КГБ = Клуб на Готините Баби - 108

  • 54 027
  • 750
# 210
Добро утро,слънчево но мразовито.
Деси а сега честит ти зет официално
Желаем ви звънът на чашите с вино и блясъкът в очите ви да ви съпътства през целият живот. Вярвайте в чудеса, но не разчитайте на тях! Бъдете заедно и се обичайте! По вода да ви върви, а корабът на живота ви да се товари с любов, пари и късмет! Бъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални,обаятелни, най-неповторимите! Бъдете и добри и строги и слаби и силни! Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега! Запазете завинаги вярата, надеждата и нейно величество мъдростта!!! На добър път отсега нататък, заедно!!!.

  Маринче честита работа,лека и доходна да е. Peace
Дидия повече от неприятна случка,чувстваш се не само ограбен материално ,а все едно някой е ровил в душата ти.
  Вчера направихте празника много специален всички с хубавите стихове и поздрави. Благодаря ви.
Виж целия пост
# 211
             
               
           
              Добро утро,момичета!

ДЕСИ,ЧЕСТИТО! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВИНАГИ ДА СТЕ ДО МЛАДИТЕ!НА НОВОТО СЕМЕЙСТВО ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ МНОГО ЛЮБОВ,ЩАСТИЕ И ПРЕКРАСНИ СЪВМЕСТНИ ГОДИНИ!

Виж целия пост
# 212
  Aрита,честит рожден ден на Краси! Нека да бъде винаги здрава,щастлива и обичана!
за теб-

 Деси,честита радост! Да са ти живи и здрави децата,да се обичат винаги,да посрещат задружно превратностите на живота и да те дарят със сладки внучета!
за теб-

    Дидиа,много голяма неприятност ви се е случила.Но добре,че не сте били в къщи,че можеше и по-лошо да стане.Дано открият крадците,ама..едва ли.
    Момичета,няма да пиша няколко дни.Днес чакам Софи,утре е делото,а в петък през нощта пристига Коце.Вероятно няма да стигна до комп.
    Приятен ден!
Виж целия пост
# 213
Здравейте момичета! Heart Eyes
При нас е минус 1 градус, духа вятър и въобще не ми се мисли за навън! Joy
Но като видях по БНТ, че в София е минус десет градуса, лелееее ужас! Mr. Green
Баба Марта и от световната криза е по лоша! hahaha

Компютъра пак ми прави мизериииииииииии...................

Деси, честито на младото семейство, да са здрави, да се обичат и да се подкрепят в годините!
Да ви дарят с Минко, с поне две внучета, а като му дойде времето  и с правнучета!

                  

Дидия, дано да открият апашите, а и дано не излезе вярна прогнозата, че се връщат!
На майка ми къщата я обираха три пъти, знам как се чувстваш! Hug
Два пъти викахме полиция, дойдоха, гледаха, мазаха, цапаха, и нищо не откриха!
Казаха- вижте си комшиите! Дрън-дрън!
Третия път въобще не им се обадихме, то нямаше вече нищо за взимане, само сменихме разбитата брава.

Приятен ден!
Виж целия пост
# 214
             Ох,не мога и да погледна даже!
             Танче,вчера са хванали една банда ,която действа из Владая и Княжево и точно два лаптопа са намерили у тях,ама за съжаление не са нашите.Лошото е ,че са служебни.Единия има застраховка и май ще го платят на 100 % ,но ще видим.Полицаят каза,че единственото спасение е застраховка на имуществото и няма друг начин за защита от бандите.
              Чакам вече от утре да е топло ,че ми писна от студове.
Виж целия пост
# 215
Честито , Деси!
Пожелавам им да са преди всичко живи и здрави, да открият истинското щастие заедно, да може винаги да разчитат един на друг, да се подкрепят, уважават и обичат винаги. Да не позволяват семейният им живот да се превърне в бреме или навик. Да сътворят своята приказка и да бъдат щастливи!
Виж целия пост
# 216

Привет, мацки!   Wink

Прибрах от работа малко по-рано, че ще ходя на концерт -  тази вечер ще слушам Веско Ешкенази и Георги Черкин.



Шпунц, благодаря ти пожеланието! Да ти се връща!  Hug

Яжка, стягай се да посрещаш скъпите гости и успех на делото ти желая!

Танче, вижда се края на зимата! И после няма да се спираш у дома - все навън!

Дидия, дано поне открият двата лаптопа!

Жабче, как върши испанския? Нищо не казваш да не свърши?  newsm78

Каролинче, благодаря ти много за изпращаните мейли.

Мери, все по-рядко се появяваш в темата. Да не изчезнаш пак за дълго?

Момичета, лека вечер!



Виж целия пост
# 217
ДЕСИ, ЧЕСТИТО ТИ БУЛКА И ЗЕТ КАТО МЕД! ДАНО ВИНАГИ СЕ ОТНАСЯТ С ОБИЧ И ПОЧИТ КЪМ ВАС!
А това,че е далеко - има и по-тежки случаи Joy Моят девер омъжи също щерка си в Благоевград,но той живее в едно шуменско село!Вие поне сте по-в центъра на средата! hahaha Те да са щастливи,пък на пътя ще му свикнете!
Виж целия пост
# 218
честит зет на деси!
а на младото семейство  -
Пожелавам ви щастие по-прекрасно от зората,
по-необятно от небето,
по-дълбоко от океана!
Живейте така, че всеки ден да си казвате:
„Беше по-хубаво от вчера!”
На добър път в семейния живот!


Маринче, тук съм душко  Hug
Поне за сега не възнамерявам да зачезвам  Grinning
Виж целия пост
# 219
Ехо ето ме. Благодаря за пожеланията към младите .
Качих малко снимки да видите младите и от гражданското и от църквата.
http://desi67.snimka.bg/other/desi.151241.22676995
Виж целия пост
# 220

Деси, много сте хубави на снимките! Heart Eyes
Тоалета ти е прекрасен, даже приличаш на абитуриентка! thumbsup
А за Кали, какво да кажа, много красива и интересно облечена булка, пу, пу, пу! Hug
Да са живи, здрави и късмета да е с тях!  bouquet

При нас вали сняг и духа, духа, духа.......
От утре ли казаха, че ще спре вятъра и ще поомекне времето, или така ми се иска! Laughing

Чакам си "Забранения плод", жалко че свършва сериала! Mr. Green
Какво ще правим без Бехлюл, Бихтер, Аднан.......
Четох в нета, че имало голям интерес към къщата на брега на морето, в която се бяха усамотили, нощувка в нея била 1500 долара! Ега ти евтиното удоволствие! newsm78

Приятна вечеря, да ви е сладко! eat

Виж целия пост
# 221
Здравейте и от мен.
Деси,честито.Да са ви здрави и много да ви радват.Дълъг съвместен живот им желая.
Виж целия пост
# 222
Добър вечер.
Деси, честит зет като мед!
Да са здрави и да се разбират младите. А пътя не е страшен, все пак сте в страната.
А ако беше в Америка?
Кали е много интересна и хубава булка. Така поне ще се отличава от всички други с белите тортени рокли. Ани и тя на абитур. бал беше с ботуши за по-интересно.
Яге, весело посрещане на гостите. Глези ги сега, а ние все сме си тук - после ще разказваш.
Вики сигурно вече е здрава, дано не се разболява.
Танита, защо да свършва Забр. плод? Според мене има още поне 40 серии до финала.
Просто ще го разредят в дните - може би ще е вторник, сряда и четвъртък по 1 серия.
Понеделник ще е Стъклен дом, а другия - към края на месеца.
Поне такава информация имам.
Дидиа, аз често си мисля за застраховка на имуществото. Но само с мислите си оставам, явно трябва да се задействам.
Марина, чакаме репортаж от концерта после.
Виж целия пост
# 223
Айша, дано да си права, че не ми се иска да свършва сериала! Heart Eyes

Така казаха в Клуба, че в петък ще е последната серия, дано не е!

Днес на обяд изядохме последните сърми от гювеча, сега ще си направя един миш-маш, че така ми се е приял, ама нали отбягвам яйцата все отлагам!
Дано не съм мноооого подута утре сутринта! Mr. Green
То ще се чуе! hahaha

С голямата щерка се записахме на еднодневна екскурзийка до Букурещ на 26 март, с 50 % намаление, дано да сме здрави и да се оправи времето, че ....... #2gunfire
Марси, в даденото описание на екскурзията, пише че няма да се спира в Русе! Mr. Green
Виж целия пост
# 224
            Деси,много сте хубави на снимките,а Кали е като кукла.Аз  Embarassed така и не разбрах  Embarassed В Благоевград ли ще живеят? Ако е така лошо няма  Laughing Като отиваш при нея ще свиркаш и ще те виждаме и теб вече като щастлива тъща и баба ! Laughing
            Айша,нашите бяха застраховани,ама от една година нещо се омързеливихме и....не подновихме застраховките!Само това е спасението.До сега издирвахме кутията от единия лаптоп,защото върху нея имало някакъв код и ако лаптопа се включи в интернет може да се засече къде се намира.Със застрахователната компания се е карала Цвети ,защото никой не е казал на колегата и ,който купи лаптопите,че трябва да регистрира застраховката в интернет и сега Тошиба не я признават.Ако беше регистрирана застраховката трябваше да и дадат нов същия модел.Та ,ако се правят застраховки първо - трябва всичко да се чете и това с мъъъъничките буквички и второ - да се разпита подробно някой ,който вече ползва подобна застраховка.В БГ явно застрахователите крият и лъжат.Когато ти взимат парите са любезни,но когато трябва да дадат - нъц ,това не било направено,онова не било,а са длъжни да уведомяват клиентите си.
            Шпунц,вярно е ,че бъркат повече в душата ти.Майната на лаптопите все пак това са само парични стойности,но кой ще върне на зетя последните филми,които е правил на дядо си преди да почине,или снимките от Турция на Цвети,от морето на децата и още мноооого други.Отвратително е да не зачиташ на човека емоциите и да ги продадеш за 100-200 лв.Полицаите казаха,че това е цената на крадените лаптопи.Повече никой не дава.
            Имаме си и нов виц съчинен от Ран  Laughing Та се чудя да плача ли или да се смея вече! newsm78 Колежката решила да ги разпита как с татковците са изненадали мама за 8 март и децата разказват.Като стигат до нашия разказът е следния - Ами те крадците такава голяма изненада поднесоха на мама,че ние с тати не можахме да измислим по-голяма. Laughing Та така!Човек ,когато губи нещо не знае какво печели.Баща му е безкрайно очуден и горд от умозаключението му! Laughing
            Айде,да спирам,че ви спретнах поредния том от "Война и мир"  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия