост
# 187
8 МАРТ Е ЖЕНСКИ ДЕН!
ЕДИН ОТ МНОГОТО В СВЕТА ,
И В НЕГО  ВНАСЯТЕ  УСМИВКА ,ТОПЛИНА,
 В ДУШИТЕ ВИ ЦЪФТЯТ ЦВЕТЯ!
И В ТОЗИ СВЕТЪЛ ДЕН И СЛЕД ТОВА
НЕКА ВИ СЪПЪТСТВАТ ВИНАГИ -НАДЕЖДАТА,ВЯРАТА И ЛЮБОВТА!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ,МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ!


АРИТА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЪЩЕРИЧКАТА!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО ЩАСТЛИВА И ВИНАГИ ОБИЧАНА!

Виж целия пост
# 188
Честит празник скъпи девойки.Да сме здрави, живи, енергични, емоционални когато е нужно, да се радваме на  растежа на внуците си , на успехите и постиженията на децата си и винаги обградени с любовта на близките си хора





На Краси послучай двоиния и празник ,да е жива и здрава,щастлива и усмихната и винаги уверена в себе си






Благодарности на Олчето за чудесните пожелания,твоите пожелания към нас са и нашите към теб и всички млади мами,нашите дъщери, снахи и близки.


Дидия,много  неприятно нещо ви се е случило.но слава богу че никои не е инало в къщи че знае ли човек
Виж целия пост
# 189
                 И от мен едно стихче за жената!
Дарите женщинам цветы
Как радуется женщина цветам,
Вы приглядитесь только, приглядитесь!
Я восхищение читаю по глазам.
А Вы? А Вы букет ей подарите

Любых цветов, пусть даже полевых –
Неброских, но дарите ей от сердца.
И не узнаете её в какой-то миг –
Она на них не сможет наглядеться!
Как радуется женщина цветам!

С неё писать бы в этот миг портреты.
Восторг, волненье, чувственность и шарм –
Всё это волшебство в любви воспето.
Но всё равно не бойтесь в чём-то повторить,
В ней пробуждая чувств цветущих гамму.

Старайтесь просто искренне любить –
Она ведь счастлива, когда душой желанна!
Я восхищение читаю по глазам.
И вам советую: момент тот повторите.
Как радуется женщина цветам…
Дарите ей цветы, любя дарите!

(с) Вячеслав Кирсанов

Виж целия пост
# 190
Честит празник мили,приятелки!
Бъдете здрави,обичани и много щастливи!


Арита,Честит Рожден ден на скъпата ти дъщеричка!Да е здрава  и късметлийка във всичко!

Олче,благодаря за хубавите пожелания.
Много хубави стихове за жената.
Дидка,много неприятно за обира.Дано намерят крадците по-бърже и се  се поуспокоите поне малко.
Виж целия пост
# 191
честит празник, скъпи приятелки!
поздравявам ви с този изцяло женски празник и ви пожелавам много здраве, много целувки от внучетата, много уважение от близките ви и независимо от напредващите години останете си Жени /с главно Ж/.


честит рожден ден на краси!
много здраве, късмет и успехи
!


на патерици, честит рожден ден на съпруга на надето и на деси!
от здраве да не се оттървете !
 


Здравче, защо на незнайната баба, всички сме си знайни и реални  Laughing
Мая, специално отидох до райфайзен банк и си поисках брошура, а служителката беше много вежлива и поиска да ми обяснява за детския влог, но аз я парирах като й казах, че в къщи ще си прочета всичко и тогава ще дойда при нея  Grinning
Много сладък твоя внук, красавец  Peace
Виж целия пост
# 192
Малко хумор послучай празника .

Виж целия пост
# 193
Здравейте и от мен.
Честит празник!Бъдете здрави,обичани и уважавани!
Весел празник
Виж целия пост
# 194
Честит празник, мили дами!!
От мен един картинно музикален поздрав!
http://www.vbox7.com/play:7e972f66
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия